Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
265 postów 1170 komentarzy

Cyrk na Majdanie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PO USZCZĘŚLIWIENIU POLSKI, “PIS ZDECYDOWANY JEST POPIERAĆ TO WSZYSTKO, CO PROWADZI UKRAINĘ KU EUROPIE” !!!

 

To, co dzieje się na Ukrainie przypomina zaiste, jak kiedyś pisał Dmowski, międzynarodowy i to obwoźny dom publiczny. Mamy tzw. opozycję, która pragnie z całego serca oddać się w niewolę Unii Europejskiej.

Okazuje się, że nawet wyzbycie się wielu atrybutów suwerennego państwa na rzecz UE ma swoją wartość, byleby tylko, hmm, no właśnie, byleby tylko co? Nie oddać się Rosji?

Bzdura! Każdy normalny, myślący człowiek wie, że więzy łączące Rosją z Ukrainą są na tyle głębokie i wszechstronne pod każdym względem, że ten cyrk, który aktualnie obserwujemy jest po prostu zaklinaniem nie tylko geopolityki, ale i geografii.

Oczywiście cyrk potrzebuje małp, także małp przyjezdnych. A któż się do takiej roli może nadawać lepiej od naszych schizofrenicznych rusofobów? Oto, pan Jarosław Kaczyński powiedział nagle, że “PiS zdecydowany jest popierać to wszystko, co prowadzi Ukrainę ku Europie”. Apelował też, by na Ukrainę udali się szefowie dyplomacji Polski i Szwecji – Radosław Sikorski i Carl Bildt. “W Kijowie powinni się jak najszybciej zjawić panowie Aleksander Kwaśniewski i Pat Cox”.

Sam pan Kaczyński wybiera się w niedzielę (1.12). To że PiS wtrąca się do wewnętrznego konfliktu obcego państwa i staje po jednej ze stron tego konfliktu, to, bądź co bądź, znana od dawna patologiczna “norma” polityki prometejskiej, ale okazuje się, że fetysz pod nazwą Rosja powoduje także gwałtowny wzrost sympatii do Unii Europejskiej a nawet do p. Aleksandra Kwaśniewskiego.

To powinna być kolejna nauczka i jasny sygnał dla zaślepionych Smoleńskiem zwolenników PiS – Unia Europejska jest dla tej partii mniejszym zagrożeniem dla Polski niż Rosja! Szef PiS nawołuje nawet organy UE do reakcji. Czyli, co najmniej, uważa rozciągnięcie na Ukrainę unijnego totalitaryzmu i ideologii występującej otwarcie przeciwko tradycji cywilizacji europejskiej, za mniejsze zło od zła jakie ma nieść ze sobą Rosja i jej polityka.

Jest to oczywiste zaślepienie rusofobią. Przy tym bardzo niebezpieczna gra. Nikt nie może zagwarantować Polsce, że w przyszłości, gdybyśmy np. chcieli zrzucić pęta unijne, dokładnie takie samo postępowanie, jak wobec Ukrainy, nie zostanie zastosowane wobec naszego kraju. I co wtedy? Co będzie mówił pan Kaczyński, gdy politycy z sąsiednich państw, którzy będą mieli np. podpisane umowy o współpracy, dajmy na to z partią Palikota albo z PO (tak jak PiS ma podpisane umowy z partiami Jaceniuka i Kliczki), będą nawoływali, “w imię zagrożonych wartości europejskich”, do obalenia władzy np. pana Kaczyńskiego? Naturalnie oburzenie sięgnie zenitu, bo przecież jak Kali nawoływać to dobrze, a jak przeciw Kalemu, to zbrodnia.

Jak biją Polaków na Majdanie (a co tam robili, zdjęcia z misiem? – normalni ludzie nie wchodzą w wir konfliktu politycznego w obcym państwie; ciekawe – jeśli chodzi o Egipt polski MSZ ostrzega przed udawaniem się w miejsca dotknięte konfliktem, gdy chodzi o Ukrainę, nie ostrzega), to jest to skandal, a jakby tak rządził Juszczenko i pobito by Rosjan wspierających Janukowycza, to oczywiście byłoby słuszne złojenie skóry kacapom. Kali zaciera ręce…

Nieodpowiedzialność polskich prometejczyków, dla których zbudowanie antyrosyjskiej Ukrainy jest dogmatem wiary, nie zna granic. Zrobią to każdym kosztem, nawet kosztem Polski. Przyłożą rękę choćby i do stworzenia banderowskiego państwa ukraińskiego ze stolicą we Lwowie, co może być dalszą konsekwencją tego oczywistego podziału, który trawi sztuczne państwo i, jak się okazuje, także sztuczny naród ukraiński.

Z całym szacunkiem dla normalnych Ukraińców – nie podważam i nie poddaję w wątpliwość ich uczuć narodowych, tożsamości itd. Niemniej, bez sentymentów muszę zauważyć, że nie ma jednego narodu ukraińskiego. Między wschodnimi a zachodnimi Ukraińcami istnieje przepaść, która wyklucza zbudowanie jednej tożsamości narodowej dla obu stron. Kiedyś w Polsce nazywano jednych (wschodnich) Ukraińcami, a drugich (zachodnich) Rusinami. Miało to swoje uzasadnienie i sens. Paradoksalnie, z różnych wychodząc przesłanek i mając różne cele, uparcie budowali jeden naród ukraiński szowiniści z zachodu i komuniści ze wschodu. Nie ulega wątpliwości, że komuniści popełnili wielki błąd i przegrali, tucząc przy okazji szowinistów. Szowiniści, choć nie zdobyli dla siebie wschodu, niewątpliwie są stroną, która uzyskała więcej. A być może uzyska jeszcze więcej w przyszłości i kto wie, czy to nie będzie własne państwo.

Dmowski i ludzie jego linii politycznej w ruchu narodowym, mieli rację odnośnie Ukrainy. To nic, że upłynęło 80-90 lat. Zmienili się aktorzy, zmieniły się akcenty, ich rozłożenie, ale istota pozostaje ta sama – antyrosyjska Ukraina, jaką chcieliby widzieć protestujący na Majdanie Ukraińcy odwołujący się do tradycji Bandery, Melnyka i Łebeda (bo innej nie mają), oraz ich polscy, prometejscy, “pożyteczni” poplecznicy, jest wielkim zagrożeniem dla Polski, potencjalnym Piemontem neokonserwatywnych mesjanistów, zwornikiem międzynarodowej agentury wpływu wszelkiego rodzaju, wreszcie, wymarzonym miejscem dla rozmaitych aferzystów.

Nie wiadomo kiedy i czy nastąpi podział państwa ukraińskiego (obawa przed drugą Jugosławią może przeważyć), ale zagrożenia takiego wykluczyć nie można. Z naszego punktu widzenia stosunkowo najlepsza Ukraina, to właśnie taka, z jaką mieliśmy ostatnio do czynienia, czyli Ukraina pod rządami Janukowycza, który wygasił zapędy neobanderowców i prowadził wobec sąsiadów politykę spokojną, wolną od zadrażnień. Niestety, polscy fantaści polityczni nie chcą, bądź nie mogą tego zrozumieć. Janukowycz potyka się obecnie na sytuacji, która przerasta i jego samego, i całą ledwo skleconą Ukrainę – na konieczności dokonania wyboru.

Pamiętajmy, kto był katalizatorem tej sytuacji. Nie była nim Rosja. Status quo mogłoby trwać jeszcze wiele lat, ale nie, mesjaniści, za pośrednictwem Unii Europejskiej, musieli zrobić krok do przodu. Z radosnym udziałem Polski w osobie ministra Sikorskiego i jego entuzjazmu wobec Partnerstwa Wschodniego. Janukowycz manewrował póki mógł całkiem zręcznie, teraz jednak może nie wytrzymać nacisku sił znacznie silniejszych od Tiahnyboków, Jaceniuków i Kliczków – sił, które za nimi stoją i od lat przymykają oko na faszystowską tradycję i jej kultywowanie na Ukrainie w XXI wieku. Machina powoli się budzi, już nad sankcjami wobec Janukowycza zastanawiają się miłujące wolność, zwłaszcza zaś szanujące prywatność rozmów telefonicznych oraz tajemnicę korespondencji, Stany Zjednoczone (z jakiej racji, ktoś zapyta, co ma w ogóle piernik do wiatraka? otóż, ma, jeśli pamiętamy o mesjanizmie USA i apetytach na światowego żandarma i sędziego w jednej osobie), już zrywają się polscy harcownicy.

Dla każdego myślącego Polaka jest to sytuacja głęboko zawstydzająca, ukazująca w całej pełni małość i usługowość naszych polityków wobec planów obcych, byle tylko odpowiadała ich schizofrenicznej wizji świata zamykającej się w haśle “Bij Rucha!”.

Adam Smiech

 

//konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/01/cyrk-na-majdanie/

KOMENTARZE

 • .
  Cała ta sytuacja jest pięknym przykładem, że w sprawach istotnych "nasi" politycy nie różnią się wcale. Swoją drogą "dziwne", że Kaczyński nie przeniósł swego unijnego cyrku z Ukrainy do Krakowa w obawie przed prowokacjami, gdzie mógłby sobie zrobić euroentuzjastyczny show z Biedroniem pod jakąś naprędce zrobioną tęczą. Szybko pewnie wróci do Warszawy, bo niebawem chanuka.
  Ten obrzydliwy spektakl na Ukrainie jest przykładem jak w dzisiejszych czasach wygląda przejmowanie suwerennego kraju. Mam nadzieje że Ukraina nie wejdzie do UE, a my się z niej wydostaniemy...

  Pozdrawiam
 • @lju 15:35:54
  "Cała ta sytuacja jest pięknym przykładem, że w sprawach istotnych "nasi" politycy nie różnią się wcale. Swoją drogą "dziwne", że Kaczyński nie przeniósł swego unijnego cyrku z Ukrainy do Krakowa w obawie przed prowokacjami, gdzie mógłby sobie zrobić euroentuzjastyczny show z Biedroniem pod jakąś naprędce zrobioną tęczą. Szybko pewnie wróci do Warszawy, bo niebawem chanuka. "

  CÓŻ DODAĆ - TO WSZYSTKO JEST JUŻ TAK OCZYWISTE, ŻE MOŻE w KOŃCU POŁAPIĄ SIĘ NAWET kluby "gazety polskiej" !!!
 • czyja niewola lepsza?
  Ruska?
  Bzdury i bzdury, tekst sponsorowany przez ruską ambasadę.
  Po pierwsze 50 milionów Ukraińców zmieni Unię, układ sił, wielkość Słowian w tym molochu i a contrario zmniejszy udział państw Zachodniej Europy i Niemiec.
  Po drugie, granica Unii przesuwa się daleko od Polski.
  Mało nam jednej "niepodległej" Białorusi która jest de facto ruskim protektoratem?

  zero *
 • JAROSŁAW KACZYŃSKI NA WIECU RAZEM Z UKRAIŃSKĄ SWOBODĄ ?!!!
  http://i41.tinypic.com/2ise8vr.jpg


  Jarosław Kaczyński wraz z liderami Prawa i Sprawiedliwości wybrali się do Kijowa by wspólnie manifestować wraz z ukraińską opozycją przeciwko Prezydentowi Ukrainy Wiktorowi Janukowyczowi, główną siłą opozycji jest szowinistyczna Swoboda czcząca zbrodniarza Stepana Bandere, wiele jest również czerwono-czarnych flag UPA i flag Unii Europejskiej. W wiecu bierze udział od stu do kilkuset tysięcy osób. Bardzo duża część to członkowie Swobody, wraz z Kaczyńskim z jednej sceny przemawiał jej lider Ołeh Tiahnybok.

  Kaczyński zapowiada poparcie dla wejścia Ukrainy do Unii Europejskiej, (po wejściu do UE Ukraina będzie najbiedniejszym krajem UE i w miejsce Polski będzie państwem otrzymującym największe dotacje z unijnego budżetu m.in na rozwój rolnictwa).

  "Ukraina się znów budzi, znów powstaje i bardzo liczę na to, że nasze dwa narody będą razem w UE. Z ogromną radością patrzę na pozytywne gesty wobec Polski. Mamy szansę stworzyć coś naprawdę bardzo ważnego i pozytywnego, co chciał zrobić mój brat." - stwierdził Kaczyński
  Przyjechaliśmy, żeby wspierać Ukrainę w jej dążeniu do integracji z UE. Jest to ważne nie tylko dla tego kraju, ale również całej Europy - dodał w TVN24 prezes PiS.

  Razem z liderem Prawa i Sprawiedliwości na wiecu obecny był również Jacek Protasiewicz z Platformy Obywatelskiej. Działania Kaczyńskiego pochwalił nawet Adam Michnik, który jest na wiecu pod ambasadą Ukrainy. W tej samej sprawie we Francji protestuje FEMEN.

  http://www.wykop.pl/ramka/1759952/jaroslaw-kaczynski-na-wiecu-razem-z-ukrainska-swoboda-czczaca-bandere-i-upa/
 • @Muni 16:11:05
  "czyja niewola lepsza? Ruska?"

