Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
265 postów 1170 komentarzy

Janukowycz: “Na Ukrainie przewrót państwowy jak w nazistowskich Niemczech”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

JANUKOWYCZ POINFORMOWAŁ, że NIE ZAMIERZA PODAWAĆ SIĘ do DYMISJI i UCIEKAĆ Z KRAJU. !!!

*****

Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz nazwał to, co się dzieje w kraju przewrotem państwowym. Kanał telewizyjny 112 Ukraina pokazał jego oświadczenie.

Janukowycz poinformował, że nie zamierza podawać się do dymisji i uciekać z kraju.

Janukowycz porównał działanie niektórych polityków do praktyk z nazistowskich Niemiec, kiedy w kraju zabraniano działalności niektórych partii politycznych. Jak wyjaśnił, chodzi o stosunek do Komunistycznej Partii Ukrainy, którą próbuje się zdelegalizować, już płoną jej biura i mają miejsce napady na deputowanych.

Prezydent zaznaczył, że nie martwi się masowym odpływem członków z Partii Regionów i przypomniał, że w 2004 r. także miały miejsce takie procesy, ale potem szeregi partii zapełniły się nowymi członkami.

.

.

pełna wypowiedz w jęz. rosyjskim:

.

.

 za: //www.kresy.pl/

 

//konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/22/janukowycz-na-ukrainie-przewrot-panstwowy-jak-w-nazistowskich-niemczech/

KOMENTARZE

 • CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ o KRYZYSIE na UKRAINIE !!!
  http://youtu.be/HhCYdlA-DxA
 • -------------- ponad 70% deputowanych Ukrainy -to ŻYDZI
  http://grypa666.wordpress.com/
 • @ninanonimowa 16:58:28 *** SYTUACJA ROBI SIĘ CORAZ BARDZIEJ NIEBEZPIECZNA !!!
  .
  WCZEŚNIEJSZE prognozy DUGINA zdają się REALIZOWAĆ !!!
  .
  http://youtu.be/Q0UMVM9UaLk
 • Kto stoi z rebeliantami:
  Obama, Unia Euro, Pussy Riot, Madonna, PO, PiS, .. - sami Syjoniści!
  A Ty?
 • Cennik usług za usługi na kijowskim majdanie i za udział w "rewolucji"
  Cennik usług za usługi na kijowskim majdanie i za udział w "rewolucji".
  I wszystko jasne. Tymoszenko największym beneficjentem. To ona stoi za obecnymi wydarzeniami na Ukrainie. Idzie po trupach do władzy i pieniędzy. Czy coś ją powstrzyma? Jest taka opcja, ale to i tak droga do wojny domowej. Graczy głównych jest trzech.


  http://www.ruska-pravda.com/novosti/34-nv-politika/23925-predately.html

  Kto i ile otrzymuje pieniędzy na wojnę domową na Ukrainie? WYKAZ
  Organy ścigania Ukrainy ustaliły zleceniodawców zabójstwa aktywistów Euromajdanu, a także określiły schematy i źródła finansowania eskalacji konfrontacji ulicznej, zmierzającej do obalenia rządu przemocą. O tym, pod warunkiem zachowania anonimowości, poinformował informator ze Służby Bezpieczeństwa Ukrainy .  Według tego źródła, od pierwszych dni konfrontacji siłowej organy ścigania rozpoczęły rozpracowywanie organizacji "Prawy Sektor". Organizacja ta powstała w wyniku konfliktu wewnętrznego pomiędzy Socjal-Narodowym Zgromadzeniem i radykalnie zorientowanym Wszechukraińskim Zjednoczeniem "Trójząb" im. S. Bandery. W trakcie dochodzenia ustalono, że przedmiotowe organizacje są finansowane przez szereg różnorodnych zachodnich "pro-ukraińskich organizacji", utworzonych przez służby specjalne państw NATO jeszcze w czasach ZSRS.  Źródło informuje, że te organizacje "charytatywne" od samego początku "Euromajdanu" zacząły tworzyć tajne centrum koordynacyjne, zapraszając doświadczonych zachodnich analityków, specjalizujących się w opracowywaniu strategii rozwoju "kolorowych rewolucji". Przed nimi postawiono zadanie opracowanie strategii działania grup bojowych. W trakcie czynności śledczych stwierdzono, że właśnie to centrum wydało rozkaz zabicia aktywistów podczas konfrontacji siłowej na ulicy Gruszewskiego. Śmierć ludzi miała sprowokować eskalację konfliktu i podburzyć rozgorączkowany tłum przeciwko milicjantom.

  Od pierwszego dnia "Euromajdanu" każdy lider grupy aktywnego oporu otrzymywał wynagrodzenie pieniężne. Za każdego aktywnego bojownika - po 200 dolarów za dzień, a dodatkowo - 500 dolarów, jeśli grupa liczyła ponad 10 osób. Koordynatorzy otrzymywali od 2000 dolarów za każdy dzień masowych zamieszek, pod warunkiem, że kontrolowana przez niego grupa bojowników realizuje bezpośrednie działania agresywne skierowane przeciwko stróżom prawa.

  Dochodzenie ujawniło również, że fundusze wpływały do ambasady USA w Kijowie drogą dyplomatyczną. Z kolei Ambasada USA przekazywała pieniądze do biur centralnych WO "Swobody" i WO "Batkiwszczyny". Kwota wynosiła około 20 milionów dolarów tygodniowo. Następnie środki te były rozdzielane na wspierania "Euromajdanu" (funkcjonowanie systemu wyżywienia, na łapówki i przekupowanie poszczególnych urzędników, funkcjonariuszy organów ścigania, opłacanie mediów, koszty kampanii propagandowej itp.), jak również codzienne wypłaty dla aktywnych bojowników. Z kolei przywódcy sił opozycyjnych i ugrupowań radykalnych otrzymywali bezgotówkowe przelewy na ich osobiste konta bankowe.

  Dowodem na to są wyniki poszukania przeprowadzone przez SBU w siedzibie sztabu centralnego "Batkiwszczyny". Jak wiadomi, w trakcie działań operacyjnych organy ścigania zabezpieczyły w gabinecie Aleksandra Turczynowa 17 milionów dolarów w gotówce. Ponadto na zabezpieczonych przez SBU serwerach partii znajdowały się informacje dotyczące kwestii podziału środków na opłacenie wyżywienia Majdanu i dokonywania rozliczeń z bojownikami "Prawego sektora" i innych ugrupowań radykalnych.

  Ustalono również ten fakt, że liderzy radykalnych struktur prawicowych otrzymali gwarancję pomocy USA w ewakuacji z terytorium Ukrainy w przypadku niepowodzenia rewolucji, zabezpieczenie mieszkań i środków do życia w dowolnym kraju Unii Europejskiej, zgodnie z ich wyborem. I z gwarancji takiej już skorzystał lider politycznej grupy prowokatorów tak zwanego "Automajdanu" Siergiej Koba. Obecnie ukraińscy stróże prawa ustalają dokładne miejsce jego pobytu, powiedział informator SBU.

