Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
265 postów 1170 komentarzy

Antypolskie i antykatolickie decyzje Kaczyńskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

List otwarty do prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego

 

Prezes *PIS* UTRWALA WŁADZĘ MNIEJSZOŚCI ŻYDOWSKIEJ w POLSCE!!!

*****

 

Szanowny Pan, Prezes Jarosław Kaczyński

Szanowni członkowie Komitetu Politycznego PiS

 

do wiadomości:

Szanowny ojciec Tadeusz Rydzyk, Szanowni Redemptoryści!

Katolickie media!

 

My, Polacy jesteśmy oburzeni działaniami PiS i pana Kaczyńskiego.

Nasze rodziny są zbulwersowane ostatnimi decyzjami PiS i ludzi Prezesa Kaczyńskiego w sprawie ustalenia kandydatur do parlamentu europejskiego.

W najbliższych wyborach będziemy z dystansem podchodzić do kandydatów z listy PiS i pana Prezesa Kaczyńskiego.

Pan Prezes PiS swoimi decyzjami zachował się jak przeciwnik Polski i Polaków oraz kościoła katolickiego. Pan Jarosław Kaczyński znowu wybrał na listy wyborcze do parlamentu europejskiego antypolaków, ludzi niewierzących w części POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO.

Deklaracje składane przez pana Kaczyńskiego dalekie są od rzeczywistych posunięć pana prezesa i PiS.

Tym samym pan prezes PiS sprzeniewierzył się Polakom i narodowi polskiemu oraz katolickiemu elektoratowi wyborczemu. Polacy nie mogą nie zareagować na oczywiste wprowadzanie w błąd wyborców, niezgodne z codziennymi deklaracjami Prawa i Sprawiedliwości.

Dlaczego na listach wyborczych na pierwszych i drugich miejscach znalazły się przede wszystkim osoby POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO, lub przeważnie niewierzący?

Co pan prezes ma Polakom, katolikom do powiedzenia w tej sprawie?

Tym samy prezes PiS UTRWALA WŁADZĘ MNIEJSZOŚCI ŻYDOWSKIEJ w POLSCE, która trwa od czasów najazdu Stalina na Polskę w 1944 roku, kiedy to OSADZONO w POLSCE WŁADZE ŻYDOWSKIE.

Prezes PiS potwierdza tym samym opinie niektórych patriotycznych dziennikarzy i felietonistów o udawanym patriotyzmie i za wszelka cenę przymilanie się kościołowi w celu pozyskania tylko wyłącznie głosów wyborczych elektoratu katolickiego w Polsce.

Panie Prezesie Kaczyński i szanowni panowie z komitetu politycznego PiS! Parafrazując słowa europosła Jacka Kurskiego stwierdzamy: “CIEMNY NARÓD tego NIE KUPI“.

W taki sposób nie przywrócimy władzy SUWERENA czyli NARODU POLSKIEGO.

W taki sposób tylko pogłębimy WŁADZĘ MNIEJSZOŚCI ŻYDOWSKIEJ w NASZEJ POLSKIEJ OJCZYŹNIE.

Takiego zachowania my, Polacy nie będziemy tolerować.

Polska ma być nie tylko dla Żydów ma być również dla Polaków. Niestety w tej sytuacji jest obecnie tylko dla Żydów, co potwierdza Pan Prezes PiS swoimi decyzjami dotyczącymi kandydatur do parlamentu europejskiego.

Nie będziemy się przejmować kierowanymi do nas Polaków, katolików epitetami typu “faszyści, antysemici” przez naszych wrogów, sprawujących tymczasowo władzę w naszym kraju.

Jasno wyznaczamy priorytety Polaków, katolików, naszej polskiej ojczyzny.

W POLSCE POWINNI RZĄDZIĆ POLACY, tak jak w Izraelu powinni rządzić Żydzi, a w Niemczech Niemcy.

My Polacy, katolicy nie utożsamiamy się już jednoznacznie z PiS i panem Jarosławem Kaczyńskim.

Weźmiemy to pod uwagę przy najbliższych wyborach do parlamentu europejskiego.

Będziemy piętnować i ukazywać każde ANTYPOLSKIE DECYZJE obojętnie jakichkolwiek organizacji czy instytucji, godzące w POLSKI INTERES NARODOWY, aż do ODZYSKANIA RZECZYWISTEJ NIEPODLEGŁOŚCI i PRZYWRÓCENIA WŁADZY SUWERENA czyli NARODU POLSKIEGO w PAŃSTWIE POLSKIM.

 

TAK NAM DOPOMÓŻ BÓG.