  Ja nie mam mentalności niewolnika by sobie pana szukać na siłę. Jedyną dla mnie drogą jest wolność, a tą można rozumieć jako Niepodległość, coś czego nie ma w UE, a ruski straszak przestał na mnie działać. To właśnie owa agresja na Ukrainę, która ma miejsce obecnie, gdy różnej maści pedały i lewusy judzą przeciw niej cały świat, może spowodować iż Ukraina nie będzie miała wyjścia i wybierze "mniejsze zło", czyli Rosję. W polskim interesie jest Ukraina niepodległa, zarówno wobec UE, jak i wobec Rosji, podobnie Polska powinna być Niepodległa.
 • @lju 16:28:07
  To pięknie, że ma pan takie idealistyczne wizje, ale niestety, nie da się. Nie będzie w pełni niepodległej Ukrainy, której Rosja pozwoliłaby na to. To samo dotyczy Białorusi.
  Więc, skoro nie da się, to trzeba szukać mniejszego zła. 5o milionów ludzi, którzy jeszcze nie mają "nafajdane w mózgach" zmieni Unię, bo musi. Problem nie jest w tym, że jest Unia (byla jako EWG i nic się złego nie działo), ale w tym, że obsiadły ją bandy lewaków, pedofilów i innych świń. To jest problem z Unią.
 • KRYPTO-EUROENTUZJAŚCI KACZYŃSCY czyli JAK PO CICHU DBAĆ O INTERESY MASOŃSKIEGO NOWOTWORU ?!!!
  DLACZEGO LECH KACZYŃSKI TAK SZYBKO PODPISAŁ TRAKTAT LIZBOŃSKI ?!!!

  http://i44.tinypic.com/33petzt.jpg

  „PRZYPOMNIENIE SKŁADU „NARODOWEGO INSTYTUTU INTEGRACJI EUROPEJSKIEJ” DZIAŁAJĄCEGO za RZĄDÓW AWS, gdy PREMIEREM był BUZEK. (…) GŁÓWNYM CELEM POWSTANIA i ISTNIENIA INSTYTUTU było PRZECIWDZIAŁANIE SPADAJĄCEMU POPARCIU dla NASZEGO WSTĄPIENIA DO UE” !!!

  Wiem że tym wpisem narażę się części blogerów którzy tutaj piszą ale z drugiej strony to jest tylko przypomnienie składu Narodowego Instytutu Integracji Europejskiej działającego za rządów AWS gdy premierem był Buzek. Sam Buzek o Instytucie mówił że głównym celem powstania i istnienia Instytutu jest przeciwdziałanie spadającemu poparciu dla naszego wstąpienia do UE.


  A oto skład (i przynależności w tamtym okresie):

  1. Andrzej Arendarski

  2. Henryka Bochniarz

  3. Jan Mujżel

  4. Zbigniew Niemczycki

  5. Krzysztof Pawłowski

  6. Grzegorz Wójtowicz

  7. Marek Belka

  8. Jan Borkowski (członek Polskiej Rady Ruchu Europejskiego)

  9. Stanisław Grocholski (przedstawiciel Europejskiego Ruchu Federalistów)

  10. Danuta Hubner

  11. Lech Kaczyński

  12. Maria Karasińska Fendler (Polska Rada Ruchu Europejskiego)

  13. Marian Krzaklewski

  14. Czesław Kulesza (wiceprzewodniczący w tamtym okresie PPS Ikonowicza)

  15. Zdzisław Najder (Polska Rada Ruchu Europejskiego)

  16. Andrzej Olechowski

  17. Witold Trzeciakowski (Polska Rada Ruchu Europejskiego)

  18. Roman Wierzbicki (NSZZ “S” Rolników Indywidualnych)

  19. Andrzej Zoll

  20. Jacek Bocheński (w tamtych czasach członek honorowy komitetu wyborczego Unii Wolności)

  21. Jerzy Kłoczkowski (Polska Rada Ruchu Europejskiego)

  22. prof. Tadeusz Skoczny

  23. prof. Andrzej Stępniak

  24. Edmund Wnuk Lipiński

  25. Janusz Reiter członek Rady Programowej Fundacji im. R. Schumana

  26. Krzysztof Skubiszewski

  27. Władysław Piechociński

  28. Adam Strzembosz

  29. Róża Thun Prezes Fundacji im. R. Schumana (córka Jacka Woźniakiewicza)

  30. Jacek Woźniakowski kierownik Katedry Historii i Kultury Polskiej na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie

  31. Jerzy Woźnicki – rektor Politechniki Warszawskiej

  32. Bohdan Cywiński

  33. ks. prof. Henryk Juros kierownik naukowy Studium Generale Europa

  34. ks. Andrzej Koprowski członek Rady Programowej Studium Generale Europa na ATK

  35. ks. Marek Pieńkowski dominikanin

  36. ks. bp. Zdzisław Tranda zwierzchnik Kościoła Ewangelicko Reformowanego

  37. ks. abp. Józef Życiński.
  Tak więc nie dziwcie się że Pan Prezydent tak szybko (nie czekając na ustawy kompetencyjne) TL podpisał. W końcu kto z kim przestaje takim się staje.

  *****

  I o tym jak PiS buduje schizofrenię poglądową wśród swoich wyznawców:

  prof. Krystyna Pawłowicz – poseł PiS:

  „ABSOLUTNIE NIE WIDZĘ ŻADNEGO POŻYTKU z UNII. DLA MNIE ta AKCESJA OZNACZA KONIEC POLSKI. UWAŻAM ZRESZTĄ, ŻE POLSKI JUŻ NIE MA” !!!


  Adam Hofman – rzecznik PiS:

  “UNIA EUROPEJSKA JEST RZECZĄ DLA POLSKI BARDZO DOBRĄ” !!!

  *****

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/?p=652
 • Elektorat
  Jarosław Kaczyński popełnił bład, którego już nie naprawi. Odkrył się. Liczy na poparcie UE w wyborach. Stracił polski elektorat. To pokazuje jak bardzo mu na nim nie zależy. Nie mówiąc już o Polsce w takiej sytuacji. Będzie musiał dołączyć do tych, którzy ruch narodowy nazywają faszystami i poprzeć Sienkiewicza, Dutkiewicza, Sikorskiego. Nic tylko pogratulować refleksu politycznego.
 • @Konwent Narodowy 18:58:53
  PiS tak samo jak PO, SLD, PSL czy dawna osławiona UD-ecja jest zgubą dla Polski.
 • @Muni 16:11:05
  Muni, nie bredź.

  Ukraina w taki sam sposób zmieniu Unię, jak Polska Unię zmieniła.
  Bu ha ha ha :-)))))

  Artykuł całkiem sensowny, chociaż Ameryki nie odkrywa.
 • @Halszka 19:27:38
  Witam :-))
  Szanowna Koleżanka ma rację. JK strzelił głupotę. Pojechał załatwiać coś, czego z założenia nie mógł załatwić. Takie historie mogą rozgrywać tylko oficjalne władze, a i to na wyraźną prośbę władz Ukrainy.
  Gdyby Janukowicz poprosił o poparcie akcesji do UE władze Polski, Czech, Węgier, Szwecji, Słowacji czy państw bałtyckich, zrobił jakąś konferencję, poczęstował prosiakiem i zagaił o użycie swoich głosów w sprawie, to inna bajka. Ale tu wyrywa się przed szereg gostek, który nic tak naprawdę nie może. Po co mu to było? Medialne fiku - miku? Chyba tylko...
  pozdrawiam
 • @ratus 19:44:31
  Jak ktoś pcha sie na chama gdzie go nie proszą to musi sie liczyć z tym, że mu paluchy przytną.

  Ale widać Kaczyńscy już tak mają - Lech tak "wyzwalał" Gruzję, że straciła Abchazję. Ciekawe co teraz nabroi prezesik z Żoliborza?...

  Jakby nie patrzeć to kahał uber alles ! :D)))
 • ORGANIZACJA PIS I KACZYŃSKI GOTOWI DO PRZEJĘCIA WŁADZY w POLSCE ?!!!
  Adam Michnik o przemówieniu prezesa PiS na Ukrainie:

  "Jarosław Kaczyński zachowuje się jak prawdziwy polski patriota!"
 • @Halszka 19:27:38 ***PIS*** PIRAMIDALNE KŁAMSTWO ?!!!
  "Jarosław Kaczyński popełnił bład, którego już nie naprawi. Odkrył się. Liczy na poparcie UE w wyborach. Stracił polski elektorat. To pokazuje jak bardzo mu na nim nie zależy. Nie mówiąc już o Polsce w takiej sytuacji."

  PORUSZYŁA PANI BARDZO WAŻNY TEMAT - ABSOLUTNEGO ROZDWOJENIA JAŹNI, JAKI FUNDUJE KACZYŃSKI SWOIM BEZKRYTYCZNYM ZWOLENNIKOM. TO JUŻ WSZYSTKO WIDAĆ, JAK NA DŁONI, ALE PODDANY HIPNOTYCZNEJ PROPAGANDZIE "elektorat" TEJ ORGANIZACJI NIE JEST W STANIE TEGO DOSTRZEC. WYDATNIE PRACUJĄ NA TO TAKŻE MEDIA TORUŃSKIE, KTÓRE MIMO STANOWCZEJ WYPOWIEDZI USOPAŁ, NIE ZAPRZESTAŁY STRĘCZENIA PISOWSKIEGO TWORU POLAKOM !!!
 • @SpiritoLibero 19:59:54
  A tam kahał, kahał...
  Facet ma poważne zadatki, żeby coś dobrego zrobić, ale chyba się ździebko pogubił. Przede wszystkim doradców ma jakichś drewnianych, bo go w głupie awantury wkręcają. Powinien ich co rano paralizatorem częstować - tak na odmulenie - zamiast kawy.
  pozdrawiam
 • @fan-wolności 20:39:20
  A czy Ty przypadkiem nie jesteś palikociarzem ?...

  :D))))
 • @Jan Szczepanik 19:33:38
  PiS tak samo jak PO, SLD, PSL czy dawna osławiona UD-ecja jest zgubą dla Polski.

  >>> to oczywiste, razem tworzą 'układ władzy'
 • UKRAINA w DRODZE do MASOŃSKIEJ UNII EUROPEJSKIEJ czyli DONALD TUSK DZIĘKUJE JAROSŁAWOWI KACZYŃSKIEMU za WSPÓLNĄ ROBOTĘ ?!!!
  http://i43.tinypic.com/33b0g39.jpg

  "POLACY POWINNI BYĆ ZJEDNOCZENI W SPRAWIE UKRAINY. DZIĘKUJĘ ZA WSPÓLNY I MOCNY GŁOS W KIJOWIE JACKA PROTASIEWICZA I JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO" – Donald Tusk

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tusk-dziekuje-protasiewiczowi-i-kaczynskiemu/w472r
 • Jak kilka lat temu tłumaczyłem wszem i wobec,
  że jak Unia Euro-pejska mówi, że da - to tylko i wyłącznie w d..ę.
  Wtedy nikt mi nie wierzył.
  Zaczynają ludziska rozumieć dopiero po 10 latach. A Ukraina ...
  No cóż. Może to i lepiej, że dostała w d..ę od razu na wstępie to przynajmniej nie będą mieli złudzeń na przyszłość.

  Szczęść Boże Ukrainie i Wszystkim innym też
 • Trafnie
  to ująłeś. Nic dodać, nic ująć.
  Ukłony
 • @fan-wolności 21:59:41
  No to chociaż eseldowcem ?... :D))))))))))))))))))
 • Tak mi coś chodzi po głowie o tem dobrodziejstwie z Ukrainy w UE.
  Przecież jak oni do UE wejdą, to:
  - upadnie im pół gospodarki (czyli gigantyczna bieda i bezrobocie),
  - nabędą prawa do swobodnej emigracji do Polski i pracy, i korzystania z naszej opieki socjalnej (tak jak nasi teraz na zachodzie).
  Jest tylko pytanie ilu ich przyjedzie do Polski i się osiedli? Dwa miliony to minimum, może być nawet tego pięć, będą pracować za jeszcze mniej niż obecnie nisko zarabiający Polacy. Co się tu będzie wyrabiać?
  W Kosowie zaczęło się od tego że Albańczycy stopniowo emigrowali do Kosowa. A z czasem, gdy ich już było dużo, ruszyli żwawo mordować i wyganiać Serbów. Dokładnie taki sam scenariusz jest przewidziany dla południowo-wschodniej Polski, przypadkiem najbardziej katolickiej i patriotycznej. Taki kolejny "przypadek" u prezesa i całej czeredy innych "patriotów".
 • @Konwent Narodowy 18:58:53
  Konwencie nie piernicz... Kaczyński podpisał jako przedostatni. Ostatni był Klaus.
  Zresztą, miał trwać jak ten głupek, żeby zrobić z niego jeszcze większego idiotę w mediach, a i tak później ktoś inny by to podpisał?
 • @nonscolar 19:37:43
  lubię twoją ksywę...
  Polska g... zmieniła bo jest nas tylko 35 milionów. Ukraina to 50 i nie ma tam tylu posrańców i posłanek G. co u nas, razem to już 85 milionów. Mam ci narysować wykres kołowy jak to się przekłada na proporcje?
 • trudności w rozumieniu
  Na prawdę, Polacy to naród, który ciężko kojarzy fakty i ma problemy z rozumieniem prostych faktów.

  To nie UNIA jest złem wcielonym, a lewackie kohorty które ją obsiadły.
  Więc trzeba zmienić Unię, a nie zabijać ją. Funkcjonowała jako EWG przez lata i było klawo, ale od kiedy zaczęło się obsiadanie stołków przez lewaków i komuchów, nie mówiąc o zboczeńcach to zmieniła się w opresyjną instytucję. Co nie oznacza, że ROSJA to coś lepszego. Rosja to w porównaniu z Unią - Hades.