  Według informacji ogólnie dostępnych w źródłach publicznych, mobilizacja radykalnie zorientowanych osób do udziału w masowych zamieszkach 19 stycznia 2014 r. odbywało się poprzez sieci społeczną "VKontakte", na stronie internetowej "Prawego sektora".

  Dla uwiarygodnienia i kreowania wizerunku "ideologicznego protestu ludowego" radykałowie zwrócili się do ludności z prośbą o przekazywanie im pomocy finansowej.

  W przypadku przekazów pieniężnych podawano numer karty "Priwatbanku" 5168 7553 1093 5578, zarejestrowanej na nazwisko Okuniew Igorewicz Seriej (ur. 19.06.1973, pochodzący z Federacji Rosyjskiej, zameldowany pod adresem: Dniepropietrowski Obwód, miasto Dnieprodzierżinsk, ul. Szczerbickiego 65, m . 6).

  Wykorzystywano również system "Western Union" lub Moneygram na okaziciela Tarasenko Andriej Iwanowicz (urodzonego w Kijowie 17.11.1982).

  W ciągu ostatnich 10 dni na wskazane konto wpłynęły przelewy bankowe z pomocą systemu "Priwat24" głównie z miast Kijowa i Tarnopola wynoszące po 50, 100, 500 hrywien. Pieniądze wpływały również od zwolenników "Prawego sektora" nie tylko z Ukrainy, ale także z zagranicy (Francja, Czechy i inne kraje).

  Ponadto na stronie internetowej "Prawego Sektora" społecznościowej sieci "Vkontakcie" w celu transferu funduszy podano numery kont w "Raiffeisen Bank Aval" z wskazaniem nazwiska właściciela Surowiecki Jurij Igorewicz (i. k. 3166505873): w UAH - 262 095 533 782, w dolarach amerykańskich - 262072533786 w Euro - 262 082 533 789.

  W źródłach publicznych opublikowano również dane osobowe wszystkich przywódców i działaczy radykalnych ugrupowań, które uczestniczą w zamieszkach ulicznych w Kijowie i innych miastach. Wymienimy niektórych z nich:

  Stempickyj Andriej Liubomirowicz: pseudonim - "Letun", przewodniczący centralnego prowidu WO "Trójząb" im. s. Bandery, urodzony 04.12.1974, Ukrainiec, pochodzacy z miasta Borysław w Obwodzie Lwowskim, zamieszkały we wsi Zadniestrjansk, powiat halicki, ul. Lwowska 20, karany, ideolog i koordynator obwodowej organizacji "Trójząb", numer paszportu SE 06911 , m. t. 0971135855 posiada własny transport autem.

  Jarosz Dmitrij Anatoljewicz: pseudonim "Jastrząb", przewodniczący ukraińskiej organizacji politycznej "Trójząb" , urodzony 30.09.1971 , zameldowany i zamieszkały w mieście Dneprodzierżyńsk, Obwód Dniepropietrowski, na ulicy Medycyńskiej 47, m. 6. Utrzymuje kontakty osobiste: Naliwajczenko (UDAR), Turczynow, Parubij ("Batkiwszczyna"), Mochnik, Sirotjuk ("Swoboda"), Czubarow (Miedżlis KTN), Karpjuk (UNA - UNSO).

  Abramow Wasilij Zinowjewicz, pseudonim "El", dwukrotnie karany, przewodniczący halickiej powiatowej organizacji WO "Trójzab", urodzony 13.01.1985, mieszkaniec wsi Zadniestrjańsk, powiat halicki, obwód Iwano-Frankowsk, jeden z koordynatorów "Prawego Sektora".

  Kozjubczyk Andrij Michajłowicz: pseudonim "Orest", działacz organizacji WO "Trójząb" w Iwano-Frankowsku, urodzony 03.8.1981, zameldowany w mieście Krzywy Róg, Obwód Dniepropietrowski, na ulicy Woskriesnoj 45/15, faktycznie zamieszkały w Iwano-Frankowsku, bezrobotny, wykształcenie wyższe, kawaler, zaufana osoba WO "Trójząb", wyznaje ideę neonazizmu, 17.08.2012 zatrzymany za spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała.


  Źródło: "DZIEŃ Zaporoża"
 • @Zdzich 17:27:48
  Ja wolę stać za rebeliantami, niż za Rosją.

  A tak w ogóle, to wolę granicę na Bugu, niż jakiekolwiek sojusze ze Wschodem.

  Polska jest częścią Europy Zachodniej.

  Dajmy sobie spokój z mrzonkami o panslawizmie itp.

  Nawet Ukraińcy nie są w stanie się dogadać, a niektórzy na tym portalu proponowali nam sojusze na Wschodzie.

  To na szczęście nie przejdzie.
 • @moher i Ultima Thule
  Ja też. I ubolewam nad tym, że nie mamy w tej chwili silnie-narodowej Konstytucyjnej Republiki Polski, która zaimponowałaby Ukraińcom, w której mogliby się "zakochać", i z której chcięliby wziąć przykład. Straciliśmy potencjalnego sojusznika (byłą Polskę!) i zmarnowaliśmy szansę, która może się już nie powtórzyć.
  Ukraińcy zdani są teraz na "miłosierdzie" syjonistycznego Zachodu, a my ...z powrotem do gnoju, panowie. Z powrotem do gnoju!
 • @Zdzich 17:27:48
  Nie jest to tak do końca. Porozmawiaj z Ukraińcami. Oni po prostu już mają dosyc Janukowicza, powszechnego łapówkarstwa, bandytyzmu milicji i władzy, która gangsterskimi metodami jest tam sprawowana. np jeżeli ktoś chce by jego dziecko studiowało na państwowej uczelni to musi zapłaci potęzną łapówkę w euro. Każdy indywidualny przedsiębiorca musi się liczyc z państwowo-mafijnym "opodatkowaniem" a raczej haraczem. Co lepiej prosperujące przedsiębiorstwa są po prostu przejmowane, mi.n podobno dla rodziny Janukowicza. Itd, itd, itd... Z całą pewnością jakieś siły zewnętrzne chcą ugrac na tych niepokojach społecznych jakieś tam swoje interesy, ale Ukraińcy sa czujni. Zachęcam do bezpośredniej rozmowy Ukraińcami. Oni są Polsce wdzięczni za to co Polacy robią dla nich. Żadni banderowcy nie są wyrazicielami powszechnej opinii. Ukraińcy mówią że jest to rosyjska manipulacja by skłócic ich z Polakami.
 • @Ultima Thule 20:38:27
  Ultima, chyba masz rację. Nie wiem czy w całości, bo jak zwykle prawda jest gdzieś tam po środku. Ale zwracam honor. To co mówisz potwierdzają Ukraińcy. tylko czy Unia jest dla nich najlepszym wyjściem?... Pozdrawiam
  P.S. poczytaj mój poprzedni wpis
 • @Jan Paweł 22:22:46
  Unia jest dla nich LEPSZYM wyjściem, niż rządy oligarchów oraz styl "rządzenia" w rodzaju debila Putina. Bo trzeba być DEBILEM, żeby rządzić krajem takim, jak Rosja jak kołchozem.

  Oczywiście Rosja ma atom, agentów wpływu (nawet różnych spirytusów na Neonie) i surowce, ale jest to 1000 RAAZY ZA MAŁO, aby stawić czoła potędze USA i Europy.