Eleonora Kaltenbruch

 

//konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/04/04/antypolskie-i-antykatolickie-decyzje-prezesa-kaczynskiego-i-pis/

KOMENTARZE

 • "Polska ma być nie tylko dla Żydów ma być również dla Polaków"
  Jakie - "również"???????????
  Polska MA BYĆ dla Polaków. Cała reszta jak chce spokojnie budować z nami dobrobyt ma OBOWIĄZEK myśleć i działać po polsku.
  A nie to won!
 • Czy Pani nie wstyd?
  Pisać takie brednie ?
 • @
  Natrafiłem na warty przeczytania artykuł. Może nie jest ściśle związany z tematem ale jest historycznie ciekawy.

  mały wycinek:
  "..Dokonano czystki, która dosięgła i tych w Polsce. Tu oddać należy sprawiedliwość tow. „Wiesławowi” Gomułce, który nie tylko ochronił chłopów polskich przed kolektywizacją, ale w czasie swej wizyty w ZSRR, z której, notabene, nie był pewien czy wróci, (jak B. Bierut i jak również jego niemiecki kolega), kategorycznie zapowiedział Chruszczowowi że Polska, a szczególnie polski chłop, komunizmu z rąk żydowskich za nic w świecie nie zaakceptuje.

  I to był początek końca. W ZSRR również, aczkolwiek u nas aparatczycy żydowskiego pochodzenia, zamiast stanąć przed plutonem egzekucyjnym jak w Rosji, stanęli w kolejce przed ambasadą USA w oczekiwaniu na wizy emigracyjne. Żyją tam do dziś, mają się dobrze i krzyczą wielkim głosem o krzywdzie, jaka ich spotkała z naszych rąk i zwrocie tego co nigdy przez Polaków nie zostało im zabrane."

  kworum.com.pl/art129,zydowscy_polacy.html
 • Pochodzenie żydowskiej jest ważne razem ze sjonistycznym kabotynizmem
  Jak zero przy innych cyfrach. "Żydzi" jako naród biblijny już nie istnieją od 2000 lat lecz są bardzo ważni jako potencjalne genitalia soliterycznie sjonistycznego kabotynzmu (na drodze ostatnio gender ewolucji do niedościglego wzoru solitera), który jest najwyższą forma kabotynizmów pasozytniczych i np w formie judeokatolicyzmu zdolnego nawet do pasożytnowania na Ewangelii dominuje Episkopat Polski jak w okresie rozbiorowym.
 • ---------- PEŁNA ZGODA !!
  ---ANTY POLSKI --PIS !!! i to jest prawda -że antykatolicki ?? -jest przede wszystkim ANTY-SŁOWIAŃSKI !! i tu !! jest DRAMAT !!
 • @SpiritoLibero 23:54:38 *** RACJA !!!
  .
  http://i57.tinypic.com/11hc9w5.jpg

  "Polska MA BYĆ dla Polaków. Cała reszta jak chce spokojnie budować z nami dobrobyt ma OBOWIĄZEK myśleć i działać po polsku.
  A nie to won!"

  ZDECYDOWANIE TAK !!!

  NALEŻY JEDNAK ZAUWAŻYĆ, że TEN LIST jest DOWODEM na WYŁAMYWANIE się POLAKÓW spod OGŁUPIAJĄCEJ PROPAGANDY PISOWSKIEJ, przebranej w PATRIOTYZM i KATOLICKOŚĆ !!!
 • @Konwent Narodowy 12:15:19
  Piękna deklaracja, ale coś tu jakoś dziwnie pachnie !?
  Ta tabelka i informacja , jest nie kompletna .
  Sprawa dotyczy głosowania nr.15 z dnia 08;09;2006.
  Gwoli ścisłości i prawdzie, Jarosław Kaczyński nie brał udziału w tym głosowaniu. Natomiast :
  klub , Narodowe Koło Parlamentarne z jego przewodniczącym,
  Zygmuntem Wrzodakiem, głosowało gremialnie ZA , ?!!
  No i bądź tu mądry i powiedz który z nich bardziej kocha Żydków ?
  ps.
  Może jeszcze o coś zapytam : kim jest ta pani , o polsko/brzmiącym nazwisku : Eleonora Kaltenbruch .
  Dzięki za odpowiedź
 • @telewidzacy 01:31:35 *** Czy DMOWSKI „szedłby” dziś do Parlamentu Europejskiego ?!!
  .
  http://i62.tinypic.com/efkmee.jpg
  .
  „DZIŚ w MURACH brukselskiego europarlamentu DMOWSKI mógłby SPOTKAĆ JEDYNIE nic NIEZNACZĄCYCH HOCHSZTAPLERÓW udających POLITYKÓW.” !!!
  ______________________________________________________

  KARUZELA WYBORCZA nabierać będzie PĘDU aż do DNIA, kiedy IGNORANCI wyposażeni w karteczkę i ołówek kolejny już raz PODSTAWIĄ KORYTA pod NIENASYCONE GĘBY POSPOLITYCH SZUBRAWCÓW. Na tę chwilę ulice polskich miast nie są jednak bezpieczne: na zwykłych zjadaczy chleba co rusz czyhają naganiacze żądni zdobycia kolejnych trofeów na listach poparcia, a co więksi pechowcy stają oko w oko z wdzięczącymi się do nich celebryckimi kreaturami (piszący te słowa sam miał bliskie spotkanie trzeciego stopnia z niejaką gender-Kazimierą, które to o mało co nie rozpoczęło trzeciej wojny światowej).

