Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
265 postów 1170 komentarzy

Żyd Wadim FEMEN Rabinowicz prezydentem Ukrainy?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

więcej małych liter ...

 

„RABINOWICZ jest przewodniczącym WSZECHUKRAIŃSKIEGO KONGRESU ŻYDÓW oraz założycielem EUROPEJSKIEGO PARLAMENTU ŻYDOWSKIEGO !!!
*****

Trzymaj się mocno oparcia fotela: prezydentem Ukrainy może zostać obywatel Izraela.

[No a któż nadaje się lepiej na prezydenta, premiera, ministra spraw zagranicznych czy ministra finansów w dowolnym kraju, niż obywatel Izraela? - admin]

Izraelska witryna internetowa Ynet donosi, iż Wadim Rabinowicz, żydowsko-ukraiński oligarcha [czytaj: złodziej- admin], posiadacz izraelskiego paszportu, mieszkający w kraju apartheidu, Izraelu, ogłosił zamiar kandydowania na stanowisko prezydenta Ukrainy.

Jest on jednym z czterech kandydatów w wyborach prezydenckich, jakie mają się odbyć 25 maja br.

RABINOWICZ jest przewodniczącym WSZECHUKRAIŃSKIEGO KONGRESU ŻYDÓWoraz założycielem EUROPEJSKIEGO PARLAMENTU ŻYDOWSKIEGO. Jako powód zgłoszenia swej kandydatury podał, iż chce udowodnić, że Ukraina nie jest antysemicka.

Uważam, że jestem doskonałym kandydatem, szczególnie w tych trudnych czasach”. [P. Rabinowicz jest doskonałym kandydatem na dowolne stanowisko w dowolnym kraju. Dziwne, że jeszcze nie zainteresował się Nadwiślańską Żydolandią - admin]

Trudno przewidzieć, czy Rabinowicz odniesie jakiś sukces w wyborach – prawdopodobnie w razie niepowodzenia dokona zwrotu o 180 stopni i oskarży Ukraińców o antysemityzm, którego w danej chwili nie ma. Niewykluczone, iż rozpocznie kampanię przesiedlania ukraińskich Żydów na okupowane terytoria palestyńskie.

Jeśli jednak zwycięży, Ukraina dołączy do klubu państw – proizraelskich dupowłazów, razem z Czechami, Mikronezją czy Fidżi.

htp://www.redressonline.com

Tłumaczenie (z niewielkimi skrótami) – gajowy Marucha

 za: //marucha.wordpress.com/

 

//konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/03/27/obywatel-izraela-i-wadim-femen-rabinowicz-kandydatem-na-prezydenta-ukrainy/

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031