  73 lata temu III Rzesza miała ogromną przewagę nad ZSRR i tylko pomoc USA uratowała to groteskowe syberyjskie "imperium". Teraz Rosja jest jeszcze słabsza, ale tym razem III Rzesza współpracuje z USA. A to oznacza, że Putin będzie podskakiwał tylko tak długo, aż ktoś w Berlinie nie naciśnie "game over" ...

  Teraz Ukraina zacznie się bardzo szybko rozwijać, bo to naprawdę nie jest trudno, aby dać ludziom wolność gospodarczą, a Wolny Rynek SAM załatwi sprawę !!!

  Ludzie zaczną robić interesy, choć oczywiście nie oszukujmy się: nie są w tym tak sprawni, jak Polacy. Powiedziałbym nawet, że są przy nas bezradnymi dziećmi. Ale i tak zaczną zarabiać przynajmniej 3 razy więcej, niż obecnie w ciągu kilkunastu miesięcy (większa efektywność + pomoc z UE).

  W zamian UE zdobędzie strategiczną przewagę nad ZSRR, co przełoży się na silniejszą pozycję przetargową przy negocjacjach cen gazu.

  W efekcie za zdobycze terytorialne III Rzeszy zapłacą Rosjanie niższymi wpływami za gaz i ropę.

  Niemcy przytrzymają ich na bezdechu jakiś czas, aż zrozumieją swoją pozycję we współczesnym świecie ...

  No i Putin będzie szczęśliwy, gdy uniknie majdanu w Moskwie i St. Petersburgu ... (zwanym kiedyś Putinogradem ...)
 • @Ultima Thule 22:40:37
  " Rosja ma atom, agentów wpływu (nawet różnych spirytusów na Neonie)" :D)))))))

  Dostałeś już tę działeczkę na West Bank? A uzi?
  Jeszcze nie?... A niedobry Bibi...:(
 • @Halszka 20:32:10 *** DOSKONAŁY MATERIAŁ !!!
  .
  Jeżeli ktoś jeszcze tego nie pojmuje, prawdopodobnie jest całkowicie odporny na fakty. Zatomizowane narody jednak jeszcze długo nie będą miały za wiele do powiedzenia w instalowanym obecnie systemie.

  Na Ukrainie toczy się obecnie geopolityczna gra o najpoważniejszym, w ciągu ostatnich dziesiątków lat, znaczeniu. Słowa, które w swoim dzisiejszym wywiadzie wypowiedział, wyraźnie wzburzony, Aleksander Dugin, chyba najlepiej ją charakteryzują:

  „IDZIE WIELKA WOJNA na KONTYNENCIE – KONFRONTACJA DWÓCH, FUNDAMENTALNYCH WIZJI PRZYSZŁOŚCI” !!!
  ________________________________

  Franz powiedział/a:

  mała refleksja i przypomnienie jakże ważnych słów przywódcy Jugosławii i Serbów Slobodana Milosevicia którego zamordowali syjoniści w 2006 r:
  .
  http://i62.tinypic.com/6s3pr5.jpg
  .
  “RUSCY! ZWRACAM się do WSZYSTKICH RUSKICH, mieszkańców ROSJI, BIAŁORUSI i UKRAINY bo ich na BAŁKANACH również uważa się za RUSKICH. POPATRZCIE na NAS i ZAPAMIĘTAJCIE – Z WAMI zrobią TO SAMO, gdy SIĘ PODZIELICIE i OKAŻECIE SŁABOŚĆ. CAŁY ZACHÓD, ten OPĘTANY PIES, WGRYZIE wam się w GARDŁO. BRACIA, PAMIĘTAJCIE o LOSIE JUGOSŁAWII! NIE POZWÓLCIE, aby z WAMI POSTĄPIONO TAK SAMO!”

  -komentarz przeklejony-
 • @SpiritoLibero 22:45:58
  i tylko tyle masz do powiedzenia w dniu klęski rusofilów ?
 • @Konwent Narodowy 22:56:37
  wolę przyszłość z Niemcami, niż przyszłość z Rosją ...

  JASNE !!!???
 • @Ultima Thule 22:57:32
  Ty naprawdę nie masz pojęcia o polityce...
  JuTu wracaj do liczenia krzeseł :)))
 • @SpiritoLibero 23:11:34
  no to wyjaśnij mi, w którym miejscu się mylę
 • APEL ROSJI do NIEMIEC, POLSKI i FRANCJI w sprawie UKRAINY !!!
  .
  http://i60.tinypic.com/efnck7.jpg
  .
  ROSJA wezwała NIEMCY, POLSKĘ i FRANCJĘ do WYWARCIA WPŁYWU na OPOZYCJĘ na UKRAINIE, by DOPROWADZIŁA do NIEZWŁOCZNEGO WPROWADZENIA w ŻYCIE PIĄTKOWEGO POROZUMIENIA z UKRAIŃSKIM PREZYDENTEM i POŁOŻENIA KRESU AWANTURNICTWU BOJÓWKARZY.

  Apel ten sformułował minister spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej Siergiej Ławrow, który odbył rozmowy telefoniczne z szefami dyplomacji Niemiec, Polski i Francji - Frankiem-Walterem Steinmeierem, Radosławem Sikorskim i Laurentem Fabiusem. O ich przebiegu poinformowało MSZ FR na swojej stronie internetowej.

  Rosyjskie MSZ podało, że Ławrow wyraził "jak największe zaniepokojenie" z powodu niedotrzymywania porozumienia z 21 lutego przez jego sygnatariuszy.

  "Rosyjski minister stanowczo wezwał Niemcy, Polskę i Francję - jako kraje, które aktywnie forsowały i zaświadczyły swoimi podpisami porozumienie z 21 lutego - by użyły swojego wpływu na opozycję, aby zapewnić niezwłoczne wprowadzenie w życie postanowień porozumienia i położenie kresu awanturnictwu bojówkarzy" - przekazało MSZ Rosji.

  Według MSZ FR "opozycja nie tylko nie wypełniła żadnego ze swoich zobowiązań, ale wysuwa coraz to nowsze żądania, idąc na smyczy uzbrojonych ekstremistów i pałkarzy, których działania stanowią bezpośrednie zagrożenie dla suwerenności i ustroju konstytucyjnego Ukrainy".

  "Już czas, by przestać wprowadzać w błąd światową opinię publiczną i udawać, że dzisiejszy Majdan rzekomo reprezentuje interesy narodu ukraińskiego" - głosi oświadczenie ministerstwa.

  MSZ Rosji poinformowało, że Steinmeier, Sikorski i Fabius "podzielili zaniepokojenie strony rosyjskiej, przyznali, że opozycja nie wypełnia swojej części zobowiązań i obiecali pilne podjęcie dodatkowych kroków w celu wdrożenia osiągniętych porozumień".

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/apel-rosji-do-niemiec-polski-i-francji-w-sprawie-ukrainy/ymqc3
 • @Ultima Thule 20:38:27
  Ja wolę stać za rebeliantami...