  To proste sprawy, czemu tak ciężkie do zrozumienia w Polsce?
 • @Muni 00:55:05
  Trudno to zrozumieć, bo to nieprawda. Czyli jakby UE była solidnie prawicowa (liberalna) to by było fajnie? Zamiast opresji państwowej, tylko prywatne brygady śmierci - pełny luksus biznesowy, ten co ma kasę i go stać może sobie wynająć chłopaków do zabijania. Albo prywatne armie zawodowych morderców wynajętych do rozwiązania kwestii polskiej. A tak bardziej serio, według definicji korwinistów UE/EWG zawsze, od samego początku była ohydnym bolszewickim potworem, bo zawsze tam był duży zakres interwencjonizmu państwowego w różne dziedziny życia.
  Zresztą te gadki o socjalizmach mają ukryć prawdę o zagrożeniu z UE. Taką że stała się ona wehikułem budowy niemieckiej IV Rzeszy. A Niemcy niestety jak wpadają w amok imperialny, to nie mają litości, a my Polacy jesteśmy teraz pierwsi do bicia. I to jest prawdziwy problem. Nie ma dla mnie znaczenia czy mnie zabiją Niemcy państwowi, czy zabijaki z firmy prywatne, takiej jak niesławna Blackwater (tyle zbrodni popełnili ci prywatni, że firma sprytnie zmieniła nazwę).
 • Tłumaczyłem to nie raz, i
  Po raz kolejny wszyscy mają okazje się przekonać lub nauczyć, że PRAWDZIWA LINIA podziału ludzkości biegnie pomiędzy Syjonistami i Gojami.
  Inne nazwy na grupy, partie, organizacje, sympatie, itp. to tylko sztuczne i fałszywe etykietki.

  Wasze sumienie,
 • @Muni 00:47:01 ZASŁUGI KACZYŃSKICH i PIS DLA ....
  “Przypomnę tylko, że to PiS wniósł do knessejmu ustawę o odszkodowaniach dla Żydów."

  Proszę zwrócić uwagę, że opisał to nie poganin, a gorliwy katolik.
  http://jozefbizon.wordpress.com/2011/08/09/rzecz-o-kaczynskich-marku-jurku-i-nie-tylko-zadymy-sejmowe-a-sprawa-odszkodowan-dla-zydow/

  http://i44.tinypic.com/k0k1h3.jpg


  Przypomnę jeszcze garść zasług (czy zgadnie Pani dla kogo) prezydęta Kalksteina:

  1. uczestnik żydowskiego spisku w Magdalence

  2. zalegalizował i z radością powitał żydowską Bnai Brith, zdelegalizowaną w 1938 roku
  http://raj.neon24.pl/comments/14

  3. protektor Grosa (zablokował ekshumaję w Jedwabnym, dzięki czemu szumowina Gros może pluć na Polaków)

  4. zwolennik Unii Jewropejskiej (podpisał bilderbergowski TL)

  5. zwolennik wojen na Bliskim Wschodzie, np. w Iraku wbrew polskim interesom a służącym interesom Izraela i banksterów

  6. obrońca Gruzji (która wojnę z Rosją zaczęła atakim na Cchinwali, burząc je w 90 proc. i zabijając ok. 2000 ludzi)
  http://prawica.net/node/13227

  7. prekursor obchodzenia Chanuki w pałacu prezydenckim (zażydzanie siedziby Prezydenta Rzeczypospolitej)

  9. znany z bezczynności wobec obrzydliwego antypolonizmu jego pobratymców

  10. gorliwy i ślepy zwolennik Izraela (zawetował Raport Goldstone’a, przygotowany dla ONZ, który oskarżał Izrael o dokonanie przestępstw wojennych w Gazie)

  11. sponsor (za publiczne pieniądze) muzeum Żydów polskich.

  12. gorliwie wspierał nagonkę na Białoruś i Łukaszenkę. W tym celu promował m.in. banksterską agentkę Andżelikę Borys (którą miałem wątpliwą przyjemność poznać osobiście, a nawet pociągnąłem ją co nieco za język – i stąd wiem, że była ona agentką banksterskiej sitwy)

  13. oficjalnie “walczył” z PO a po cichu chodził na pogaduszki z Tuskiem do fundacji globalisty Sorosa. ”

  komentarz przeklejony
 • Cześć, Kali!
  "Co będzie mówił pan Kaczyński, gdy politycy z sąsiednich państw ... będą nawoływali, “w imię zagrożonych wartości europejskich”, do obalenia władzy np. pana Kaczyńskiego? Naturalnie oburzenie sięgnie zenitu, bo przecież jak Kali nawoływać to dobrze, a jak przeciw Kalemu, to zbrodnia.

  Jak biją Polaków na Majdanie ... to jest to skandal, a jakby tak rządził Juszczenko i pobito by Rosjan wspierających Janukowycza, to oczywiście byłoby słuszne złojenie skóry kacapom. Kali zaciera ręce…"

  ---> Nie zapomnij, później - jak już obrzucisz JK i PiS ze wszystkich możliwych stron - umyć rąk ... i oczywiście naperfumować, by zabić zapach ...
 • @Konwent Narodowy
  "CÓŻ DODAĆ - TO WSZYSTKO JEST JUŻ TAK OCZYWISTE, ŻE MOŻE w KOŃCU POŁAPIĄ SIĘ NAWET kluby "gazety polskiej" !!!"

  ---> Kluby GP już dawno się połapały ... Zastanawiają się jedynie, kiedy i gdzie składaliście przysięgę na wierność Putinowi ...
 • @Konwent Narodowy! Bezczelnie kłamiesz, ruski, kremlowski piesku!
  "DLACZEGO LECH KACZYŃSKI TAK SZYBKO PODPISAŁ TRAKTAT LIZBOŃSKI ?!!!"
 • @ratus! Jak tam? Ulga, po wypróżnieniu się?
  "Ale tu wyrywa się przed szereg gostek, który nic tak naprawdę nie może. Po co mu to było? Medialne fiku - miku? Chyba tylko..."
 • @Konwent Narodowy! Z.Wrzodak, Waszym Honorowym ... Członkiem?
  "Przypomnę jeszcze garść zasług (czy zgadnie Pani dla kogo) prezydęta Kalksteina:

  1. uczestnik żydowskiego spisku w Magdalence ..."

  ---> Jakbym Pana Zygmunta słyszał ...
  :)
 • ROMAN DMOWSKI - "KWESTIA UKRAIŃSKA"
  http://i42.tinypic.com/6t1kpu.jpg

  PREZENTUJEMY NIEPUBLIKOWANY DOTYCHCZAS, TEKST AUTORSTWA ROMANA DMOWSKIEGO POŚWIĘCONEGO UKRAINIE. MATERIAŁ POCHODZI Z ARCHIWUM MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI !!!

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/02/roman-dmowski-kwestia-ukrainska/
 • Wszyscy
  Ukraina pod żydowskim jarzmem

  Ukraina pod żydowskim jarzmem. Nasze państwo podbite jest przez żydów i stąd ten cały burdel!

  Dowód 1-oficjalna statystyka

  Rada Najwyższa Ukrainy-

  43% – żydzi

  34% – Rosjanie

  22% -Ukraińcy

  1% – inni

  Gabinet Rady Ministrów (rząd)

  62% – żydzi

  15% – Rosjanie

  15% – Ukraińcy

  8% – inni

  Etniczny skład populacji Ukrainy

  0,2% – żydzi

  17% – Rosjanie

  78% – Ukraińcy

  5% – inni

  Według opinii specjalistów rzeczywisty procent żydów na Ukrainie nie wynosi 0,2%, jak pokazuje oficjalna statystyka, ale w rzeczywistości dwa razy więcej. Tak naprawdę żydów mieszka na Ukrainie około 2 do 3 milionów przy uwzględnieniu tak zwanych mieszańców żydowskich urodzonych z mieszanych małżeństw a którzy byli przez rodziców zarejestrowani jako „Rosjanie”, „Ukraińcy”, „Mołdawianie”, itd. Dokładną liczbę żydów mieszkających na Ukrainie, oczywiście, znają pracownicy centralnych synagog. Ale oni nigdy tego nie ujawnią. Na tym właśnie polega największa tajemnica cichej okupacji wszystkich krajów świata (w tym i Ukrainy) przez światowe żydostwo.

  Dowód 2- różne materiały filmowe

  Proponuję obejrzenie filmu video, który rozpoczyna się od słów: „Będziemy dążyć do tego ażeby w rządach krajów słowiańskich było możliwie najmniej przedstawicieli rdzennych narodów, które będą zastąpione przez naszą żydowską elitę…”

  Еврейский Захват Украины.Шокирующие доказательства!

  (Żydowski podbój Ukrainy. Szokujące świadectwa!)
  Еврейский Захват Украины.Шокирующие доказательства! http://www.savetubevideo.com/?v=wJcDTqbqOmE

  Dowód 3- historyczny

  W postrewolucyjnym okresie, który nastąpił po rewolucji 1917 roku, która rozbiła Imperium Rosyjskie na części i uczyniła południowe kresy Rosji „Niezależną i samostijną Ukrainą” to właśnie żydzi okazali się najstraszniejszymi oprawcami i katami Słowian-Ukraińców. To co wtedy robili żydzi na Ukrainie to w języku prawa międzynarodowego nazywa się „ludobójstwem”. Szczegóły w artykule „Izrael-oprawca Ukrainy” (http://communitarian.ru/publikacii/istoriya_rossii/izrail_palach_ukrainy/?bitrix_include_areas=Y&sphrase_id=8112028)

  Dowód 4- wystąpienie deputowanego Rady Najwyższej Ukrainy Oliega Cariowa, który w dniu 20.11.2013 podał informację o bezprecedensowej sytuacji a mianowicie o przygotowywaniu przez USA rewolucji na Ukrainie. Polega się, jak zawsze, na małomiasteczkowych żydach, którzy byli dźwignią wszystkich rewolucji na naszej planecie.
  Олег Царев о подготовке Соединенными Штатами революции в Украине http://www.savetubevideo.com/?v=CNsGqePNrFg
  Dowód piąty- publikacja Eduarda Hodosa ujawniająca diabolizm żydowskiej sekty CHABAD
  План ликвидации национальных элит (часть 2) http://www.savetubevideo.com/?v=nA069ekxtn0

  Materialy powyższe przedstawione są tylko jako informacja do przemyślenia. Sami wyciągajcie wnioski, panowie!

  Anton Błagin, 23.11.2013, Murmańsk http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r131.jpg

  r13,1

  Patrz także

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/usrael-przygotowuje-wojne-domowa-na-ukrainie-2013-11

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kryptozyd-premier-ukrainy-azarow-2013-11

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/10-powodow-unikac-unii-europejskiej-2013-11

  Za: http://judastruth.livejournal.com/133646.html

  Data publikacji: 24.11.2013

  Przekład: RX
 • @Konwent Narodowy! Popatrz na Dmowskiego. Tyle się nagadał a ani slowa o Prezesie i o PiS! :)
  "... Naród rosyjski, ze swymi tradycjami historycznymi, z wybitnymi instynktami państwowymi, stopniowo do uporania się z tymi zagadnie­niami dochodził i na swój sposób je rozwiązywał. Nowy naród ukraiński musiałby od razu znaleźć swoje sposoby sprostania tym wszystkim zadaniom i niezawodnie do­wiedziałby się, że jest to nad jego siły.

  Co prawda, znaleźliby się tacy, którzy by się tym zajęli, ale tu właśnie występuje tragedia.

  Nie ma siły ludzkiej, zdolnej przeszkodzić temu, ażeby oderwana od Rosji i przekształcona na niezawisłe państwo Ukraina stała się zbiegowiskiem aferzystów całego świata, którym dziś bardzo ciasno jest we włas­nych krajach, kapitalistów i poszukiwaczy kapitału, organizatorów przemysłu, techników i kupców, speku­lantów i intrygantów, rzezimieszków i organizatorów wszelkiego gatunku prostytucji: Niemcom, Francuzom, Belgom, Włochom, Anglikom i Amerykanom pośpieszyliby z pomocą miejscowi lub pobliscy Rosjanie, Polacy, Ormianie, Grecy, wreszcie najliczniejsi i naj­ważniejsi ze wszystkich Żydzi. Zebrałaby się tu cała swoista Liga Narodów…

  Te wszystkie żywioły przy udziale sprytniejszych, bardziej biegłych w interesach Ukraińców, wytworzyłyby przewodnią warstwę, elitę kraju. Byłaby to wszakże szczególna elita, bo chyba żaden kraj nie mógłby poszczycić się tak bogatą kolekcją międzynarodowych kanalii.

  Ukraina stałaby się wrzodem na ciele Europy; lu­dzie zaś marzący o wytworzeniu kulturalnego, zdrowego i silnego narodu ukraińskiego, dojrzewającego we własnym państwie, przekonaliby się, że zamiast własne­go państwa, mają międzynarodowe przedsiębiorstwo, a zamiast zdrowego rozwoju, szybki postęp rozkładu i zgnilizny.

  Ten, kto przypuszcza, że przy położeniu geograficznym Ukrainy i jej obszarze, przy stanie, w jakim znajduje się żywioł ukraiński, przy jego zasobach ducho­wych i materialnych, wreszcie przy tej roli, jaką posiada kwestia ukraińska w dzisiejszym położeniu gospodarczym i politycznym świata, mogłoby być inaczej – nie ma za grosz wyobraźni.
  ...
  To wszakże jest tylko jedna strona rzeczy.

  Niepodległa Ukraina byłaby państwem, w którym dominowałyby wpływy niemieckie. Tak by było nie tylko dlatego, że dzisiaj działacze ukraińscy konspirują z Niemcami i mają ich poparcie; i nie tylko dlatego, że o tym marzą Niemcy i że mają na obszarze ukraińskim Niem­ców i Żydów, którzy byliby dla nich oparciem; ale także, i to przede wszystkim, dlatego, że całkowite zrealizowanie programu ukraińskiego kosztem Rosji, Polski i Rumunii, ma naturalnego, najpewniejszego protektora w Niemczech i musi Ukraińców wiązać z nimi. Polska przy istnieniu państwa ukraińskiego, znalazłaby się mię­dzy Niemcami a sferą wpływów niemieckich, można powiedzieć, niemieckim protektoratem. Nie ma potrzeby unaoczniać, jakby wtedy wyglądała.