  Śród tego zezwierzęciałego stada kunktatorsko śliniącego się do wyborców jest nieliczna grupa wystrojona w „moje barwy” i przemawiająca „moim językiem”. Parafrazując ewangelicznego ducha – z zachowaniem odpowiednich proporcji – mogę rzec: znam tę grupę i ona mnie zna. I choć jestem ostatnim, który chciałby jej nogę podłożyć w tym szaleńczym pędzie, czuję wewnętrzną powinność podjęcia z nią dialogu w kwestii dość zasadniczej.

  Rozpytywana na zasadność swojego startu w eurowyborach grupa ta jednym tchem argumentuje: „tak zrobiłby Dmowski, wszak był w Dumie”. To odwołanie się do autorytetu Pana Romana ma być kartą bijącą wszelkie wątpliwości. Czy rzeczywiście nią jest? Z pewnością istnieje jedno podobieństwo między rosyjską Dumą Państwową z początku XX wieku i dzisiejszym Parlamentem Europejskim: zerowe w gruncie rzeczy kompetencje obu tych zgromadzeń. Dmowski poszedł do Dumy, bo tam tworzył się klimat polityczny zmieniający oblicze zaborcy, z którym podjął grę o zjednoczenie państwa polskiego. Dziś w murach brukselskiego europarlamentu Dmowski mógłby spotkać jedynie nic nie znaczących hochsztaplerów udających polityków. Zresztą miałby taką możliwość wyłącznie wówczas, gdyby pojechał tam jako turysta: dzisiejsze „demokratyczne” uwarunkowania medialne i ordynacyjne pozbawiłyby go jakichkolwiek szans na zdobycie mandatu europosła (w Dumie znalazł się tylko dzięki ordynacji „półdemokratycznej”)!

  Nie sądzę, by Dmowski zechciał trwonić siły w wyścigu, który musiałby przegrać. Był realistą i zdawał sobie sprawę z KONSEKWENCJI POLITYCZNYCH PORAŻEK, tych ludzkich i tych propagandowych. Każdy, kto choć raz zaangażował się w nieudaną kampanię wyborczą, wie, o czym mówię. Czy dla próby zaspokojenia ambicji paru podstarzałych jegomościów warto trwonić kruchy młodzieńczy entuzjazm? DMOWSKI szybko PRZEGNAŁBY ich tam, gdzie PIEPRZ ROŚNIE, a potem OGŁOSIŁ BOJKOT WYBORÓW. Wszak od Wschodu znów wieje tak, jak w czasach zaczynu jego wielkiej rozgrywki.

  Krzysztof Zagozda

  (…)
  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/03/26/czy-dmowski-szedlby-dzis-do-parlamentu-europejskiego/
 • @come prima 12:51:49 *** „A POPATRZCIE jak ZNIEWAŻONO i ZBRUKANO ŚWIĘTE MIEJSCE na WAWELU” !!!
  .

  „Może jeszcze o coś zapytam : kim jest ta pani , o polsko/brzmiącym nazwisku : Eleonora Kaltenbruch.”

  Hmm … ???

  A może zapytajmy, KIM SĄ „KACZYŃSCY” ?!!

  .
  http://i61.tinypic.com/2visdi0.jpg

  „Zaczynając od tego że PIŁSUDSKI tam leży, a nie powinien, bo to WRÓG POLAKÓW, to jeszcze Miłosz, a następnie NIE-POLAK – pan PREZYDENT KACZYŃSKI.

  Przecież pani Jadwiga [MATKA LECHA i JAROSŁAWA KACZYŃSKICH] to MOJA KOLEŻANKA z lat młodości I NIE MAM ŻADNEJ WĄTPLIWOŚCI, że RODZICE JEJ BYLI OBOJE ŻYDAMI. A PRAWO ŻYDOWSKIE mówi, że TEN KTO z MATKI ŻYDÓWKI się NARODZIŁ to JEST ŻYDEM.”