  >>> no i widać i czuć, że stoisz za czosnkiem i banderą..
 • @Jan Paweł 22:20:29
  Powyzsze video "CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ o KRYZYSIE na UKRAINIE" wyjasnia wszystko i rzetelnie. Wiecej nie trzeba.
 • @Ultima Thule 22:40:37 zapisz sie do psychiatry
  Ale ty człowieku jesteś głupi Tego co piszesz to już się nie da po prostu spokojnie czytać Możesz zrobić sobie tygodniową przerwę, urlop bezpłatny i pozwolić innym blogerom odpocząć psychicznie od twojej propagandy Stefan Michał Dembowski www.stowarzyszeniedemokracjausa.com
 • @Konwent Narodowy 00:00:30
  Zamiast Nobla - Guiness, za najkrócej trwające porozumienie. Kijowski dokument - najkrócej funkcjonująca umowa, sygnowana autorytetem UE...Nobla na razie będzie, jest natomiast Guiness. Do jego księgi wpisane zostanie kijowskie porozumienie, jako najkrócej funkcjonującą umowa, sygnowana autorytetem i powagą Unii Europejskiej. http://wpolityce.pl/artykuly/74917-zamiast-nobla-guiness-za-najkrocej-trwajace-porozumienie-kijowski-dokument-najkrocej-funkcjonujaca-umowa-sygnowana-autorytetem-ue
 • @LordConqueror 00:53:46
  tzn co masz na myśli pisząc: "razem jesteśmy wielkim państwem" ??? Czasy, gdy Polska była zależna od Rosji carskiej, czy od ZSRR ?

  Dla mnie Polska przynależy do EUROPY ZACHODNIEJ, a nie do Bizancjum ... I tego nie zmieni wasz BEŁKOT o "CYWILIZACJACH WARIATÓW" itp.
 • @amadeusz2006 09:10:04
  co konkretnie ci się nie podoba ? To, że wolę być na Zachodzie, niż na Wschodzie ?

  To, że wolę Berlin od Moskwy ?

  To, że nie widzę szans na sojusz (na równych prawach) polsko rosyjski ?

  Powiedz, co KONKRETNIE uważasz za złe w moich tekstach ?
 • @Jan Paweł 22:20:29
  // Zachęcam do bezpośredniej rozmowy Ukraińcami. Oni są Polsce wdzięczni za to co Polacy robią dla nich. Żadni banderowcy nie są wyrazicielami powszechnej opinii. Ukraińcy mówią że jest to rosyjska manipulacja by skłócic ich z Polakami.//

  Znam Ukraińców chyba lepiej niż Pan, bo tam pracowałem.

  Jeśli to prawda że powszechny i entuzjastyczny banderyzm w Zachodniej Ukrainie to "rosyjska manipulacja" to dlaczego "wdzięczni" Ukraińcy nie zburzą pomników hitlerowca Bandery tylko ciągle stawiają nowe w każdym miasteczku i każdej wsi ?
  Rosjanie każą im czcić zbrodniarzy, czy jak ?
 • @Jan Paweł 22:20:29
  Nie bądź kolego naiwny

  http://www.kresy.pl/publicystyka,opinie?zobacz/solidarnosc-z-wilenszczyzna-a-potem-z-majdanem
 • @Kula Lis 62 09:48:24 *** O TAK !!! ILE JEST WARTY AUTORYTET UNII EUROPEJSKIEJ !!!
  .
  "Zamiast Nobla - Guiness, za najkrócej trwające porozumienie. Kijowski dokument - najkrócej funkcjonująca umowa, sygnowana autorytetem UE...Nobla na razie będzie, jest natomiast Guiness. Do jego księgi wpisane zostanie kijowskie porozumienie, jako najkrócej funkcjonującą umowa, sygnowana autorytetem i powagą Unii Europejskiej."

  DLACZEGO, PRAWY SEKTOR, który NIE UZNAŁ POROZUMIENIA "PRZEDSTAWICIELI OPOZYCJI" z JANUKOWYCZEM, wśród których był przecież Jacyniuk - prawa ręka Tymoszenko, MIAŁBY UZNAĆ JAKIEKOLWIEK UZGODNIENIA JEJ SAMEJ z PREZYDENTEM, nad którymi obecnie pracują w Charkowie ?!!

  POZA TYM, zgoda PRAWEGO SEKTORA na REPREZENTOWANIE NARODU UKRAIŃSKIEGO przez JULIĘ TYMOSZENKO, uosobienie KORUPCJI i ŁAMANIA prawa, KOMPROMITOWAŁOBY CAŁKOWICIE tę ORGANIZACJĘ i PODWAŻAŁO jej PROGRAM NAPRAWY PAŃSTWA:

  http://youtu.be/33Gt0Nzt5yA
 • @Ptasznik z Trotylu 11:44:49 *** UKRAIŃSKA PARTIA "SWOBODA" GLORYFIKUJE BANDY UPA !!!
  .

  http://youtu.be/3xI6nPgsGNc
 • @Konwent Narodowy 13:06:09
  To że Soczi okazało się niezwykle kosztowną i całkowicie zbędną zabawką dla Rosji to już do Putina i jego otoczenia dotarło. Ciekawe czy dotarło do niego że realny PKB Rosji jest o ponad 30% mniejszy od oficjalnego a inflacja trzy razy wyższa. Dodatkowo Rosja jest tak zależna od eksportu ropy i gazu że pogłębienie spadków ich cen doprowadzi do rozstrojenia całej jej gospodarki. Co wybierze Rosja, czy politycznie niemiłe dla jej władz rezygnacje z odbudowy imperium i odzyskania dawnych rosyjskich obszarów, czy niezwykle kosztowne gospodarczo także dla niej utrzymywanie "stanu równowagi " na Ukrainie, czy radykalne działania na zachodnich rubieżach. Ponieważ wszystkie zmiany klimatu mogą przetrwać tylko najlepiej przystosowani Polska powinna jak najszybciej przystąpić do odbudowy swojego gospodarczego, demograficznego i obronnego potencjału. A niestety z ekipą Tuska PO - PSL jest to niemożliwe.
 • @Kula Lis 62 14:08:13
  Chcecie coś prognozować kto z kim gdzie sojusze rozbiory etc?
  Znajdźcie państwa w których nie sypią na niebie te są wolne !!!
 • @latajace skrzypce 14:49:40
  https://www.facebook.com/badzdumny.jestespolakiem/photos/a.645998828775319.1073741865.485635391478331/645998845441984/?type=1
 • @Ptasznik z Trotylu 11:44:49
  Janukowicz i Timoszenko są skorumpowani aż do szpiku kości. Skorumpowani jak nasi tyle że w mniej subtelny sposób! To są złodzieje wykorzystujący pełnione stanowiska publiczne. Cała ukraińska klasa polityczna jest skorumpowana,skorumpowani są urzędnicy administracji publicznej, funkcjonariusze policji i sądownictwa. Instytucje publiczne nie dość że są niewydolne, to działają przeciw dobru wspólnemu. Bodźce stymulujące obecnych "przywódców opozycji" pochodzą od zdegenerowanego, zdemoralizowanego bezkarnością wielkiego biznesu prywatnego. Dlatego w POlskich meNdiach głównego nurtu - TAKI aplauz dla TYMOSZENKO, której "dokonania" jako premier Ukrainy na szczęście MAJDAN dokładnie PAMIĘTA i ceny gazu, paliw za Tymoszenko! Ciekawe czy UNA posiada jakieś - KWITY udowadniające LEGALNOŚĆ zdobytego MAJĄTKU w wysokości 11 miliardów$ jak podaje zachodnia prasa i media?
 • @Ultima Thule 10:24:28
  Zniszczenie ludzkości do poziomu kilkudziesięciu milionów ludzi (cel „złotego miliarda”, według słów Eduarda Hodosa, jest zwodniczym celem, żeby ludzkość, mając nadzieję trafienia do tego „złotego miliarda”, obojętnie przyglądała się, jak pozostała część ludzkości będzie tępiona). http://www.monitor-polski.pl/judeosatanisci-szykuja.../
 • @
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TlmuIEMIJd0