  Wreszcie, jak to wyżej powiedzieliśmy, zbudowana dziś wielka Ukraina nie byłaby w swych kierowniczych żywiołach tak bardzo ukraińska i nie przedstawiałaby na wewnątrz stosunków zdrowych. To byłby naprawdę wrzód na ciele Europy, którego sąsiedztwo byłoby dla nas fatalne.

  Dla narodu, zwłaszcza dla narodu jak nasz młode­go, który musi się jeszcze wychować do swych przezna­czeń, lepiej mieć za sąsiada państwo potężne, choćby nawet bardzo obce i bardzo wrogie, niż międzynarodowy dom publiczny.

  Z tych wszystkich względów program niepodległej Ukrainy nie może liczyć na to, żeby Polska za nim sta­nęła, a tym mniej, żeby zań krew przelewała. I to pol­ska opinia publiczna już dziś bardzo dobrze rozumie ..."
 • Wszyscy
  „Unia nieświęta” przyjaciół banderowców i pachołków Brukseli. „Unia nieświęta” przyjaciół banderowców i pachołków Brukseli. Kiedy w sierpniu 1914 roku teutońska nawała runęła na Francję, miażdżąc po drodze neutralną Belgię, pisarz Maurycy Barrès rzucił hasło „unii świętej” (union sacrée) wszystkich patriotów francuskich, bez względu na ich światopogląd i przekonania polityczne, w obronie Ojczyzny. Ten apel o jedność był ze wszech miar słuszny, wręcz oczywisty. Lecz jedność – jak uczy św. Tomasz z Akwinu – jest czymś najlepszym, jeżeli chodzi jakieś dobro, ale najgorszym, gdy cel jest zły: „jak korzystniejsze jest, aby moc dobroczynna była bardziej zespolona, po to, by skutecznie czynić dobro, tak bardziej szkodliwe jest, gdy moc złoczynna ulega zespoleniu” (De regno, 4,3).

  W tej chwili oglądamy właśnie – od kijowskiego Majdanu po Warszawę – tragikomiczny spektakl takiego zespolenia mocy złoczynnej. W Kijowie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, Jacek Protasiewicz z Platformy Obywatelskiej (a wcześniej Paweł Kowal z PJN), otoczeni wianuszkiem feministek i gejowskiego aktywisty z „Krytyki Politycznej”, stają ramię w ramię z przywódcami neobanderowców, aby gardłować przeciwko legalnym władzom suwerennego państwa. Premier Donald Tusk chwali prezesa PiS i karci ministra Sikorskiego za jego powściągliwość w tej kwestii. Również „Gazeta Wyborcza” chwali Kaczyńskiego piórem red. Jarosława Kurskiego, nie omieszkując wszelako wypomnieć mu tej myślozbrodni, że jeszcze kilka miesięcy temu domagał się, aby w uchwale Sejmu na temat rzezi wołyńskiej wpisać termin „ludobójstwo”, co ponoć „zrujnowałoby pojednanie obu narodów”. Sam Adam Michnik, jak również palikociarze, „solidarnie” demonstrują pod ambasadą ukraińską. Były prezydent Aleksander Kwaśniewski „troszczy się” o to, jak prezydent Jakunowycz „wyjdzie z tego zaułka”. Prezydent urzędujący Bronisław Komorowski zapowiada zwołanie Rady Bezpieczeństwa Narodowego.

  Cóż za przedziwna (?) jednomyślność i zbratanie. Stary hrabia Fredro zapytałby może: „poszaleli?”. Nie, nie poszaleli, bo w tym unisono jest, piekielna wprawdzie, ale jakaś logika. Kiedy dzieje się coś naprawdę poważnego, to okazuje się, że „zażarte” spory „donaldystów” z „kaczorami”, dotyczą tak naprawdę spraw trzeciorzędnych, że wszyscy od neojakobińskiej „patriotycznej centroprawicy”, poprzez demoliberałów z PO, po libertyńskich „ruchaczy” Palikota i postkomunistów są jedną wielką rodziną – taką, co to jak wypije za dużo gorzałki na weselu, to pierze się wzajemnie po pyskach i okłada sztachetami, ale ostatecznie spada razem pod ten sam stół. Wszyscy są na tej samej brukselskiej smyczy i uwięzieni mentalnie w gnostyckich majakach demokracji i prawo człowieczyzmu. Lewakom i liberałom trudno się nawet dziwić, ale najgorzej w tym wszystkim wypada partia J. Kaczyńskiego (wraz ze swoimi odpryskami). Jak można uwierzyć w ostrzeżenia przed moralną Sodomą i Gomorą z Brukseli oraz przed wydzieraniem nam suwerenności przez eurobiurokrację, skoro do tej Sodomy i do tej eurokracji chcą zawlec również Ukraińców? Czyżby „bratersko” życzyli im syfilisu? Jak napisał w liście (prywatnym, więc nie mogę podać jego personaliów) do kolegów – profesorów pewien wybitny historyk z Wrocławia, „gdyby Ukraina miała być przyjęta do UE bez godzenia się na nonsensy, na które myśmy się zgodzili, to chyba tylko jako coś w rodzaju wyrzutu sumienia dla całej naszej klasy politycznej, przypomnienie straconej szansy, a także tego, że większemu więcej wolno”.

  Oczywiście, naszym neojakobińskim patriotom nie o to chodzi, lecz godzą się na takie ryzyko tylko dlatego, że zaślepia ich „polityczna monokultura” moskalofobii. Dlatego także konsekwentnie popierają najbardziej antypolski, otwarcie gloryfikujący UPA, odłam ukraińskiej opinii publicznej, dlatego że jest on również antyrosyjski. Tym sam przekreślają nie tylko szansę na rozliczenie banderowskiego ludobójstwa na Polakach, ale może okazać się, że pewnego dnia będą musieli również przełknąć bez sprzeciwu tezę, iż banderowska akcja na Wołyniu w 1943 roku była słuszną samoobroną i obroną Żydów przed polskim szowinizmem i antysemityzmem – co na pewno znajdzie uznanie w Brukseli i Berlinie. Nie rozumieją też, że Ukraina w UE może być tylko albo militarną europejską szpicą wymierzoną w Rosję – z całym ryzykiem prewencyjnego odwetu – albo przeciwnie, jeśli utrzyma się tam u władzy obecna opcja, rosyjskim „koniem trojańskim” w Europie, przy okazji rozwalającym, w obu wypadkach, wskutek otwarcia granic, nasz rynek pracy. W polskim interesie nie jest zatem ani „Ukraina europejska” (co zresztą jest cywilizacyjnym absurdem), ani „Ukraina rosyjska”, tylko „Ukraina pomostowa” pomiędzy Europą (tym samym zaś Polską) a Rosją, latynizmem a bizantynizmem, chrześcijaństwem zachodnim a wschodnim, widziany w perspektywie geopolitycznej jedności transkontynentalnej od Portugalii po Kamczatkę. W aspekcie wewnętrznym oznacza to także sprzyjanie tendencjom „rozrzedzającym” etnicznie i językowo państwo ukraińskie, tak, aby nie zostało ono opanowane przez szowinizm neobanderowski, dlatego etnos rosyjski we wschodniej Ukrainie jest naturalnym sojusznikiem o wiele bardziej wątłego etnosu polskiego na Ukrainie zachodniej.

  Nie wiem, czym skończą się awantury na kijowskim Majdanie, acz życzę prezydentowi Ukrainy, aby poradził sobie z agenturą Sorosa, a naszych „internacjonalistów” odstawił ciupasem na granicę. Lecz jestem pewien odpowiedzi na jedno pytanie, często nam stawiane: od czego powinna zacząć się kontrrewolucja w Polsce? Otóż od tego: od zmiecenia z powierzchni ziemi zjednoczonej partii Michnika-Tuska-Kaczyńskiego-Kwaśniewskiego-Kowala-Palikota, tak, aby nawet wspomnienie po nich się nie ostało.

  Jacek Bartyzel
 • @vortex 01:13:48
  EWG funkcjonowała całkiem dobrze. Mamy wiek 21 i pewne formy interwencjonizmu państwowego po prostu są. Powrót do "kapitalizmu" w wizji JKM jest śmieszny i niemożliwy.
  Chodzi o to, żeby unia nie stawała się rządem Wielkiego Lewackiego Brata.
  Ale nawet z tym łatwiej sobie poradzić niż z chłodem Kołymy.
  Liczycie na globalne ocieplenie?

  Więcej u mnie: http://xiezyc.blogspot.com/2013/12/unia-czy-nie.html
 • NAJPIERW KACZYŃSKI a potem FEMEN dla SWOBODY UKRAINY !!!
  http://www.youtube.com/watch?v=dJ13VoaJOUc&feature=share
 • @Konwent Narodowy 15:03:33
  Wygląda na to, że Ukraina idzie do Rosjan, USA dogadały się z Iranem (bez zgody Rosjan nie było by to możliwe) poza plecami Izraela, którego zwyczajnie olały, wietrząc interes w wydobyciu, odkrytych nowych zasobów ropy i gazu w Iranie, ponieważ Iran ma zużytą i przestarzałą infrastrukturę wydobywczą, oraz przeróbki, surowca, czyli interes firm USA nade wszystko, nie jakaś wojna w interesie Izraela, a zaraz później prousraelska Ukraina mówi, że nie podpisuje traktatu. Więc to już przesądzone, pytanie tylko czy ogłupieni dobrobytem jewroeuropy Ukraińcy będą się opierać, bo wtedy na 100% nastąpi podział Ukrainy na 2 części, biedna, bez przemysłu i zasobów Zachodnia, zostanie sama, na garnuszku, do czasu jewroeuropy, w tym i nas, Wschodnia ze swym przemysłem, zasobami będzie należała do Rosji. Co zaś się tyczy roli Polski warto o tym napisać. Polska potrzebuje Ukrainy nie z sympatii czy miłości (ludzie jacy to bracia Słowianie z Ukraińców, to to turańskie rezuny którzy mordowali Polaków i zawsze uważali i będą uważać Polskę za okupanta), a potrzebuje ukraińskich roboli bo polscy niewolnicy uciekli za granice, wiec trzeba sprowadzić niewolników z Ukrainy którzy mentalnie są całkowicie inni niż Polacy (kto był na Ukrainie ten wie, bliżej nam do Białorusinów jeśli już). Polska dla Ukraińców byłaby krajem tranzytowym i drzwiami do Zachodu. Te "proeuropejskie” siły na Ukrainie to w przeważającej części banderowcy, których ludobójcze guru za sprawą pewnego "proeuropejskiego” polityka jest czczone jako bohater narodowy. A zatem obecność banderowskiej Ukrainy w żydomasońskiej Unii kompletnie nie leży w naszym interesie. Jeśli ktoś myśli że obecność Ukrainy w UE jest równoznaczne z propolską postawą tego nieszczęsnego i podobnie jak Polska gwałconego przez żydów kraju, to znaczy, że buja w obłokach. I nie o Rosjan tu chodzi, ale o żydostwo które rządzi Rosją. Ukraina to ich strefa wpływów której się nie wyrzekną i którą będą bronić do końca. Nie podzielą się, nie oddadzą innym żydom swego koryta.
 • @Kula Lis 62 15:58:05
  "Jeśli ktoś myśli że obecność Ukrainy w UE jest równoznaczne z propolską postawą tego nieszczęsnego i podobnie jak Polska gwałconego przez żydów kraju, to znaczy, że buja w obłokach. I nie o Rosjan tu chodzi, ale o żydostwo które rządzi Rosją. Ukraina to ich strefa wpływów której się nie wyrzekną i którą będą bronić do końca. Nie podzielą się, nie oddadzą innym żydom swego koryta."

  NIESTETY TAKIE SĄ FAKTY i WIEDZĄ O ICH DOBRZE ROSYJSCY NARODOWCY - PRZEŚLADOWANI TAK SAMO JAK POLSCY !!!
 • Cyrk na świecie.
  http://www.youtube.com/watch?v=9f_fX07ubJk
 • pREZES SEKTY JAK SIE OKAZUJE EUROFOLKSPASOŻYTNICZEGO KABOTYNIZMU SJONISTYCZNEWGO
  walczyl zx Kwaśniewskim i Millerem o "naszość" wojny z Irakiem jakoby z przyjaźni dla Amerykanow. Teraz pokatastrofalny bliźniak konkuruje z Protasiewiczem o narzucenie Ukraińcom pobanderowskiego pędu do eurofolkspasożytniczego we wszystkim sralni z bawialnia mylenia według lizbońskiego traKTATU WSPÓŁOJCOSTWA Lecha wawelskiego
 • Wszyscy
  Żydzi Kliczko http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r100.jpg

  r100Żydzi Kliczko. Braciom Kliczko podarowano ekskluzywne sygnety. Indywidualny styl tych sygnetów odzwierciedla „nieustraszonego ducha i sukces Mistrzów”. Oto jak to jest a ja myślę, że jest to symbol judaizmu. Jewreje nie ustają w rąbaniu gojów. I można świętować chanukę a następnie wejść do polityki- partia „Udar”. Głosuj, nie głosuj…oto jaki jest duch judaizmu i jaki sukces mistrzów. Chanuka w Kijowie! Ambasador USA, Wielkiej Brytanii, Izraela plus Kliczko!!! Rozpowszechnijcie tę fotografię, ludzie powinni poznać „bohaterów”. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r67-300x273.jpg
  Partia "Udar" Witalija Kliczko.Żydowskie korzenie, świętowanie judeosatanistycznej chanuki w Kijowie, sygnety dla swoich z heksagramem (gwiazda Dawida), wejście do polityki. Nie bądź goj-bydlakiem! A co ty wiesz o nochatych?