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/
 • @come prima 12:51:49
  To Polka z Australii, nazwisko po mężu.
 • Cymesik o Sikorce!!!
  Agent brytyjskiej agencji wywiadowczej MI6 - Chciałabym przekazać informacje dot. obcego agenta w "polskim rządzie".
  Cały artykuł pochodzi z Warszawskagazeta.pl. Autor demaskuje ministra w "polskim rządzie" Radka Sikorskiego.

  Urywek z komentarzem zamieszczam poniżej.
  "Wolność jest darem niebios - mówiąc językiem wiary i kościoła.
  Dla niektórych "polskich" polityków wolność to służba obcym państwom i obcej agenturze. Po latach wychodzą na światło dzienne fakty współpracy obecnych polityków z rządu Donalda Tuska z obcymi wywiadami. Sam fakt tolerowania w ramach rządu agentów obcych służb wydaje się zagadkowy i godzący w polskie interesy. Tak jak długo w Polsce będą działać agenci obcych państw i to w gabinetach sprawujących władzę tak długo będzie można mówić o iluzoryczności naszej wolności i niepodległości.
  Taki stan jest nie do zaakceptowania w prawie 40 mln. państwie.
  Patologia jaką karmi nas Polaków rząd Donalda Tuska przekracza określone granice i stan uznawany za niezależność i suwerenność.
  Mamy wrażenie jakby agenci obcych służb wmawiali nam na siłę, że sprawują władzę w POLSCE W NASZYM INTERESIE.
  Nam Polakom jednak wydaje się całkiem inaczej niż wtłaczają to do gnaszych głów szczególnie żydowskie i niemieckie springerowskie media polskojęzyczne, bo polskie one nie są.

  Namawiam do pilnego przestudiowania artykułu red. Balińskiego w "Warszawskiej Gazecie"
  Tutaj urywek tego artykułu "Ja Sikorski". Naprawdę pouczająca lektura.

  "...Bakałarz z Oksfordu nie wzbogaca natomiast swojej wiedzy lekturą
  The Economist, który nazwał dzisiejszą Rosję państwem neo-KGB i podał, że odsetek funkcjonariuszy służb specjalnych w organach cywilnych FR wynosi 77 procent oraz, że dzisiejszy reżim w Rosji został stworzony od podstaw przez agentów KGB, kontrolujących kraj i traktujących go jak swój folwark.
  Polski rząd jest obecnie najbardziej promoskiewskim rządem
  w Europie mówi z kolei rosyjski pisarz i dysydent Władimir
  Bukowski, twierdząc, że wynika to z kompletnego niezrozumienia realiów
  geopolitycznych i istoty rosyjskiego reżimu.

  Prawda jest jednak inna z wdania się w grę z Putinem, spiskowania ze starym oficerem KGB przeciwko własnemu prezydentowi nie ma już wyjścia i trzeba brnąć dalej. (Czy Władimir Bukowski wie coś więcej w tej sprawie zaangażowania Sikorskiego - "dorżnąć tą watahę"? W katastrofie zginął Polski prezydent - dop. red.).
  Innym elementem tej gry było zarzucenie (może przypomnienie?)
  Sikorskiemu przez rosyjskie media, że od 1984 r.
  był agentem brytyjskiego wywiadu MI-6 i wykorzystywał
  przykrywkę dziennikarza dla wypełnienia odpowiednich zadań służb wywiadowczych w Afga­ni­sta­nie...". Koniec cytatu.

  No to rozbierzmy to na kawałki.
  Agent-korespondent wojenny przebrany za dziennikarza w szeregach brytyjskiego wywiadu MI6.
  Od dawna było wiadomo o jego (Radka) kontaktach z małżeństwem Brusów
  (Wanda Wolińska vel Fejga Mindla Danieluk polska żydówka- autorka wielu zbrodni sądowych na polskich patriotach w czasach stalinowskich, podobnie jej mąż), które przewerbowało się do brytyjskiego MI5.
  Okazuje się teraz, że Brusowie zwerbowali również Sikorskiego podczas studiów w Oxfordzie.
  Kto wie ilu jeszcze? Komu służy teraz Sikorski? Dlaczego został ministrem polskiego rządu jeżeli był brytyjskim szpiegiem w MI6. Wydaje się, że MOSADOWI, teraz taka opcja tego rządu.
  Tacy ludzie powinni stanąć przed plutonem, harcerzy również.
  Czy Sikorski utożsamia się z Polską, W. Brytanią czy Izraelem.
  Wszystko na to wskazuje, że z tym ostatnim. Nadreprezentacja przedstawicieli tej nacji w "polskim rządzie" jest aż nadto widoczna.