  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TlmuIEMIJd0
 • @Ptasznik z Trotylu 12:39:54
  Izrael świętuje zwycięstwo majdanu. Kolejny sukces Mossadu, główną rolę przy organizowaniu euro majdanu pełnił niejaki Reuven Dinel agent Mossadu. tym razem Ukraina przynajmniej ta biedna Zachodnia pozostanie w kręgu interesów Izraela, bo Wschodniej i Południowej Putin nie odda. Gazeta Jerusalem Post 16 grudnia 2013 pisała o udziale na euro majdanie młodych żydów z organizacji JDC, Hillel i Limmud. Tak zwani pożyteczni głupcy odwalili dobrą robotę. Jarkowi należy się medal za nieświadome zasługi na rzecz ukraińskich oligarchów z izraelskim paszportem. Po dojściu do władzy Putina utracili znaczne wpływy w Rosi więc o Ukrainę walczą jak lwy. Brawo dla agentów Mossadu! Dobra robota. Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Żyd Brzeziński już mówi, że wszystkie kraje JEWROUnii powinny się złożyć finansowo na pomoc Ukrainie Potrzeba 160mld Euro.
 • @Kula Lis 62 15:42:59
  UKRAIŃSKI GAMBIT czyli MIRON SYCZ & KACZYŃSKI !!!

  http://i59.tinypic.com/wtm6g.jpg

  UKRZYŻOWANE ORŁY z posiadłości PREZYDENTA JANUKOWYCZA /pochodzenie polskie/ przez NEOBANDEROWSKICH MAJDANOWCÓW !!!

  * CZY naprawdę POLACY jeszcze NIC do WAS nie DOCIERA !!! *

  ___________________________________________________

  Wczoraj w sejmie zawiązała się spóła między posłem PO Mironem Syczecz synem banderowca i J. Kaczyńskim oraz wpadli sobie w ramiona Tusk i JK, czyli ciągle w sprawach ważnych działa OS

  A P E L

  Apeluję do wszystkich blogerów, którzy wiedzą o co chodzi z euro-majdanem, by swoje teksty i różne wpisy na portalach internetowych wysyłali do mediów publicznych i prywatnych jak np.: wiadomościt@tvp.pl – twoje@tvp.info – kontakt24@tvn.pl i do innych TV. itd. Wysyłajcie do radia, gazet, portali internetowych, mediów toruńskich itd.

  MACIE PRZEKONYWAĆ NIE PRZEKONANYCH. NIE PISZCIE SAMI DO SIEBIE TEGO SAMEGO, WYSYŁAJCIE TEKSTY DO MŁODZIEŻY BY POZNAWALI PRAWDĘ.

  Przecież w sprawie Ukrainy chodzi o ,,terrorystyczny przewrót”, podobny jak w Tunezji, Libii, Egipcie a w Syrii jeszcze się nie udało. Na Ukrainie jest zainstalowanych setki funkcjonariuszy służb specjalnych z Izraela, USA, Niemiec i Polski (mniejszość ukraińska wspólnie z mniejszością żydowska). Przewrót był przygotowywany od wielu lat. Banksterzy zainwestowali już 5 mld $ w euro-banderowców, mają tam swoje gazety, TV, radia, portale internetowe i 15 tys. przeszkolonych ludzi. Szkolenia tych ludzi odbywały się min. w Polsce. Sponsorom ,,terrorystów – banderowców” nie chodzi o dobro Ukrainy czy dobro nawet samych Ukraińców im chodzi o przesuwania coraz bliżej granic Rosji programu ,,OSACZANIA ROSJI”, to nie o Ukrainę chodzi, chodzi o zlikwidowanie obecnych władz w Moskwie i doprowadzenia do upadku Rosji, przejęcia ich potężnych konfitur oraz usunięcie przeszkody w budowaniu Nowego Porządku Światowego z jednym antyludzkim ,,rządem światowym, ustanawianego przez wolnomularzy.

  Światowa mafia finansowa poległa w potyczce z Iranem i Syrią, ,,winnym” tej klęski jest Putin, nadarzyła się okazja, że zbliżała się olimpiada w Soczi, masoni postanowili uderzyć i w pewnym sensie im się to udaje.

  Reakcje ,,okrągłostołowców” w naszym kraju było widać wczoraj (19-02-14 rok) podczas debaty o sytuacji na Ukrainie w polskim parlamencie, gdzie syn oprawcy Polaków Miron Sycz z PO łgał z polskiej Trybuny Sejmowej o sytuacji na Ukrainie ale jemu i Tuskowi przyklaskiwał J. Kaczyński, który poparł wystąpienie syna mordercy Polaków na Podkarpaciu!!! Wczoraj w sejmie ,,magdalenka” i sprzedawczyki Polski razem, chórem stanęli po stronie dzieci i wnuków banderowców z UPA i OUN, którzy jawnie mówią, że jak zainstalują ich mocodawcy na urzędach w Kijowie to Przemyśl i 15 powiatów będę chcieli odzyskać od Polski na rzecz Ukrainy. Sprzedawczyki ,,okrągłostołowe” wspomagają wszystkich ,,terrorystów” z euro-majdanu i chcą za nasze pieniądze leczyć ich, tylko zapominają, że Naród Polski przymiera głodem, że sami Polacy czekają na wizytę u specjalisty nawet kilka lat, ale dla przestępców z obcego kraju miejsca w najlepszych szpitalach już się znalazły.

  Nadchodzi czas aby w Polsce się zorganizować i jechać z jedną partią, sztucznie podzieloną na kilka. Wczorajsze wystąpienia sejmowe Palikota, Kaczyńskiego, Tuska, Sawickiego, Dorna to wypociny wyjęte wprost z ich politycznego szamba. Każdy jak skundlony niewolnik bełkotał coś, tak by było zgodne z zaleceniami swoich mocodawców. Miałem wrażenie, że zdecydowana większość w polskim sejmie to posłowie i rządzący banderowcy, nikt nawet nie zająknął się by przypomnieć jak ci zwyrodnialcy z UPA i OUN urządzili polskim dzieciom, kobietom, starcom Holokaust na Wołyniu.