  Partia „Udar” Witalija Kliczko.Żydowskie korzenie, świętowanie judeosatanistycznej chanuki w Kijowie, sygnety dla swoich z heksagramem (gwiazda Dawida), wejście do polityki. Nie bądź goj-bydlakiem! A co ty wiesz o nochatych? http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r69-253x300.jpg

  r69

  Niedawno wpadł mi przypadkowo w oko grudniowy numer czasopisma „Lehaim” (nr 12, grudzień 2003), wydawany pod patronatem judeo-nazistowskiej sekty CHABAD, oficjalnie zwącej się „Ruchem Chabad Lubavich”. Numer jak numer, wszystko jak zawsze-o żydach dla żydów. A więc otwieram na 46 stronie i widzę: w rubryce „Ślad w historii” zamieszczony jest materiał pod intrygującym tytułem „Od kipy do kapy”. Dla tych, którzy nie znają tych dwóch słów wyjaśnię, że „kipa” to maleńka, okrągła czapeczka którą religijni żydzi przykrywają łby, natomiast „kapa” to jest ochraniacz zębów boksera przed ciosami przeciwnika. A zresztą mógłbym nie wyjaśniać znaczenia powyższych słów bo podtytuł do tej publikacji mówi sam za siebie i także wyjaśnia to treść artykułu pod tytułem „Żydzi w historii boksu”. Ogólny ton materiału już jest ustawiony przez pierwszy akapit: http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r70.jpg
  Żydowski brukowiec "Lehaim", nr 12, grudzień 2003 rok

  Żydowski brukowiec „Lehaim”, nr 12, grudzień 2003 r

  „Wśród innych mitów i stereotypów związanych z żydami, istnieje nieprawdziwy obraz „żyda-sportowca”. Przedstawiony on jest prawie zawsze jako cherlawy okularnik-szachista. Przy całym swoim monopolu w szachowych mistrzostwach żydzi mają jednakże czym się pochwalić i w innych dziedzinach sportu. A wśród nich i w sztukach walki wymagających siły i bojowego ducha. Popatrzmy jak się mają sprawy z rozwiązaniem „kwestii żydowskiej” na ringu i omówmy najpopularniejszą z tych sztuk walki, którym jest boks…”. Dalej toczy się „żydowska narodowa” wyprawa w historię boksu, poczynając od końca XVIII wieku a kończąc na naszych czasach, w wyniku czego autor dochodzi do zupełnie nieoryginalnego wniosku, że w boksie, jak i zresztą w pozostałym sporcie, „żydzi, żydzi, wszędzie żydzi”. Chociaż ze względu na „nieoryginalność” tego wniosku trzeba doprecyzować, że takim jest on dla większej części żydowskich czytelników, a oto dla przykładu Ukraińcom on z pewnością ukaże się jako superoryginalny, ja bym powiedział, aż do łez. Rzecz w tym, że w końcowej części artykułu autor znajduje ostateczne rozwiązanie „kwestii żydowskiej” na ringu. I wygląda to następująco (przedruk z cytowanego fragmentu z „Lehaim”):

  „(…) Na koniec o rodakach, współczesnych gwiazdach światowego boksu. Ale na początku romantyczna historia…Ukraińskie miasteczko zajęli faszyści i młody chłopak przez długie miesiące, ryzykując życie, ukrywał w piwnicy młodą żydówkę Tamarę Etinzon, której rodzina zginęła z rąk nazistów. Ożenili się a po wojnie, jako przebywających na terenach okupowanych, zesłano. Po staliniźmie ich syn Władimir został oficerem. Jego synowie, którzy urodzili się w Kirgizji i w Kazachstanie, dorastali w Kijowie, a obecnie mieszkają w Niemczech. Po niemiecku ich nazwisko jest pisane „Klitsch” i oznacza „cios” a zakończenie jego w terminologii bokserskiej dobrze pasuje do „nock-out”-KO. Wielu wierzy, że dwumetrowi giganci-atleci, bracia Witalij i Władimir Kliczko, byli i będą jeszcze mistrzami świata. Czy potrzebne są jeszcze jakieś dowody na żydowską obecność w boksie? (…).” („Lehaim”, nr 12, grudzień 2003 rok).

  Tak więc dzięki staraniom niestrudzonych badaczy „kwestii żydowskiej” Ukraina pozbawiona została narodowej dumy. Dwaj ukraińscy chłopcy z wyrazistym ukraińskim nazwiskiem” Kliczko” równocześnie przekształcili się we wnuków żydowskiej babci, mieszkają w Niemczech i noszą nazwisko, którego rdzeń to „Klitsch”, jednakowo brzmiące po niemiecku i w jidisz. Dwaj bracia-bohaterowie, prawie że skarb narodowy, pozostający niegdyś bogatej i silnej Ukrainie, nagle przekształcili się w „dumę narodu żydowskiego” i zaczęli personifikować „żydowską obecność w boksie”. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r51-300x129.jpg
  Żydzi Klitsch(ko)

  Żydowscy bohaterowie Klitsch(ko) http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r92-600x337.jpg
  Żyd Klitsch-ko prowadzi gojowskich bambusów do rzeźni. Majdan-2013

  Żyd Klitsch-ko prowadzi gojowskich bęcwałów do rzeźni. Majdan-2013 http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r67-600x546.jpg
  Partia "Udar" Witalija Kliczko.Żydowskie korzenie, świętowanie judeosatanistycznej chanuki w Kijowie, sygnety dla swoich z heksagramem (gwiazda Dawida), wejście do polityki. Nie bądź goj-bydlakiem! A co ty wiesz o nochatych?

  Partia „Udar” Witalija Kliczko.Żydowskie korzenie, świętowanie judeosatanistycznej chanuki w Kijowie, sygnety dla swoich z heksagramem (gwiazda Dawida), wejście do polityki. Nie bądź goj-bydlakiem! A co ty wiesz o nochatych?

  ŻYDOWSKA BAŚŃ PT. „JAK RODZI SIĘ LIDER”

  (Takie porody są znane z każdego żydowskiego przewrotu) http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r95-300x214.jpg
  Kalkstein-ko i Klitsch-ko, zgodnie z dyrektywą, eurosodomizują człekokształtnych.

  Kalkstein-ko i Klitsch-ko, zgodnie z dyrektywą, eurosodomizują człekokształtnych.

  Kliczko: Będę kandydował na prezydenta

  O prezydenckich ambicjach Kliczki mówiło się na Ukrainie od dawna. Komentatorzy wskazywali, że cieszy się bardzo dużym zaufaniem i poparciem społecznym, co czyni go naturalnym liderem w walce o fotel prezydencki w 2015 r. On sam długo unikał wiążących deklaracji. Można było się spodziewać, że Janukowycz, który z pewnością będzie ubiegał się o reelekcję, potraktuje to jako wyzwanie.

  W związku z rosnącą popularnością Kliczki rządząca Partia Regionów postanowiła zablokować niewygodnego rywala, wykorzystując do tego przepisy podatkowe. Wprowadzono do nich poprawkę, która uzależnia start w wyborach prezydenckich od płacenia w tym kraju podatków. Dla nikogo nie było tajemnicą, że chodzi właśnie o Kliczkę, który mieszka w Niemczech i tam rozlicza się z fiskusem.

  - Wszystko, co się ze mną dzieje, dzieje się, bo jestem traktowany jako przeciwnik Wiktora Janukowycza. Dziś władza zmianami w prawie podatkowym chce zniszczyć swoich politycznych rywali – mówił Witalij Kliczko z sejmowej trybuny. – W związku z tymi brudnymi machinacjami, jakie odbywają się w parlamencie z tekstami ustaw, chcę ogłosić, że nie zastraszycie mnie i nie powstrzymacie. By położyć kres wszelkim próbom uporania się ze mną jako z możliwym kandydatom, chcę ogłosić: tak, będę kandydował na prezydenta – zadeklarował w październiku.

  Kliczko panuje nad Majdanem

  Poparcie dla Witalija Kliczki może jeszcze wzrosnąć po ostatnich wydarzeniach na Ukrainie. Lider UDAR-u jest niemal nieustannie obecny na Majdanie. Przemawia do tłumu, tonuje nastroje i przypomina o konieczności prowadzenie protestu w sposób pokojowy. Widać, że wśród demonstrantów cieszy się autorytetem.

  To jemu udało się wczoraj zapanować nad sytuacją, gdy przed siedzibą prezydenta trwały walki „euroentuzjastów” z milicją. Kliczko zaapelował, by nie poddawać się prowokacjom i wrócić na Majdan, gdzie trwa pokojowa manifestacja. – Tam nie ma prezydenta, tam niczego nie ma. Są za to prowokatorzy, którzy chcą przelewu krwi – nawoływał przez megafon. Spora część zgromadzonych na ul. Bankowej poszła za nim i dołączyła do zebranych na Majdanie.

  Kliczko nie opuścił protestujących, towarzysząc im na Majdanie do późnej nocy. Z ogromnym aplauzem spotykały się jego osobiste interwencja, gdy w tłumie zauważał „prowokatorów”.

  Nowa jakość w ukraińskiej polityce?

  - To jest nowa siła polityczna. Do tej pory nie było jeszcze takiej partii na arenie politycznej – powiedział ankieterom jeden z głosujących podczas ubiegłorocznych wyborów parlamentarnych. Ci, którzy sądzili, że znany sportowiec opiera swoją karierę polityczną wyłącznie na popularności zawdzięczanej sukcesom na ringu, przekonali się, że dla wielu Ukraińców Kliczko jest jedyną realną alternatywą polityczną. Czym wyróżnia się na tle rywali?

  Przede wszystkim Kliczko jest człowiekiem „spoza układu”. W przeciwieństwie do większości polityków, nie reprezentuje żadnego klanu oligarchicznego, którego interesy mogłyby być dla niego pierwszoplanowe podczas podejmowania decyzji politycznych. Dzięki temu nie ma też „protektorów”, którym po dojściu do władzy byłby winien przysługi za wcześniejsze wsparcie.

  Co więcej, Kliczko jest też człowiekiem bardzo zamożnym. Dla ukraińskiego wyborcy to istotne, bo doświadczenie nauczyło go, że polityczna kariera to dla większości kandydatów przede wszystkim okazja do powiększenia swojego majątku. Kliczko dzięki sukcesom sportowym ma zagwarantowane pozapolityczne źródła utrzymania. I – w przeciwieństwie do wielu rywali – nie musi źródeł swojego majątku ukrywać.

  Nie bez znaczenia jest też jego doświadczenie w kontaktach międzynarodowych, obycie i znajomość języków obcych. Kliczko jest dla wyborców symbolem tego, czego brakuje wielu przedstawicielom ukraińskiej klasy politycznej. Jeśli więc Ukraińcy nie zrezygnują z prozachodniego kursu, o który dziś walczą na ulicach Kijowa i innych miast, to bardzo prawdopodobne, że zechcą, by do Europy poprowadził ich polityk nowoczesny, nieobciążony zarzutami korupcyjnymi, kryminalnymi i niejasnymi powiązaniami biznesowymi. Wówczas za dwa lata Kliczko może rzeczywiście zamienić ring na fotel prezydencki.

  UWAGA!!!- info pochodzi z „naszych mediów”: http://wiadomosci.gazeta.pl/

  SUPEMENT

  Poniżej walczące o wolny kurwizm Femeno-bojówkarki przyszłego preżydenta Ukrainy Klitsch-ko. W akcji. Bój to nie jest nasz ostatni! http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r91.png
  Femenistki z judeo-kurwo-bojówki rewolucyjnej wspólnie z progresem, rownież polskojęzycznym, moczem wyzwalają umęczonych Ukraińców. Apelujemy do Kalksteina żeby jednak publicznie nie szczał.

  Femenistki z judeo-bojówki rewolucyjnej wspólnie z judeo-progresem, również polskojęzycznym, moczem wyzwalają umęczonych Ukraińców. Apelujemy do Kalksteina i s-ki żeby jednak publicznie moczu nie oddawali. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r101.jpg
  A jednak prezes PiSsu działa razem z piss-Femenkami

  A jednak prezes PiSsu działa razem z piss-Femenkami
  Femen Kızları Başbakanın Suratına İşediler / Ukrania FEMEN Pissing http://www.savetubevideo.com/?v=dJ13VoaJOUc

  Za: http://poiskpravdy.com/klichko/

  Data publikacji: 12.01.2010

  Przekład: RX
 • @Kula Lis 62 20:22:36
  Dopóki masz swoje zdanie - ok. Ale jak posługujesz się WSI-owymi fotomontażami, to twoja "credibility" idzie w dół. To by też znaczyło, że sam jesteś podatny na manipulacje.