  Ludzie z "The Economist" oraz GRU mają zapewne więcej takiej wiedzy.

  cały artykuł tutaj:
  http://warszawskagazeta.pl/polityka/35-polityka/1644-ja-sikorski


  Eleonora Kaltenbruch - Australia
 • @Konwent Narodowy 13:10:13
  Warto przeczytać ten wpis: Eugeniusz N. – 06.06.09 12:59
  Miła Helenko, wspomniałaś o biednych i bogatych żydach, więc zrobię to samo…. Mój Ojciec dowoził żydom żywność do warszawskiego ghetta ! Kiedy wjeżdżał do środka tego 0bozu, biedni żydzi otaczali ciężarowy samochód wyciągając ręce ! Ojciec zwracał się do swoich kolegów aby szybko im tą żywność rozdawali. Wtedy podchodził bogaty żyd i mówił – niech pan tego nie robi, bo tylko my mamy decydować kto dostanie tą żywność, a te żydowskie parchy nie mają pieniędzy więc niech zdychają z głodu !!! Kiedy Ojciec wrócił do domu i opowiadał o tym mojej Matce , powiedział : Muszę o tym powiedzieć także w Komendzie AK z którą współpracuję , bo to co robią bogaci żydzi jest paskudne !!! (Dowiedziałem się o tym, bo podsłuchałem rozmowę moich Rodziców przez dziurkę od klucza …. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że gdyby niemcy złapali Ojca to wszyscy moglibyśmy zostać zabici !!!
  W czasie niemieckiej okupacji pomagaliśmy żydom, a teraz oni od wielu lat rządząc nami – okradają nas i niszczą nasze Państwo !!!
 • @SpiritoLibero 23:54:38
  Ci rasiści chamito-semiccy i szowiniści hebrajscy jak ich słusznie nazywa Henryk Pająk we wstępie do "O Narodowych Siłach Zbrojnych-NSZ" Jaśnie Wielmożnego Pana majora dyplomowanego Stanisława Żochowskiego,herbu B rodzic ,Wyd."Retro"-Lublin-1993, domagają sie zwrotu jakichś wymyślonych od Ojczyzny Naszej chyba 67 miliardów $ za jakieś bliżej nie określone mienie pozostawione w Lędsiech.Reżym demona rasizmu chamito-semickiego i szowinizmu hebrajskiego Donalda Tusak i Romana Pawlaka obiecał im w czasie pobytu w komunistycznym państwie totalitarnym Izraelskim iż im zwróci i to już 7 miliardów $ od ręki . Drodzy Rodacy, oczywiście Polacy - polskiego pochodzenia, wierni Bogu i naszej umiłwanej Polsce. Wiemy do czego zmierza rządząca nami od wielu lat - " wybrana rasa". Mamy zniknąć z polskiej Ziemi i pracować dla obcych na całym świecie . Według unijego traktatu już nie mamy prawa sami decydować o przyszłym losie naszej Ojczyzny... Ostatnio dowiedziałem się, że po wepchnięciu nas przez zdrajców i naszych wrogów do UE, wszyscy obywatele tej zaborczej unii będą mogli kandydować na najwyższe stanowiska na naszej Ziemi... Już nie będą musieli udawać, że są Polakami... Znaczna część " polskich obywateli" śpi , otumaniona przez obce środki masowego przekazu, śniąc tylko o "euro". Muszę tu podkreślić, że my też jesteśmy odpowiedzialni za to co się dzieje, bo nie potrafiliśmy się zjednoczyć i wspólnie, walczyć przeciwko zniewoleniu Narodu oraz likwidacji naszego Państwa !!! Można ładnie mówić czy pisać, ale to zdecydowanie za mało !!!
  Starsze pokolenia Polaków powoli odchodzą z tej naszej Polskiej Ziemi, a młode kosmopolicieją, nie rozumiejąc co oznacza i czemu ma służyć -Wolność i Niepodległość naszego Narodu i Państwa, bo na ogół nie znają naszej Tradycji i 1000 letniej Historii , podczas której gotowi byliśmy robić wszystko, aby nie poddać się zniewoleniu ! Już jesteśmy na dnie unijnego bagna i znowu trzeba zrobić wszystko , aby z niego się wydostać !!!!!!!!!!!!!!!!!! Naszym hasłem - Bóg Honor i Ojczyzna !
  Pozdrawiam Polaków wiernych Bogu i Ojczyźnie, żyjących jeszcze w Polsce i na całym świecie !
 • @Kula Lis 62 16:08:37
  pozwolę sobie POPRAWIĆ Pana - NIE ! NIE ! 1000 letniej historii -CZAS DROGI Panie ! już czas ! ODKŁAMAĆ NASZĄ lechicką historię tzn.polską ! ŻĄDAM uczciwości / prawdy od Pana !!