  Apeluję do przytomnych Polaków piszcie i informujcie o prawdziwej sytuacji w Polsce związanej z sytuacją na Ukrainie. Zalew ,,soroszowych” dukatów robi spustoszenie w tej cześci Europy. Szykują już plan do obalenia obecnej władzy na Węgrzech o ile wygra tam wybory wiosenne Orban. Zdobycie władzy na Ukrainie przez eur-banderowców to straszny cios w żywotne interesy narodu polskiego. To znowu odbudowa nad głowami więzi Niemcy – banderowcy wspomagani przez usrael.

  Taki scenariusz jest bardzo możliwy. Możliwy jest w takiej konfiguracji powtórka ,,wołyńskiej” eksterminacji narodu polskiego w Polsce wschodniej. Przyczyniają się do tego i Biedroń z Kaczyńskim, Buzkiem, Palikotem, Sikorskim, przezroczystym Tuskiem, tchórzem Komorowskim. Płatni agenci z Polski działają w sprawie Ukrainy, nie w interesie Polaków czy normalnych przyzwoitych ukraińców, ale oni działają w interesie światowej mafii banksterów. Kładą podwaliny pod budowę w Polsce wschodniej ,,drugiego Kosowa”. Zapamiętajcie tych zdrajców, którzy na euro-majdanie pod flagami euro-banderowców krzyczeli ,,slawa Ukrainie – herojem sława”, krzyczeli razem z dziećmi i wnukami morderców Polskich dzieci, kobiet, starców na Wołyniu. Zapamiętajcie te wypasione antypolskie brukselskie gęby oraz gęby z Nowogrodzkiej 84.

  Ale jednym z najniebezpieczniejszym gensekiem ukraińskim jest taki Paweł Kowal, który dysponuje wielką kasą na budowanie od wielu lat tzw. ,,demokracji na wschodzie”. To on i Klich były szef MON, jest finansowany w ramach swojej fundacji, niemieckimi i syjonistycznymi funduszami na budowe ,,demokracji” w tej części Europy (patrz fundacja ,,energia dla Europy).

  Polacy, piszcie i apelujcie do dziennikarzy i rządzących, posłów by zaprzestali wtrącania się w niepolskie sprawy, niech pilnują spraw tych co ich wybrali, niech leczą tych co im pieniądze z swoich podatków płacą, niech zaprzestaną jawnie działać w interesie światowego syjonizmu itd. Trzeba rozbudzać świadomość narodową Polaków, tędy jest najpewniejsza droga, by odzyskać Polskę dla Polaków.

  Więcej na neon24.pl
  Zygmunt Wrzodak

  http://wrzodakz.neon24.pl/post/106332,miron-sycz-kaczynski
 • @Konwent Narodowy 16:37:21
  a tu się potwierdzają wszystkie moje słowa:

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/brzezinski-trzeba-zaproponowac-rosji-model-finski-w-sprawie-ukrainy/dph8c

  Z małą korektą: Brzeziński jest w błędzie: Ukraina nie musi mieć statusu Finlandii. Rosja jest za słaba i nie jest partnerem do negocjacji.

  Wystarczającym argumentem dla Rosji, aby sobie dała spokój byłoby pozwolenie jej na dalszą wegetację jako marionetkowe "imperium dla ubogich" ...
 • @Konwent Narodowy 16:37:21
  No ten numer z tymi ukrzyżowanymi orłami świadczy o tym jaka dzicz tam się dorwała do władzy.
  To sygnał dla Polaków.

  Gdybym chciał napisać wszystkie wulgaryzmy pod adresem tej dziczy, jakie mi przychodzą do głowy kiedy widzę to zdjęcie to redakcja zbanowałaby mnie na wieki.

  To jest dzicz banderowska. Po prostu DZICZ.
 • @Ptasznik z Trotylu 17:43:52
  Wieś Trzeszczany, powiat Hrubieszów, 1943 r.
  Po brata (19 lat) mojej teściowej banderowcy przyszli nad ranem w towarzystwie ukraińskiego policjanta.

  Znaleziono go po dwóch dniach w pobliskim lesie wśród kilkudziesięciu innych zamordowanych Polaków.
  Miał odcięte ręce , wyrwane oczy i poderżnięte gardło.

  Dzisiaj na Ukrainie rezuny stawiają pomniki jego mordercom a syn jednego z takich bandziorów jest posłem w polskim Sejmie.
 • RUCH UKRAIŃSKI i MASONERIA
  .
  http://i60.tinypic.com/idav5z.jpg
  .

  „CZŁONKAMI PLACÓWEK WIELKIEJ LOŻY UKRAINY byli UKRAIŃCY, wyznawcy POGLĄDÓW NARODOWYCH bliskich NACJONALIZMOWI” !!!

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/02/23/ruch-ukrainski-i-masoneria/
 • @Konwent Narodowy 23:12:52
  .
  "Znaleziono go po dwóch dniach w pobliskim lesie wśród kilkudziesięciu innych zamordowanych Polaków.
  Miał odcięte ręce , wyrwane oczy i poderżnięte gardło."

  BOŻE spraw, aby POLACY się PRZEBUDZILI, BYLI RAZEM i GOTOWI by POKONAĆ ZŁO, którego KROKI jakby już SŁYCHAĆ !!!
 • @Konwent Narodowy 23:43:21
  Ponoć? Janukowicz zatrzymany na Krymie, próbował uciekać do Rosji na jachcie "Bandido"
  http://espreso.tv/new/2014/02/24/yanukovycha_zatrymano_v_krymu , http://espreso.tv/new/2014/02/23/yanukovych_vyplyve_z_ukrayiny_na_yakhti___chornovol , http://www.savetubevideo.com/?v=sINSTpBmCLo , http://www.savetubevideo.com/?v=k7NkAX-nx_Y
 • @Ptasznik z Trotylu 17:43:52
  Oto wielka trójka “ukraińskiej” opozycji na Majdanie czyli jewrejskich tituszek. Klitsch, znany jako bokser Kliczko, lider partii Udar, którego babcia Tamara Etinzon przesiedziała okupację w piwnicy. Dlaczego Niemcy jej szukali… Chazarka. Kolejny to Chazar Frotman, występujący obecnie pod pseudonimem operacyjnym Oleh Tiahnybok, przywódca neo-UPA-owskiej partii Swoboda. No i do kompletu Chazar stepowy Bakai, pseudonim operacyjny Arsienij Jacieniuk, przywódca, jak to zwykle z żydami bywa, patriotycznej partii ukraińskiej Batkiwszczina. Pierwszy ich sukces ? Jak “wolne i jedyne słuszne media Orwell 1984″ donoszą wypuszczenie złodziejki, kruczoczarnej Chazarki stepowej Kapitelman, przefarbowanej na ukraińską blondynkę z doczepionym warkoczem jako Julia Tymoszenko.
 • ŁAWROW WEZWAŁ do PRZESTRZEGANIA POROZUMIENIA ws. UREGULOWANIA KRYZYSU na UKRAINIE !!!
  .

  http://i59.tinypic.com/2qi1jtc.jpg
  .
  Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow przedyskutował sytuację na Ukrainie z sekretarzem stanu Stanów Zjednoczonych Johnem Kerrym i podkreślił, że najważniejsze jest przestrzeganie porozumienia w sprawie uregulowania politycznego z 21 lutego.