  Wy boicie się Unii i Żydów, a ja się boję Rosji i Żydów. Co potrafią razem, pokazali nam w 1940 roku. Pod pozorem walki z "usraelem" popieracie Rosję aż do polskich granic. Potrzebny wam taki sąsiad do czegoś? Mało Katyni, Workut i zaborów było? Dacie się zabić żeby pejsom zrobić na złość?
 • @Konwent Narodowy 16:07:43
  Zachodowi, ichnim jewrejom chodzi wyłącznie o wschodnią bogatą uprzemysłowioną, zasobną w surowce Ukrainę, Ukraina zachodnia jest jednym z najuboższych regionów Europy więc po co im wrzód na dupie który będzie trzeba karmić i przyodziewać? Rosja centralno wschodniej z Krymem, ich bazami, stoczniami, portami nie puści, ponieważ mieszkają tam w większości Rosjanie i rosyjskojęzyczni. Zresztą Krym to Republika Autonomiczna, a Sewastopol mają w ręku Rosjanie, no i Krym prosi Putina o opiekę, czyli wchłonięcie, do Rosji..
 • @Muni 00:47:01
  MIAŁ JESZCZE TAKĄ OPCJĘ: NIE PODPISYWAĆ.
 • @Halszka 00:24:50
  i co by było? Zrobiliby z niego idiotę, a dzisiaj bylibyśmy w tym samym punkcie.
 • Apel!
  Drodzy Ukraińcy! Stańcie się EUROPEJCZYKAMI! W zamian Unia hegemonów, pejsatych (Niemiec i Francji) da wam szklane paciorki, możliwość wyjazdu na ZMYWAK (bo Polacy są już za drodzy), ideologie WIELOFUNKCYJNOŚCI ODBYTU (zwaną krótko gender) i tęcze na placach waszych miast. Macie do wyboru, czyimi NIEWOLNIKAMI stać się na następną dekadę, BANKÓW Zachodu, rodzimej MAFII czy putinowskich batalionów NKDW. Dokonajcie rozsądnego wyboru! My, Polacy, zastanawialiśmy się całą generację ale już wybraliśmy. Pomogli nam ostatnio TW Bolek, red SZECHTER i PrezyDĘNT BUL (z post-WSI). My wracamy do KOMUNY, zwanej dla niepoznaki III RP/PRLbis. I nie pieprzcie o DEMOKRACJI, chociaż taka rzeczywiście była wyłącznie i na niej się skończyła w starożytnej Grecji.
 • @fan-wolności 11:14:01
  jaki zdrajca, czego? Trzeba z Unii wypieprzyć lewaków, a nie jęczęć jaka ona zła. Jest taka, jacy nią sterują ludkowie. A co, w Rosji nie będzie Żydów?
  Aj, wej...
 • @Halszka 00:24:50 *** TALMUDYCZNA SCHIZOFRENIA WSRÓD FUNKCJONARIUSZY ORGANIZACJI PIS !!!
  http://i43.tinypic.com/2my8aj7.jpg

  prof. Krystyna Pawłowicz – poseł PiS:

  „ABSOLUTNIE NIE WIDZĘ ŻADNEGO POŻYTKU z UNII. DLA MNIE ta AKCESJA OZNACZA KONIEC POLSKI. UWAŻAM ZRESZTĄ, ŻE POLSKI JUŻ NIE MA” !!!


  Adam Hofman – rzecznik PiS:

  “UNIA EUROPEJSKA JEST RZECZĄ DLA POLSKI BARDZO DOBRĄ” !!!
  *****

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/?p=652
 • Wszyscy
  Eurosodomska rewolucja na Ukrainie w obrazkach http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a6.jpg
  Ale durne goje!!!

  Ale durne goje!!! Przed obejrzeniem poniższych ilustracji z rewolucji antyfaszystowskiej na Ukrainie można wysłuchać pieśni judeoanarchistów hiszpańskich w wykonaniu „polskiego patrioty”, żyda Jacka Kaczmarskiego, o obalaniu wszystkich murów i zdobywaniu wolności przez lud (wybrany). http://www.savetubevideo.com/?v=Xqr71_WX_U0

  Zwycięski lud raduje się ze zwycięstwa „wolności” na Ukrainie
  Hasidim Dance Simchat Beit HaShoeivah http://www.savetubevideo.com/?v=BiAzRmjhqJQ  „Nasze” niezawodne Femenki na czele rewolucji. Oczywiście na miarę możliwości.
  Femen Kızları Başbakanın Suratına İşediler / Ukrania FEMEN Pissing http://www.savetubevideo.com/?v=dJ13VoaJOUc

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a11-600x474.jpg

  a1

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/r101.jpg
  A jednak prezes PiSsu działa razem z piss-Femenkami

  Pan towarzysz prezes partii PiSs dopinguje aktywistki rewolucji wolności z Femen do wzmożonej aktywności urologicznej.

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a21.jpg
  PiSs "elyta" czyli wrząca kartoflanka rewolucyjna

  PiSs „elyta” czyli wrząca kartoflanka rewolucyjna

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a41.jpg
  Rozradowany ukraiński lud (wybrany) szybuje z ukraińską flagą eurosodomicką

  Rozradowany ukraiński lud (wybrany) szybuje z ukraińską flagą eurosodomicką

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a5.jpg

  a5N0wa akcja działaczek społecznych FEMEN przed Ławrą Peczerską ma świadczyć o nieuchronności kary za brutalną pacyfikację EuroMajdanu w Kijowie 30 listopada. W oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej FEMEN napisano, że działaczka, symbolizująca anioła śmierci z sierpem w dłoni i złowieszczym wiankiem, pojawi się półnaga z napisem na ciele „Dyktatura powinna umrzeć”. FEMEN oskarżają prezydenta Ukrainy Wiktora Janukowycza o „pobicie 30 listopada dzieci i cywilów na Majdanie”. „Kto sieje wiatr, ten zbiera burze” – czytamy w oświadczeniu. (za: http://wolnemedia.net/polityka/opozycjonisci-oglosili-poczatek-rewolucji/) http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a10-300x225.jpg
  Mini-mini-Trocki?

  Mini-mini-Trocki?

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a11-215x300.jpeg
  Dowód na ewolucję? Czyżby euromałpa?

  Dowód na ewolucję? Czyżby euromałpa?

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a12-300x174.jpg
  Do łunii !!! Bedom dawać ełra !!!

  Do łunii !!! Bedom dawać ełra !!!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a13-300x167.jpg
  Jewrooseł Paul Kowal z PJN (Pomidorowa Jest Najlepsza) szef czegoś tam bardzo ważnego, bezapelacyjnie zaapelował o potępienie, zdecydowane i jednoznaczne. I o to w demonokracji chodzi, żeby działać.

  Jewrooseł Paul Koval z PJN (Pomidorowa Jest Najlepsza) szef czegoś tam bardzo ważnego, bezapelacyjnie zaapelował o potępienie, zdecydowane i jednoznaczne. I o to w demonokracji chodzi, żeby działać.  ZWYCIĘSTWO EUROSODOMY NA UKRAINIE – FINAŁ http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a211.jpg

  a21

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a14.jpg

  a14  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a15.jpg
  I wyczyścić Ukrainę z chrześcjijaństwa! Krzyż to obraza dla żydów!

  I wyczyścić Ukrainę z chrześcjijaństwa! Krzyż to obraza dla żydów!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a16.jpg
  Popalić krzyże, pościnać je. Obraza dla żyda! Antysemityzm! Więcej wolności!

  Popalić krzyże, pościnać je. Obraza dla żyda! Antysemityzm! Więcej wolności!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/12/a19.jpg
  Wzejdzie nad Ukrainą tęcza przymierza wszystkich zboczeńców!

  Wzejdzie nad Ukrainą tęcza przymierza wszystkich zboczeńców!
 • @Kula Lis 62 17:48:53
  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2008/08/nie_dla_bydla.jpg
 • @Kula Lis 62 17:48:53
  WSPANIAŁE PODSUMOWANIE OSTATNIEJ "chucpy na Ukrainie" - OBRAZY FAKTYCZNIE MÓWIĄ WIĘCEJ NIŻ SŁOWA !!!
 • Oto ci "bracia" i obraz, przekrój Knesejmu. Drastyczne!
  Sejm czyli Kneset przyjął uchwałę w sprawie Ukrainy Sejm czyli Kneset przy­jął przez akla­ma­cję uchwa­łę w spra­wie sy­tu­acji na Ukra­inie. W tek­ście po­ja­wi­ły się wzmian­ki m.​in. o “głę­bo­kim za­nie­po­ko­je­niu” i “po­tę­pie­niu” nie­uza­sad­nio­ne­go uży­cia siły. Za tę de­cy­zję w emo­cjo­nal­ny spo­sób po­dzię­ko­wał poseł PO Miron Sycz, który sam o sobie po­wie­dział, że jest “ukra­iń­skim po­słem”.

  O szcze­gó­łach tej uchwa­ły Ewa Ko­pacz mó­wi­ła pod­czas wcze­śniej­szej kon­fe­ren­cji pra­so­wej. Zło­żo­ny pro­jek­ty wielu uchwał (..), w związ­ku z tym, bę­dzie­my przyj­mo­wać przez akla­ma­cję ten pro­jekt uchwa­ły, który bę­dzie na­szym wspól­nym pro­jek­tem, a nie jed­ne­go, czy dru­gie­go klu­bu- mó­wi­ła mar­sza­łek Sejmu.

  Po­sło­wie wy­ra­zi­li za­nie­po­ko­je­ni sy­tu­acją na Ukra­inie, gdzie od ponad ty­go­dnia trwa­ją pro­unij­ne i an­ty­rzą­do­we de­mon­stra­cje. Pro­te­sty na Ukra­inie roz­po­czę­ły się 21 li­sto­pa­da, kiedy to rząd ogło­sił, że wstrzy­mu­je przy­go­to­wa­nia do pod­pi­sa­nia umowy sto­wa­rzy­sze­nio­wej z Unią Eu­ro­pej­ską. Pod­pi­sa­nie miało na­stą­pić na ubie­gło­ty­go­dnio­wym szczy­cie part­ner­stwa Wschod­nie­go w Wil­nie.

  Tuż po przy­ję­ciu uchwa­ły przez pol­ski Sejm, na mów­ni­cę wy­szedł poseł PO Miron Sycz, który jako ukra­iń­ski poseł po­dzię­ko­wał swoim ko­le­gom.

  - Pra­gnę po­dzię­ko­wać za wspie­ra­nie spo­łe­czeń­stwa Ukra­iń­skie­go. Żaden kraj nie za­an­ga­żo­wał się tak we wspie­ra­nie spo­łe­czeń­stwa Ukra­iny jak pań­stwo pol­skie. To wiel­ki wy­si­łek – dzię­ko­wał poseł.

  - Nie­ste­ty zo­sta­li­śmy wszy­scy oszu­ka­ni przez pre­zy­den­ta Ukra­iny(który zwalcza banderowców i upowców!!!). Czu­je­my się oszu­ka­ni – dodał. Sycz za­ape­lo­wał, aby dzia­ła­nia na rzecz zmian na Ukra­inie miały miej­sce rów­nież z ini­cja­ty­wy Unii Eu­ro­pej­skiej. Ps. Nic dziwnego – w tym czasie politykę PiS w stosunku do Ukrainy kształtowali tacy ludzie jak żydohajdamaka, także pomiot rezunów Paweł Kowal, którego poglądy na UPA są łudzące podobne do tych prezentowanych przez Związek Ukraińców w Polsce i postbanderowskie siły we Lwowie, Michał „Misiek” Kamiński czy honorowana teraz przez Bronisława Komorowskiego Bogumiła Berdychowska. Sekundował im poseł Marek Kuchciński (jeszcze w PiS).

  Ich partnerem był poseł PO, Ukrainiec MIRON SYCZ, zaufany człowiek Donalda Tuska (jak bardzo zaufany można było zobaczyć w telewizjach, gdy brylował w otoczeniu kandydatki PO na prezydenta Elbląga, posłanki Gelert) a dziś przewodniczący sejmowej Komisji Mniejszości Narodowych i Etnicznych. To o nim poseł Golba z Solidarnej Polski powiedział tak:
  „Pochodzę z miejscowości Wiązownica, która w kwietniu 1945 roku została spalona przez bandę UPA, oddział “Mścicieli”. Spalona została cała wieś, w tym dom moich rodziców. Na tej sali jest poseł, którego ojciec działał w tej bandzie” .***
  Ojciec posła PO, Ołeksandr Sycz, członek Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów został skazany w 1947 roku przez polski sąd na karę śmierci za działalność w UPA. Później kara została złagodzona na 15 lat pozbawienia wolności. Po twarzy Sycza widać do czego ten typ jest zdolny ten pomiot rezuna i ten uśmiech, i ten wąsik i ten “Twój GŁOS dla regionu”! Tusk i Palikot poszukują faszystów, a tu takiego mają jak na dłoni! Ale jak wiemy, dla Platformy taka rzeź jak ta ukazana na przykładach nie jest LUDOBÓJSTWEM. Tak syczą jej posłanki i posłowie…NA POHYBEL SYCZU! Przypomnienie: Takich posłów w Sejmie/Knesecie RP jest dużo. Top nie tylko ten jeden. Są w Platformie, są w Pis’ie. Są u Palikota. Dziwicie się treści uchwały Sejmu i Senatu dwu Izb Knesetu ? Ukrywanie zbrodni na Narodzie Polskim trwa nieprzerwanie od 1944 roku. I jakoś wydaje się dziwne że niby Rządzący się zmieniają a wspólników zbrodni jest tak dużo. Co robi Tusk i Diaspora (której ponoć nie ma). Co robił L. Kaczyński ?. Co robił KUL ? . Sprawa Juszczenki jako neobanderowca. Co zarządzil teraz Jarosław Kaczyński? – wstrzymanie się od głosu podczas głosowania w Sejmie ? Ci ”ludzie polityki” z PO/SLD/RPP/PSL to tacy sami dewianci karmiący się obrazami okrucieństwa z mordowania Polaków – z tego co robili ich rodzice lub w czym jako nastolatkowie uczestniczyli.Tylko Polacy podczas wyborów mogą ich wywalić z Sejmu glosując na prawych POLSKICH PATRIOTÓW. Innej drogi nie ma. Jeśli jednak się obrażą – nie wiadomo na kogo – i nie pójdą do głosowania to ci dewianci znów się wybiorą i będą dalej kontynuować swoją zbrodniczą politykę względem Narodu Polskiego. To nie do wiary, że ludzi są tacy GŁUPI i wierzą, że skrzyżowanie konia z osłem to jest koń. Polacy dali sobie wcisnąć tę „prawdę” i uwierzyli, że jeśli jedno z rodziców jest Polakiem to ich potomek jest Polakiem. Czyli pół-murzyn pół Polak to – Polak, pół Żyd pół Polak to – Polak, pół Arab pół Polak to – Polak, etc. a najlepiej jak jeszcze jest wrogiem polskiej tradycji, historii i polskiej racji stanu. Polakiem jest ten kto jest jest bezwzględnie wierny Naszemu Polskiemu Narodowi, którego rodzice są Polakami, ludźmi o białej skórze i oboje pochodzą z kręgu kultury łacińskiej, szanują religię chrześcijańską, tradycję i historię Polski, są jej wierni. Polska jest domem ojczystym dla POLAKÓW i mniejszości narodowych bezwzględnie wiernym Narodowi Polskiemu. Wszyscy wrogowie Nas Polaków wynocha z Sejmu, z instytucji Państwa Polskiego a zwłaszcza z obecnego systemu niesprawiedliwości w Polsce(!) – j jak powiedział Cejrowski – wszyscy WON, a ja bym ich jeszcze pozbawił majątku w całości jako zdrajców i rabusiów. Nikt z nich ani ich pomiotu do czwartego pokonania nie może pracować w żadnej instytucji Państwa Polskiego. Ten Sycz powinien być wypierdolony z Polski w bydlęcym wagonie. [Aż się popłakałem z radości, gdy przeczytałem ową wiadomość. Bardzo dziękuję ukraińskiemu posłowi za tę wypowiedź. Postawa polskiego sejmu była ze wszech miar budująca. Mamy wspaniałych polskich posłów i jednego wspaniałego ukraińskiego posła. Jestem z nich bardzo dumny! Szczególnie duma mnie rozpiera, gdy widzę na mównicy posła Mirona Sycza. Jego obecność w polskim Sejmie kompromituje tylko polski system wyborczy NO I WYBORCÓW.]