  --WSZYSTKIE UCZCIWE zródła podają --że !!

  https://kefir2010.wordpress.com/2014/03/09/panstwo-polskie-istnialo-na-dlugo-przed-rokiem-966-dlaczego-oficjalna-historia-klamie/
 • @ninanonimowa 16:26:11
  https://www.youtube.com/watch?v=InYKN7pXm-k
 • @ninanonimowa 16:31:34
  http://bialczynski.wordpress.com/slowianie-tradycje-kultura-dzieje/kultura/9-01-zapomniana-lechia-czyli-skandal-z-historia-poczatkow-polski-w-podrecznikach-men-nabral-wody-w-usta/
 • @ninanonimowa 16:42:21
  http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2013/12/czy-moim-rodakom-potrzebna-jest-prawda.html
 • @ninanonimowa 16:44:08
  http://rodzimowierca.wordpress.com/tag/toporzel/
 • @ninanonimowa 16:44:58
  http://treborok.wordpress.com/widoczne-i-ukryte-ludobojstwo-lewaszow/
 • @Stara Baba 01:19:44 * TO WAŻNE i CIEKAWE FAKTY !!!
  .
  I WIELU POLAKOM nie ZNANE bo ... "PRECZ z KOMUNĄ" !!!

  DZIĘKUJEMY
 • @ninanonimowa 07:51:00 *** Prof. Raźny: „PIS czyli FAŁSZYWA CHRZEŚCIJAŃSKA AKSJOLOGIA” !!!
  .
  http://i58.tinypic.com/1z2kuab.jpg
  .
  .
  „ANALIZA ważniejszych ANTYCHRZEŚCIJAŃSKICH DZIAŁAŃ *PIS* mówi BARDZO WIELE:

  CHRZEŚCIJAŃSTWA i JEGO WARTOŚCI MUSIMY BRONIĆ NIE TYLKO przed NWO i JEGO IDEOLOGIAMI, TAKIMI jak GENDER, ale RÓWNIEŻ przed PARTIAMI POLITYCZNYMI, które WARTOŚCIAMI TYMI MANIPULUJĄ dla OSIĄGNIĘCIA POZACHRZEŚCIJAŃSKICH CELÓW” !!!
  _________________________________________________

  Lech Kaczyński i jego partia nie tylko stracili okazję, aby uczynić z Polski bastion chrześcijaństwa w Europie XXI wieku, ale przyczynili się walnie do jej przekształcenia cywilizacyjnego – w kierunku perspektywy ateistycznej.

  Parafrazując najbardziej znane hasło, jakie podał w pierwszej polskiej encyklopedii – Nowych Atenach –Benedykt Chmielowski, można powiedzieć: PiS jaki jest, każdy widzi. Jednakże jego wielomilionowy katolicki elektorat nie chce widzieć podwójnej, fałszywej aksjologii tej partii i podwójnych jej standardów, co ma poważne konsekwencje nie tylko w sferze polityki i moralności, ale również cywilizacji. Z podwójności owej wynika bowiem brak perspektywy cywilizacyjnej, fundamentalnej dla przyszłości nie tylko Polski, ale również Europy. Jest on widoczny zarówno w programie tej partii, jak i – nade wszystko – w jej działaniach. Z jednej strony widzimy w sferze retoryki-teorii częste odniesienia do cywilizacji łacińskiej, wartości chrześcijańskich, tradycji polskiego katolicyzmu, nauczania Jana Pawła II, z drugiej – brak ich w praktyce politycznej, szeroko pojętym działaniu – nade wszystko w sferze ustawodawstwa. Jest to brak rażący w zestawieniu z aspiracjami tej partii, odwołującej się – nie tylko w swej nazwie, ale także w różnych swoich programach – do prawa jako fundamentu współczesnego państwa. Rażący tym bardziej, że w swej retoryce PiS kieruje się szczególną wrażliwością jej odbiorcy. Jest to wrażliwość polskich katolików. Ta nieadekwatność miedzy teorią i działaniem jest przez nich akceptowana, gdyż retoryka PiS ma chrześcijański – katolicki kod, który jest obcy programom innych partii bądź obecny w nich śladowo. Nieadekwatność, którą w sferze wartości nazwiemy fałszem aksjologicznym bądź podwójną moralnością, wskazuje na to, iż retoryka tej partii ma charakter propagandowy, zaś jej chrześcijański kod ma znaczenie instrumentalne. Dzięki niemu bowiem PiS osiąga coś, co w koncepcji manipulacji i propagandy Eduarda Hermana i Noama Chomsky’ego nazywa się produkowaniem zgody. W tym wypadku zgody katolickiego elektoratu w Polsce na to, aby reprezentowali go ludzie tej partii. Archetypiczne ujęcie takiej postawy dał Fiodor Dostojewski w Braciach Karamazow w postaci Wielkiego Inkwizytora, pragnącego urzeczywistnić idee dziewiętnastowiecznego socjalizmu – Królestwo Boże na ziemi bez Boga. Dostojewski pokazał, jak można zniewalać ludzi w imię ducha niebytu, wykorzystując chrześcijańskie symbole i Ewangelię. Wielki Inkwizytor posługuje się bowiem krzyżem i odwołuje do wizji ewangelicznego Królestwa Bożego, a jednocześnie występuje przeciwko Chrystusowi, którego naukę odrzuca w imię nowego, socjalistycznego porządku świata. Symbolizuje on mechanizm zniewalania duchowego przybierającego pozór realizacji wartości najwyższych. Jest to zniewalanie wyrafinowane, odbywające się w imię nie kwestionowanego dobra najwyższego.