  „Z naszej strony podkreśliliśmy, że obecnie NAJWAŻNIEJSZE jest ZAPEWNIENIE całkowitego PRZESTRZEGANIA POROZUMIENIA w SPRAWIE UREGULOWANIA POLITYCZNEGO z 21 LUTEGO, czego nie chce zrobić UKRAIŃSKA OPOZYCJA, która de facto PRZEJĘŁA WŁADZĘ w Kijowie, NIE CHCE ODDAĆ BRONI i nadal STAWIA na PRZEMOC” – czytamy w komunikacie MSZ.

  http://polish.ruvr.ru/news/2014_02_23/Lawrow-wezwal-do-przestrzegania-porozumienia-ws-uregulowania-na-Ukrainie-0890/
 • WYSŁANO LIST GOŃCZY ! JANUKOWYCZEM !!!
  .
  DLACZEGO ŻYDOWSCY SPONSORZY i PRZYWÓDCY UKRAIŃSKIEGO PRZEWROTU nadal OBAWIAJĄ się PREZYDENTA JANUKOWYCZA /Polaka z pochodzenia/ ?!!
  .
  http://i59.tinypic.com/25h0l86.jpg
  .
  CZY za PRÓBĘ PRZECIWSTAWIENIA się ŻYDOWSKIM INTERESOM na UKRAINIE PRAWOWITY PREZYDENT UKRAINY WIKTOR JANUKOWYCZ zostanie ZAMORDOWANY ?!!
  .
  Na Ukrainie wysłano w poniedziałek list gończy za odsuniętym od władzy prezydentem Wiktorem Janukowyczem. W piątek uciekł on z Kijowa i ukrywa się najprawdopodobniej we wschodnich regionach kraju.
  O liście gończym poinformował p.o. ministra spraw wewnętrznych Arsen Awakow.

  - Informacja na dzisiejszy ranek: wszczęto śledztwo w sprawie masowych zabójstw cywili. Janukowycz wraz z szeregiem innych osób jest poszukiwany – oświadczył Awakow.

  http://www.radiomaryja.pl/informacje/wyslano-list-gonczy-za-janukowyczem/
 • „WŁADZA na UKRAINIE została PRZEJĘTA przez UZBROJONYCH TERRORYSTÓW – IM TRZEBA DAĆ ODPÓR” !!!
  .

  http://youtu.be/OcSG8Ee1oFI
 • JANUKOWICZ a MFW, czyli co MEDIA PRZEMILCZAŁY !!!
  .
  http://i59.tinypic.com/2e2hyyq.jpg
  .
  „ROZMOWY z MFW oraz UE zostały ZAWIESZONE w LISTOPADZIE 2013 roku. POD koniec LISTOPADA ROZPOCZĘŁY się PROTESTY na MAJDANIE”. !!!

  *****

  Sprawa z Janukowiczem jest o tyle skomplikowana, ze nie ważne co gazety podają na pożarcie gawiedzi – ważne, czego nie podają.

  Mnie, osobiście, zawsze najbardziej podejrzane wydają się rutynowe oskarżenia o ‘życie pełne zbytku’ rożnych przywódców, których mamy planowo znienawidzić (Marcos, Husajn, Kadafi, Assad…). Jest to oddziaływanie na prymitywne instynkty gawiedzi i duraków. Kiedyś pokazywano pałac, w którym mieszka Putin. Potem się okazało, że to był pięciogwiazdkowy hotel, z którym akurat Putin nie miał nic wspólnego.

  Ja nie mam jakichś sentymentów do Janukowicza. Ale w głowie mi się nie mieści, że Ukraińcy z Zachodniej Ukrainy rzucają się na Ukraińca z Zachodniej Ukrainy!

  Jeszcze żeby Janukowicz był rosyjskiego pochodzenia!

  Tłuszcza ukraińska przypomina sienkiewiczowski majdan, po którym kozacy ciągali Barabasza i innych „podejrzanych”, a chcieli posiekać Skrzetuskiego, bo był Polakiem.

  Pozwolę sobie przypomnieć, co się stało na Ukrainie i co próbował zrobić Janukowicz.

  Latem 2010 roku Ukraina otrzymała od MFW (czytaj: żydowskich lichwiarzy) pożyczkę na prawie 15 mld dolarów. Jednak po wypłacie części pieniędzy została ona zawieszona, bo władze Ukrainy odstąpiły od realizacji uzgodnionych z MFW warunków pomocy — rezygnacji z subsydiowania energii, zamrożenia płac i emerytur.

  W listopadzie 2013 roku Ukraina spłaciła przedostatnią ratę tego kredytu. Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz zapowiedział, że będzie korzystać z kredytu MFW tylko wtedy, gdy Fundusz zmieni swoje wymagania.

  Media podały, że podczas grudniowego (2013) spotkania z byłymi prezydentami Ukrainy, Janukowycz zapowiedział, że dopóki MFW stawia takie warunki jak zamrożenie płac, emerytur czy podniesienie cen gazu, kraj takich pożyczek nie potrzebuje.

  W kwietniu 2013 roku MFW opublikował raport, w którym zaleca ograniczenie „subsydiowania energii”. Subsydiowanie energii to nic innego jak ulgi podatkowe na energię i paliwa, czyli utrzymywanie cen dla konsumentów na niskim poziomie.

  „Subsydia, pomyślane jako środek ochrony konsumentów w praktyce zwiększają nierównowagę fiskalną, eliminują inne pilne wydatki publiczne, obniżają prywatne inwestycje, w tym w sektorze energetycznym. Dotacje zachęcają również do nadmiernego zużycia energii, sztucznie promują energochłonne i kapitałochłonne gałęzie przemysłu, ograniczają zachęty do inwestowania w odnawialne źródła energii, przyspieszają wyczerpywanie się zasobów naturalnych i obniżają konkurencyjność” – stwierdza bełkotliwie raport „Reforma subsydiowania energii: lekcje i implikacje”.

  Dodatkowo raport MFW ocenia, że likwidacja subsydiów polegających na zaniżaniu cen mogłaby spowodować 13 proc. spadek emisji CO2.

  Jak widzimy z powyższego żydowska lichwa pod przykrywką ograniczenia emisji CO2 wymusza zwiększenie obciążeń podatkowych. Prowadzi to do zwiększenia cen podstawowych surowców energetycznych, takich jak gaz i benzyna, dla rodzimej ludności — tym samym taka polityka powoduje zubożenie społeczeństwa. Co więcej, zwiększone w ten sposób wpływy z podatków trafiają do budżetu tylko po to, aby za chwile powędrować na spłaty kredytów zaciągniętych u żydowskiej lichwy z MFW.

  Dokładnie ten sam mechanizm zadziałał w 1980 roku w Polsce. Żydowska lichwa wymusiła na wiosnę na ekipie Jaruzelskiego zamrożenie płac przy równoczesnym wzroście cen podstawowych produktów żywnościowych. W konsekwencji już w lipcu rozpoczęły się w Polsce strajki.

  Janukowycz w przeciwieństwie do Jaruzelskiego na taki rozwój wypadków nie zgodził się.