  Ludobójstwo czy hobby ojca posła Sycza. Skazanego po wojnie na karę śmierci za zbrodnie popełnione na Polakach, zamienione na 15 lat więzienia, wyszedł przedterminowo ponieważ zapisał się w celi do PZPR!!!! I ZMIENIŁ ORIENTACJĘ NA BOLSZEWIKA!!!
  http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/miron-sycz.jpg?w=324&h=155 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/cialo-kobiety-przerznietej-pila.jpg?w=609&h=432 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn1.jpg?w=353&h=531 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn2.jpg?w=353&h=236 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn3.jpg?w=353&h=531 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn5.jpg?w=404&h=607 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn4.jpg?w=404&h=713 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn6.jpg?w=404&h=737 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn7.jpg?w=404&h=715 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn8.jpg?w=404&h=696 http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/wolyn9.jpg?w=404&h=688 http://img191.imageshack.us/img191/6170/kxby.jpg http://img191.imageshack.us/img191/6170/kxby.jpg http://img854.imageshack.us/img854/3462/zxfc.jpg http://img577.imageshack.us/img577/9886/0ydi.jpg http://img577.imageshack.us/img577/9886/0ydi.jpg http://img600.imageshack.us/img600/4579/2jrr.jpg http://img191.imageshack.us/img191/27/dz0i.jpg http://img703.imageshack.us/img703/2075/bbfn.jpg http://img163.imageshack.us/img163/9273/yuol.jpg http://img818.imageshack.us/img818/8384/u3g2.jpg http://img835.imageshack.us/img835/7236/09mt.jpg http://img822.imageshack.us/img822/4405/tv0v.jpg http://img843.imageshack.us/img843/9577/uzw9.jpg http://img18.imageshack.us/img18/3797/pnv2.jpg http://img827.imageshack.us/img827/3610/5ld0.jpg http://img834.imageshack.us/img834/9334/j8zh.jpg http://img542.imageshack.us/img542/4967/rbhu.jpg http://img197.imageshack.us/img197/7598/v5ax.jpg http://img839.imageshack.us/img839/9731/m57n.jpg http://img585.imageshack.us/img585/3161/ri88.jpg http://img801.imageshack.us/img801/4985/5ggy.jpg http://img854.imageshack.us/img854/1769/t6ov.jpg http://img600.imageshack.us/img600/3565/hsn7.jpg http://img153.imageshack.us/img153/79/qpc8.jpg http://img836.imageshack.us/img836/864/pcan.jpg http://img41.imageshack.us/img41/1246/lny4.jpg http://img822.imageshack.us/img822/4206/hww4.jpg http://img822.imageshack.us/img822/4206/hww4.jpg http://img40.imageshack.us/img40/3130/dnmh.jpg http://wirtualnapolonia.files.wordpress.com/2013/07/miron-sycz.jpg?w=324&h=155
 • @Kula Lis 62 19:55:40
  Racja, racja, ale co z tego? Masz fotki jak z pistoletów rozwalono dwadzieścia tysięcy jeńców? Jakieś rysunki zabitych, zagłodzonych i zamęczonych z Workuty, Komi, Kazachstanu? Śmierć z ruskiej ręki jest lepsza, czemu?
 • @Muni 21:43:11
  Od kuli niestety lepsza i szybsza.
 • GLORYFIKACJA OUN-UPA NA KIJOWSKIM EUROMAJDANIE !!!
  http://i44.tinypic.com/2zs5p4j.jpg

  Wczoraj wieczorem na kijowskim „Euromajdanie” zebrało się około 15 tysięcy młodych ludzi. Ich celem było zademonstrowanie poparcia dla europejskich aspiracji Ukrainy. Niestety, proeuropejskie demonstracje Ukraińców coraz częściej łączone są z gloryfikacją zbrodniczych struktur odpowiadających za ludobójstwo Polaków i Żydów w czasie II wojny światowej: Organizacji Nacjonalistów Ukraińskich i Ukraińskiej Powstańczej Armii.

  http://www.youtube.com/watch?v=Qb-68jIMyVw

  Wiec umilały uczestnikom koncerty. Niejaki Anton Mucharskij ze swoim projektem „Orest Lutyj” wykonał kilka utworów, a wśród nich pieśń sławiącą Romana Szuchewycza, naczelnego dowódcę UPA, ze słowami:
  „Ale na Karpatach i na Wołyni pamjatajut Romu-wojaka!”.
  Następnie na melodię sowieckiej pieśni „Dień Pobiedy” Mucharskij odśpiewał:
  „Sława Ukraini i jij sinam, zaporożcam i upowskim wojakam, hajdamakam i petliuriwskim połkam, wiczna sława!”

  Wśród uczestników powiewały czerwono-czarne flagi OUN-Bandery. Można nawet bez ryzyka popełnienia błędu stwierdzić, że było ich znacznie więcej niż flag Unii Europejskiej.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fgloryfikacja-oun-upa-na-kijowskim-euromajdanie
 • CZY KACZYŃSKI i PIS ZAPEWNIĄ po SWOICH ANTYUKRAIŃSKICH PROWOKACJACH BEZPIECZEŃSTWO ŻYJĄCYM tam POLAKOM ?!!!
  http://i41.tinypic.com/5ba83d.jpg

  UKRAIŃSCY DRESIARZE ZBIERAJĄ SIĘ POD AMBASADĄ POLSKI W KIJOWIE !!!

  Jak podaje ukraiński portal „informator.su” pod siedzibą polskiej ambasadą w Kijowie pikietuje około 50 ludzi w sportowych strojach. Są to tzw. „tituszki” – „dresiarze” na usługach Partii Regionów.

  Około 50 młodych ludzi z flagami Ukrainy demonstruje pod gmachem polskiego przedstawicielstwa państwowego. W rękach trzymają transparenty z napisami:

  „DOMAGAMY SIĘ ZROBIENIA Z POLSKIEJ AMBASADY SZTABU REWOLUCJI”

  … oraz „ODDAJCIE NAM BUDYNEK”.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fukrainscy-dresiarze-zbieraja-sie-pod-ambasada-polski-w-kijowie
 • KIJÓW OSKARŻA BERLIN O WSPIERANIE PROTESTÓW na UKRAINIE !!!
  http://i42.tinypic.com/f06vc9.jpg

  „NAZIZM, EKSTREMIŚCI I PRZESTĘPCY NIE MOGĄ BYĆ, W ŻADEN SPOSÓB, NASZYMI PARTNERAMI W "EUROINTEGRACJI” !!!

  Premier Ukrainy Mykoła Azarow oskarżył niemieckiego ministra spraw zagranicznych Guido Westerwelle o wyrażanie solidarności z ukraińskimi demonstrantami.

  W czwartek minister spraw zagranicznych Niemiec, który znajduje się w stolicy Ukrainy Kijowie na konferencji Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie (OBWE), wyraził zaniepokojenie zachowaniem policji wobec protestów w kraju.
  (…)
  Azarow bronił drogi ukraińskiego rządu, zajmującego się kryzysem, krytykując Westerwelle za jego uwagi.

  "Nazizm, ekstremiści i przestępcy nie mogą być, w żaden sposób, naszymi partnerami w "eurointegracji". !

  http://www.presstv.ir/detail/2013/12/05/338439/kiev-blames-berlin-for-backing-protesters/
 • Z DZIEJÓW POLSKIEJ GŁUPOTY POLITYCZNEJ !!!
  http://i42.tinypic.com/2r7ysdu.jpg

  „TRZEBA TAKŻE PODKREŚLIĆ, że WYSTĄPIENIE KACZYŃSKIEGO na KIJOWSKIM MAJDANIE w TOWARZYSTWIE OŁEHA TIAHNYBOKA, LIDERA SZOWINISTYCZNEJ SWOBODY, pod CZERWONO-CZARNYM SZTANDAREM UPA, POZDRAWIAJĄCEGO ZGROMADZONYCH BANDEROWSKIM OKRZYKIEM „HEROJAM SŁAWA!” jest, NIE TYLKO POLITYCZNĄ, ale I MORALNĄ KOMPROMITACJĄ PREZESA PIS” !!!

  Kolejny fakt rzucający jak najgorsze światło na deklaracje i działania polskich polityków, szczególnie PiS i Jarosława Kaczyńskiego, który pozwolił sobie na nieodpowiedzialny rajd do Kijowa, to ich niezrozumienie, że przez swoją bezpardonową interwencję w wewnętrzne sprawy Ukrainy w istocie przyczyniają się do eskalacji konfliktu. Tymczasem wzmożenie radykalizmu opozycji, do czego może przyczynić się histeryczny ton w jakim wypowiadają się nasi politycy i media, z pewnością wpłynie na usztywnienie stanowiska władz w Kijowie.

  Jak już wiadomo walka o władzę na Ukrainie może mieć dużo poważniejsze konsekwencje niż tylko utrata eksponowanego stanowiska. Słuchając radykalnych deklaracji opozycji i szczujących ich Polaków Janukowicz z pewnością wspomni na los Tymoszenko. Wątpliwe żeby skłoniło go to do ustępliwości. Tymczasem w przypadku przekroczenia pewnego poziomu eskalacji i represywności działań władz na ukraińskiego prezydenta z pewnością spadną gromy państw zachodnich za „łamanie zasad demokracji”.

  Pierwsze takie pohukiwania już miały miejsce – w niedzielę, według informacji ambasadora USA w Kijowie, ostrzeżenie utrzymane w tym tonie miał formułować wobec Janukowicza w telefonicznej rozmowie amerykański sekretarz stanu John Kerry.

  Ostatecznie więc to tego typu wybuch na rzecz którego tak gorliwie niecą ogień politycy PiS doprowadzi do izolacji ukraińskich władz i ich przesunięcia się w stronę Rosji. Prezydent Janukowicz wyraźnie chce uniknąć tego scenariusza, bo ostro potępił niedzielne brutalne rozgonienie manifestantów pod swoją kancelarią, a szef kijowskiej milicji Walerij Koriak podał się z tego powodu do dymisji.

  Wobec tego wszystkiego trudno nie być zdecydowanie krytycznym wobec infantylnego i mającego luźny związek z rzeczywistością dyskursu uprawianego przez polskich polityków i polskie media w sprawie wydarzeń na Ukrainie. Trudno nie być zdecydowanie krytycznym wobec nieodpowiedzialnych i mogących mieć fatalne skutki działań tych pierwszych. Zbiorowa histeria opisująca sytuację tyleż prostackimi, co nieprawdziwymi kategoriami blokuje niemal zupełnie realną dyskusję o tym co dzieje się za naszą wschodnia granicą, a więc uniemożliwia nam ucieranie realnej polityki zagranicznej.

  Znamienne, że zbiorowej histerii pobrzmiewającej echem niedowarzonego polskiego mesjanizmu uległ cały establishment od Adama Michnika i Donalda Tuska począwszy skończywszy na Jarosławie Kaczyńskim, note bene po raz pierwszy od niepamiętnych czasów chwalonym przez nadredaktora Gazety Wyborczej.

  Tymczasem szczególne słowa krytyki należą się właśnie Kaczyńskiemu, jego kijowska eskapada, w perspektywie polityki państwowej mająca wszelkie cechy galopu przysłowiowego jeźdźca bez głowy, jak zauważyłem może zaciążyć negatywnie na sytuacji wewnętrznej Ukrainy, ale także naszych stosunkach międzypaństwowych.

  Trzeba także podkreślić, że wystąpienie Kaczyńskiego na kijowskim Majdanie w towarzystwie Ołeha Tiahnyboka lidera szowinistycznej Swobody, pod czerwono-czarnym sztandarem UPA, pozdrawiającego zgromadzonych banderowskim okrzykiem „Herojam sława!” jest nie tylko polityczną, ale i moralną kompromitacją prezesa PiS.