  Wykorzystywanie katolickiego kodu i katolickich mediów do „produkowania” zgody katolików na działania niezgodne z nauczaniem Kościoła Katolickiego ma głębsze znaczenie. Jest bowiem „produkowaniem” fałszywej świadomości katolików, utwierdzaniem ich w przekonaniu, że działanie może różnić się od deklarowanych intencji, że ograniczająca się do retoryki tożsamość reprezentującej ich partii jest czymś normalnym. Takie przekonanie rodzi jeszcze jedno niebezpieczeństwo: brak odpowiedzialności za dokonania niezgodne z katolicką doktryną wiary. Brak oznaczający infantylizację sfery politycznej i jednocześnie całej sfery społecznej. Skutki stosowania podwójnych standardów w polityce rzutują na charakter cywilizacji, która na naszych oczach odrywa się od chrześcijańskich korzeni i buduje nowy swój kształt na fundamencie nowych ideologii, z których najsilniejszy jest genderyzm. Natomiast skutki demonstrowania podwójnej moralności to nie tylko demoralizacja społeczeństwa, ale również próba „fabrykowania” jego zgody na to, że w polityce nie ma żadnych świętości, a zatem – jak określa taką sytuację jeden z bohaterów Dostojewskiego – wszystko jest dozwolone.

  Negatywne skutki podwójnej, a więc fałszywej aksjologii i podwójnych standardów PiS są na tyle znaczące, że podejmowane próby ich przemilczenia bądź przesłonięcia wizją katastrofy smoleńskiej jako zamachu wydają się dziecinne. Zakładają bowiem niezdolność Polaków do refleksji i krytycznej oceny wydarzeń, jakie nastąpiły w Polsce po 1989 roku. Dziwi więc wysiłek zwłaszcza katolickich publicystów, historyków, socjologów, a nawet filozofów i teologów, którzy uprawiają pisowską narrację historyczną i usiłują katastrofą przesłonić prawdziwe oblicze tej partii. Historycznego bowiem już znaczenia nabrały jej działania w okresie V kadencji sejmu, gdy miała ona pełnię władzy – nie tylko w parlamencie, ale również w Belwederze – i w następnych kadencjach. Świadectwem tych działań było głosowanie przytłaczającej ilości członków PiS przeciwko życiu, gdy z inicjatywy LPR podjęto w sejmie nowelizację konstytucji w celu umieszczenia w niej zapisu o ochronie życia od momentu poczęcia do naturalnej śmierci. Wstrzymało się wówczas lub nie głosowało 94 posłów PiS (109 posłów PO) z władzami partii na czele. Inicjatywę poparł w całości jedynie klub LPR. Władze PiS przyrzekały wprawdzie powrót do tej inicjatywy, ale jednocześnie robiły wszystko – m.in. wykorzystując służby specjalne do prowokowania afer – aby koalicja z LPR i Samoobroną jak najszybciej się rozpadła, co musiało spowodować samorozwiązanie sejmu i przyspieszone wybory. W przeprowadzeniu tej akcji PiS uzyskał całkowite poparcie głównych partii opozycyjnych – PO i SLD. Rozwiązując sejm, PiS zaprzepaścił bezpowrotnie ideę konstytucyjnej ochrony życia w Polsce. Traktat Lizboński, obejmujący Kartę Praw Podstawowych, nie dawał bowiem szans na powrót do niej, szans takich nie dawał również istniejący od 2007 roku układ sił politycznych w Polsce – nie do naruszenia.

  Gdy zaś doszło do ewenementu i pod koniec VI kadencji sejmu (w 2011 roku) poddano głosowaniu projekt ustawy chroniącej życie od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci – przygotowanej przez organizacje pro-life, które uzyskały dla swej inicjatywy podpisy 600 tysięcy Polaków – PiS dał kolejne świadectwo swej fałszywej aksjologii chrześcijańskiej i fałszywej moralności. Nie wprowadził bowiem dyscypliny klubowej w tym głosowaniu, co sprawiło, że 10 jego posłów nie wzięło w nim udziału. Zabrakło wówczas jedynie 5 głosów, aby ustawa została uchwalona (186 za, 191 przeciw). To, że PO w większości zagłosowała przeciw, było do przewidzenia, bo ta partia nie miała i nie ma w programie ochrony życia poczętego, rzadko odwołuje się do chrześcijańskich wartości, nie jest lansowana w katolickich mediach jako reprezentant polskich katolików. Natomiast PiS, który ochronę tę uczynił w teorii jednym ze swych celów, w działaniu ponownie jej zaprzeczył.