  Rozmowy z MFW oraz UE zostały zawieszone w listopadzie 2013 roku.

  Pod koniec listopada rozpoczęły się protesty na Majdanie.

  Fran SA

  http://marucha.wordpress.com/2014/02/25/janukowicz-a-mfw-czyli-co-media-przemilczaly/
 • JAK TO MĘCZENNICY Z 'MAJDANU' PRZEŚLADUJĄ POLAKÓW WE LWOWIE !!!
  .
  http://i62.tinypic.com/2d99ste.jpg
  .
  Hubert Piotrowski

  Dzisiaj, 25 lutego a.d. 2014 REKTOR UNIWERSYTETU LWOWSKIEGO zalecił STUDIUJĄCYM tam POLAKOM, około 500 osobom, aby ZE WZGLĘDU na *ANTY-POLSKIE EKSCESY* "zniknęli na jakiś czas z pola widzenia pewnych grup".

  CZYŻ POLSKA to NIE KRAJ IDIOTÓW ?!!

  -komentarz przeklejony-
 • "PROKURATURA jest GOTOWA, by OSKARŻYĆ TYMOSZENKO o UDZIAŁ w ZABÓJSTWIE. MAMY DOWODY..." !!!
  .
  http://i58.tinypic.com/2s0l2sk.jpg

  .

  Ukraińska prokuratura gotowa wysunąć wobec byłej premier JULII TYMOSZENKO OSKARŻENIE o UDZIAŁ w ZABÓJSTWIE w latach 90. PARLAMENTARZYSTY i BIZNESMENA z DONIECKA JEWHENA SZCZERBANIA - oświadczył zastępca prokuratora generalnego Rinat Kuzmin.

  - MAMY WYSTARCZAJĄCE DOWODY, które potwierdzają ZAANGAŻOWANIE TYMOSZENKO w to ZABÓJSTWO i mamy zamiar przedstawić jej oskarżenie. JEDYNĄ PRZESZKODĄ jest jej DŁUGOTRWAŁA CHOROBA, która nie POZWALA NAM na PROWADZENIE CZYNNOŚCI ŚLEDCZYCH - powiedział Kuzmin w opublikowanym w poniedziałek wywiadzie dla dziennika "Kommiersant-Ukraina".

  - Posiadamy dowody potwierdzające, że Tymoszenko była zainteresowana usunięciem Szczerbania. MAMY DOWODY PRZELEWÓW PIENIĘŻNYCH, dokonywanych z KONTROLOWANYCH przez NIĄ KONT. Istnieją zeznania świadków, którzy twierdzą, że to ona organizowała i finansowała zabójstwa. Mamy oświadczenie Rusłana Szczerbania (syna parlamentarzysty), który wprost nazywa ją winną śmierci jego ojca - powtórzył Kuzmin.

  Zdaniem Prokuratury Generalnej Ukrainy JULIA TYMOSZENKO miała OPŁACIĆ ZABÓJSTWO SZCZERBANIA wraz z byłym PREMIEREM PAWŁEM ŁAZARENKĄ. Ten ostatni ODSIADUJE KARĘ DZIEWIĘCIU LAT WIĘZIENIA w KALIFORNII za WYMUSZENIA i KORUPCJĘ.

  SZCZERBAŃ ZOSTAŁ ZASTRZELONY w 1996 roku na LOTNISKU w DONIECKU; wraz z NIM ZGINĘLI JEGO ŻONA i PRZYPADKOWA OSOBA. Parlamentarzysta MIAŁ OGRANICZAĆ WPŁYWY HANDLUJĄCEJ m.in. GAZEM korporacji JEDNOLITE SYSTEMY ENERGETYCZNE UKRAINY (JSEU). FIRMĄ tą, która była KONTROLOWANA przez ŁAZARENKĘ w latach 90., kierowała *TYMOSZENKO*.

  http://www.polskatimes.pl/artykul/599747,prokuratura-jest-gotowa-by-oskarzyc-tymoszenko-o-udzial-w-zabojstwie-mamy-dowody,id,t.html

  ___________________________________
  UWAGA:

  Artykuł pochodzi z czerwca 2012 roku. Na zdjęciu „pomarańczowa” premier JULIA TYMOSZENKO ze swoją prawą ręką, ARSENIJEM JACENIUKIEM.

  Po zamachu stanu na Ukrainie dokonanego przed kilkoma dniami przez uzbrojone bandy NEOBANDEROWCÓW, z pogwałceniem prawa międzynarodowego i podpisanej umowy przedstawicieli OPOZYCJI z PREZYDENTEM JANUKOWYCZEM, gwarantowanej przez PRZEDSTAWICIELI UNII EUROPEJSKIEJ, samozwańczym premierem Ukrainy został właśnie ARSENIJ JACENIUK, figurujący w leksykonie przygotowanym przez lokalne środowiska żydowskie, jako ZNAMIENITYJ ŻYD UKRAINY !!!
 • JANUKOWYCZ ZWOŁUJE KONFERENCJĘ w ROSTOWIE nad DONEM !!!
  .
  .
  http://i62.tinypic.com/33dfp06.jpg
  .
  Spotkanie obalonego PREZYDENTA UKRAINY z DZIENNIKARZAMI ma się odbyć w PIĄTEK o 14.00 NASZEGO CZASU, w rosyjskim ROSTOWIE nad DONEM, tuż przy granicy z Ukrainą - poinformowała rosyjska agencja prasowa RIA Novosti. O sytuacji na Ukrainie pisze portal Polskiego Radia.

  Usunięty z urzędu przez parlament w Kijowie Janukowycz jest ścigany przez ukraińską prokuraturę pod zarzutem wielokrotnego morderstwa, grozi mu dożywocie. Przez ostatnie dni nie było wiadomo, gdzie przebywa. W czwartek jego oświadczenie, w którym stwierdził, że JEST PRAWOWITYM PREZYDENTEM, opublikował rosyjski Interfax. Janukowycz ZARZUCIŁ w nim UKRAIŃSKIEMU PARLAMENTOWI BEZPRAWNE DZIAŁANIA oraz stwierdził, że OPOZYCJA NIE WYPEŁNIŁA POROZUMIEŃ ZAWARTYCH z NIM, w OBECNOŚCI MINISTRÓW SPRAW ZAGRANICZNYCH: POLSKI, NIEMIEC i FRANCJI.

  W tym samym dokumencie, PISZĄC o GROŹBACH PADAJĄCYCH pod jego ADRESEM, JANUKOWYCZ prosi ROSJĘ o ZAPEWNIENIE MU BEZPIECZEŃSTWA. Jak informuje agencja Interfax, powołując się na anonimowe źródła, władze Federacji już spełniły tę prośbę. Według niepotwierdzonych informacji rosyjskich mediów, Janukowycz przebywa w należącym do Rosji sanatorium w Barwisze pod Moskwą.

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fjanukowycz-zwoluje-konferencje-w-rostowie-nad-donem
 • KONFERENCJA PRASOWA PREZYDENTA UKRAINY WIKTORA JANUKOWYCZA w ROSTOWIE !!!
  .

  http://www.youtube.com/watch?v=GkFyw6AtEUg&feature=share

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031