  Zachowanie to jest szokujące, ale jednak nie dziwi, wpisuje się bowiem w trwałą tendencję tego obozu politycznego popierania każdego kto deklaruje dostatecznie głośno nienawiść do Rosji, nawet jeśli prezentuje przy tym szowinistyczne nastawienie, także wobec miejscowych Polaków. W istocie jest to kolejny sygnał dla naszych rodaków na dawnych Kresach Wschodnich, po nawoływaniach ewentualnego ministra spraw zagranicznych z ramienia PiS Witolda Waszczykowskiego do ugody z Litwą, że nie mogą oni liczyć na wsparcie tej partii w obronie przed dyskryminacyjnymi praktykami w krajach zamieszkania.

  Trudno zresztą jednoznacznie rozstrzygnąć czy działania Kaczyńskiego wynikały ze zinternalizowanej i utrwalonej wizji politycznej czy może były cyniczną grą obliczoną na zbijanie kapitału wyborczego w Polsce, gdzie opinia publiczna jest zawsze łasa na tego typu spektakle „walki o wolność waszą”. Bez względu na rzeczywiste przesłanki jego działania można uznać po prostu za szkodliwe tak dla Polski jak i Ukrainy.
  (...)
  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/06/z-dziejow-polskiej-glupoty-politycznej/
 • POZDROWIENIE UPA HASŁEM UKRAIŃSKIEJ REWOLUCJI !!!
  http://i39.tinypic.com/2a6po4k.jpg

  SŁAWA UKRAINIE! – to pozdrowienie Ukraińskiej Powstańczej Armii stało się najpopularniejszym hasłem ukraińskiej rewolucji.

  Narodowcy Oleha Tiagniboka zacierają ręce, bo spośród wszystkich partii opozycyjnych to oni najwięcej zyskują na radykalizacji nastrojów. TWIERDZĄ, ŻE UKRAINA ODZYSKUJE SWOJĄ TOŻSAMOŚĆ i buduje ją na kontraście wobec pochodzącej ze wschodu, prorosyjskiej władzy.

  http://swiat.newsweek.pl/kijow-protesty-na-ukrainie-pozdrowienie-nacjonalistow-upa-newsweek,artykuly,276287,1.html
 • DZISIAJ WZYWAMY "REWOLUCJA, REWOLUCJA" !!!
  POLACY, TO WSZYSTKO DZIEJE SIĘ OBECNIE !!!

  http://i43.tinypic.com/15fptfs.jpg

  "Dzisiaj wzywamy "Rewolucja, rewolucja" - mówi chrześcijański, ale na wzór ukraińskiego integralnego nacjonalizmu "kapłan" ukraiński. I od razu przechodzi do sedna

  Czy ludzie gotowi do każdych poświęceń dla ojczyzny, w tym swego życia, tolerowaliby dzisiaj takich Tabaczników i Janukowyczów? Czy nie postąpiliby z nimi jak Danyłyszyn ? [Tu jest mowa o jednym z skrytobójców-zamachowców-morderców Tadeusza Hołówki, polskiego orędownika zbliżenia polsko-ukraińskiego. Dzisiaj na takich mówi się - terroryści.] Tylko przez akt terrorystyczny (atentat) można prowadzić z nimi walkę.

  Z wrogiem nie może być innej rozmowy niż siła.

  Z wrogiem nie może być innej rozmowy jak rozmowa kul i wystrzał z armat.

  Z wrogiem nie może być innej rozmowy jak rozmawia z nimi nasz karabin.

  Z wrogiem nie może być innej rozmowy jak szumi nas las, szumi nasz las postronkami, na których powiesimy komunistów, szumi nas las, apelując do każdego naszego serca, powstań! apelując do każdego naszego serca wzywając - weź broń do ręki! i opanuj strach, opanuj strach, nie pora się bać.
  (.....)
  Zbudujmy nowe ukraińskie państwo.
  (...)
  Tylko w ten sposób możemy poczuć się gospodarzami naszej ziemi. Chcemy czuć, że na tej ziemi coś od nas zależy.

  Chcemy wiedzieć, że nasz dzieci będą chodzić do ukraińskiej szkoły.

  Chcemy przekonać się, że jutro żaden Chińczyk, ani Negr, ani Żyd, ani Moskal nie przyjdzie nam odbierać...

  Ale tak będzie, o ile będziemy mieli świadomość, na ile to wszystko zależy od nas.

  O ile nasza ręka nie drgnie przed wrogiem.

  O ile nasze oko dostatecznie mocno będzie trzymało na celowniku obecną władzę.

  O ile napędzimy im strachu, tak aby ziemia płonęła im pod stopami, jak płonie dzisiaj.

  Umocnijmy nasze serca przy karabinach, niech stwardnieje nasza dłoń zaciśnięta na kolbie [karabinu], aby nasze umysły postawiły sobie za cel korzyść Ukrainy.

  Sława Ukrainie!
  Herojam sława!"

  http://www.youtube.com/watch?v=6lAHvrYO0pQ

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz%2Fwspolczesny-ukrainski-ksiadz-nacjonalista-nawoluje-do-mordu-video
 • "TO, CO DZIŚ ROZRABIA" na Ukrainie, na CZELE z KACZYŃSKIM, to LIDERZY DIASPORY ŻYDOWSKIEJ” !!!
  http://i39.tinypic.com/16gzsz6.jpg

  POGROBOWCY ZACHODNIOUKRAIŃSKIEJ REPUBLIKI LUDOWEJ i OUN - UPA CHCĄ do UNII EUROPEJSKIEJ !!!

  JAK POWSTAŁA ZURL? - DLACZEGO JAROSŁAW KACZYŃSKI BRATA SIĘ z UPA ?

  Państwo Zachodnioukraińskie to Lwów - to OUN-UPA, to NIE JEST UKRAINA.

  Zachodnioukraińska Republika Ludowa proklamowała niepodległość 1 listopada 1918, po zajęciu przez ukraińskie oddziały wojskowe najważniejszych gmachów publicznych i obiektów wojskowych Lwowa.

  Jednakże miała to być państwowość w ramach PAŃSTWA AUSTRIACKIEGO. Przewodniczącym Ukraińskiej Rady Narodowej został Jewhen Petruszewycz. Prawne podstawy państwa określała, przyjęta 13 listopada 1918, Tymczasowa ustawa zasadnicza o niezależności państwowej ziem ukraińskich byłej monarchii austro-węgierskiej.

  13 listopada 1918, na posiedzeniu URN, powołano rząd, którego premierem został Kost Łewyćkyj. Do 10 grudnia 1918 państwo nie posiadało nazwy. W tym dniu uchwalono nazwę; Państwo Zachodnioukraińskie (Zachidno-Ukrajinska Derżawa). Po uzyskaniu informacji o abdykacji Habsburgów, w dniu 14 grudnia, zmieniono nazwę na "republikańską" - Zachodnioukraińska Republika Ludowa.

  ZURL pretendowała do władzy na następujących obszarach, należących do austriackich krajów koronnych Galicji Lodomerii oraz Bukowiny, a także węgierskich komitatów Szepes Sáros, Zemplén, Bereg, Ugocsa i Máramaros, zgodnie z mapą „Ethnographische Karte der österreichischen Monarchie” Karla Czerniga. Przy tym Bukowina i ziemie dawnego Królestwa Węgier, zostały w krótkim czasie zajęte przez wojska rumuńskie, węgierskie i czechosłowackie. Ponieważ ZURL miało obejmować ziemie sporne między Polakami a Ukraińcami w Galicji (granice etniczne były niemożliwe do ustalenia), państwo to od razu znalazło się w stanie wojny z oddziałami polskich ochotników w Galicji Wschodniej, a w konsekwencji ich wsparcia przez regularne Wojsko Polskie (tzw. odsiecz przemyska) - wojny z odrodzonym Państwem Polskim. W wyniku zaciętych walk, Polacy jeszcze w listopadzie, po wycofaniu wojsk ukraińskich, przejęli kontrolę nad Lwowem i rząd zachodnioukraiński przeniósł do Tarnopola, a następnie do Stanisławowa.

  [htp://pl.wikipedia.org/wiki/Zachodnioukraińska_Republika_Ludowa]

  LIDERAMI OUN a później UPA, w ogromnej części byli KONWERTOWANI ŻYDZI, którzy byli potomkami osadników, głównie austriackich i niemieckich, przybyłych do Galicji w ramach kolonizacji Józefińskiej vide osady, takie, jak Bandrów Narodowy Dornfeld, ale i francuskich.
  TEN NACJONALIZM WYKWITŁ W GŁOWACH około 10 lwowskich PRAWNIKÓW ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA.

  Jednym z ważniejszych osobistości był Richard Jary lub Mirosław Onyszkiewicz: [htp://pl.wikipedia.org/wiki/Richard_Jary] lub [htp://pl.wikipedia.org/wiki/Myrosław_Onyszkiewicz]

  DOWÓDCĄ DYWIZJI SS GALICJA był generał SS, Fritz Freitag, ŻYD urodziny z matki Grabowska.

  To właśnie z powodu swojego żydowskiego pochodzenia niedobitki z SS Galicja "skakały i radowały" się z wygranej armii Izraela nad armią Egiptu pod ambasadami swojej ojczyzny - w czerwcu 1967 roku.

  I TO TAKŻE Z TEGO SAMEGO POWODU NIE WYDANO ICH POLSCE I ZSRR, w czym owocnie pomógł im "nadbałtycki Niemiec" - generał ANDERS. To właśnie GB do 2005 roku nie ujawniała listy SS-manów z tej formacji - imigrantów przyjętych przez Wielką Brytanię.

  "TO, CO DZIŚ ROZRABIA" na czele z KACZYŃSKIM na Ukrainie, to LIDERZY DIASPORY ŻYDOWSKIEJ. Czy ZAANGAŻOWANIE KACZYŃSKIEGO WYNIKA Z TEGO, ŻE JEST ON WNUCZKIEM FRANCISZKI ŚWIĄTKOWSKIEJ - ŻYDÓWKI z Grenowki koło Odessy?

  https://www.facebook.com/notes/zbigniew-nowak/pogrobowcy-zurl-oun-upa-chc%C4%85-do-unii-europejskiej/565578073519308
 • PANIE PREZESIE KACZYŃSKI PANA BRAT SKOMPROMITOWAŁ SIĘ w LIZBONIE, a PAN u BOKU OŁEHA TIAHNYBOKA, HITLERKA z UPA !!!!
  http://i42.tinypic.com/10d6vs4.jpg

  Sylwester Chruszcz

  Panie prezesie Kaczyński pana brat skompromitował się w Lizbonie, a pan u boku Ołeha Tiahnyboka, hitlerka z UPA!

  W załączeniu wypowiedź Tiahnyboka z 14 października 2012 r., kiedy to nacjonaliści i faszyści ukraińscy świętowali 70. rocznicę utworzenia zbrodniczej Ukraińskiej Powstańczej Armii.

  Nawiasem mówiąc, te same sztandary i te same okrzyki, co obecnie na kijowskim Majdanie. W tym przemówieniu Tiahnybok wyraźnie mówi o "POLSKICH OKUPANTACH" oraz wznosi okrzyki na cześć Romana Szuchewycza, kata Wołynia. (za Kresy.pl)

  Proszę zobaczyć 4 minutę filmu!

  http://www.youtube.com/watch?v=PoDZTrRpLT0

  -komentarz przeklejony-
 • @Konwent Narodowy - DZIWNY JEST T E N ŚWIAT...
  http://www.youtube.com/watch?v=7YHKSLFkFRI
  ...nadszedł już czas najwyższy czas nienawiść zniszczyć w s o b i e
 • LUDOBÓJSTWO ZBRODNIARZY UPA I ZAGŁADA POLAKÓW NA KRESACH II RP !!!
  .

  http://i39.tinypic.com/2gwdk44.jpg
  .
  Ostatnio na Ukrainie, po fiasku negocjacji tego państwa, z tzw. Unią Europejską, wywołano w Kijowie wielkie demonstracje, mające na celu potępienie prezydenta Wiktora Janukowycza, który wstrzymał proces stowarzyszania Ukrainy z UE.

  Na tzw. Majdanie Niepodległości gromadzi się tłum, niby spontanicznie, jednak tak naprawdę kierowany przez kilka partii politycznych, odwołujących się do tradycji organizacji zbrodniczych typu OUN-UPA – można śmiało powiedzieć, że te twory polityczne, to partie postbanderowskie.

  Patrząc na relacje telewizyjne z tych wydarzeń widzimy flagi ukraińskie, flagi Unii Europejskiej i … tak, tak – to nie sen – banderowskie flagi czerwono-czarne !

  Przy aparatczykach tych postbanderowskich partii, pokazywali się na tych wiecach politycy z Polski: *JAROSŁAW KACZYŃSKI*, RICHARD HENRY CZARNECKI (Ryszard Czarnecki) i TOMASZ PORĘBA z PiS, oraz z PO: JACEK PROTASIEWICZ i PAWEŁ ZALEWSKI (dawniej z PiS).

  Można stwierdzić, że swoją obecnością i wygłaszanymi mowami, wspierali i legitymizowali te ukraińskie partie, jawnie odwołujące się do zbrodniczej przeszłości.

  LUDOBÓJSTWO ZBRODNIARZY UPA I ZAGŁADA POLAKÓW NA KRESACH II RP – WYKŁAD DR LUCYNY KULIŃSKIEJ !!!
  .
  http://youtu.be/cxhKRY2AYJo

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ludobojstwo-zbrodniarzy-upa-zaglada-polakow-na-kresach-ii-rp-wyklad-dr-lucyny-kulinskiej-2013-12
 • @Janet 21:48:19 **** NAUKI TALMUDU *** !!!
  .
  http://youtu.be/H1q_CdaZglo

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031