  Dziś można wysunąć tezę, że partia ta świadomie pozbawiła Polaków możliwości nowelizacji konstytucji we 2007 roku. Teza ta jest tym bardziej uzasadniona, gdyż jednocześnie rząd PiS od początku popierał Traktat Lizboński i na konferencji międzyrządowej UE prezentował wówczas w imieniu Polski pełną akceptację jego tekstu. Zgadzał się z brakiem odwołania do Boga w preambule i odrzuceniem dziedzictwa chrześcijańskiego w budowie nowej, ateistycznej Unii. Zgadzał się na to, ze chrześcijaństwo i jego wyznawcy oraz jego symbole – nade wszystko krzyż – nie będą chronione w sytuacji, gdy ochronie podlegać będą wszystkie mniejszości – a więc także ich kultura oraz głoszone przez nie różne ideologie, np. gender. Prawda logiczna, którą w pisowskiej narracji historycznej się pomija, jest oczywista: antychrześcijańska ideologia gender niszczy cywilizację łacińską, ponieważ prawo unijne – Traktat Lizboński – nie chroni wartości chrześcijańskich, które tę cywilizację ukształtowały. Wobec nowej perspektywy cywilizacyjnej, przed jaką stanęła Europa, wydawałby się czymś oczywistym program naprawy popełnionych błędów przez partię, która w swej retoryce używa nadal chrześcijańskiego kodu. Program działania w nowej, rozpoczynającej się w 2014 roku kadencji europarlamentu, na rzecz unieważnienia Traktatu Lizbońskiego, bądź wprowadzenia do niego zapisów podtrzymujących cywilizację łacińską – o ochronie wartości chrześcijańskich, życia od naturalnego poczęcia do naturalnej śmierci, tradycyjnej rodziny, definicji małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety. To powinno być zadaniem wszystkich katolickich parlamentarzystów, którzy na gruncie prawa winni walczyć z genderyzmem, nie zaś wyłącznie popisywać się w mediach i na różnych konferencjach antygenderowymi mowami. PiS nie ma jednak najmniejszego zamiaru podjąć się tego zadania. Jest bowiem pewny swego zwycięstwa w eurowyborach 2014 roku i to mu wystarcza. Nie musi nawet – zgodnie ze swoją fałszywą aksjologią. – formułować programu działania na rzecz wartości chrześcijańskich w europarlamencie, bo go nigdy nie miał, a poparcie katolickiego elektoratu i tak otrzymywał dzięki manipulacji tymi wartościami i budowanej na nich propagandzie.

  Obecnie można wysunąć także drugą tezę: że z inicjatywy PiS rozwiązano w 2007 roku polski parlament dla ratyfikacji Traktatu. Liderom partii dokonujących samorozwiązania chodziło o to, aby tekst Traktatu nie został poddany debacie sejmowej i wiedza na jego temat nie dotarła do wyborców, zwłaszcza katolickich. Z dzisiejszej perspektywy walka LPR i Samoobrony o przedłużenie V kadencji sejmu przynajmniej o kilka miesięcy była próbą zachowania jego trybuny do walki z tą ateistyczną konstytucją unijną.

  Podpisanie przez prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Traktatu Lizbońskiego, ratyfikowanego przez polski sejm VI kadencji dzięki głosom posłów PiS-u, było gwoździem do trumny chrześcijańskiej Europy. Polska przestała być w niej przedmurzem chrześcijaństwa. Jeśli mówimy, że ikoną wierności chrześcijaństwu w Europie jest po dzień dzisiejszy Jan III Sobieski, to Lech Kaczyński jest jej zaprzeczeniem. Dramatem polskich katolików – nieświadomych tego w pełni – jest fakt, że decydującą rolę w tym odejściu od postawy wierności odegrała nie lewica i środowiska liberalno-demokratyczne, ale właśnie PiS, który miał ich reprezentować w sejmie i UE. Lech Kaczyński i jego partia nie tylko stracili okazję, aby uczynić z Polski bastion chrześcijaństwa w Europie XXI wieku, ale przyczynili się walnie do jej przekształcenia cywilizacyjnego – w kierunku perspektywy ateistycznej. To był majstersztyk manipulacji i propagandy, odpowiadający klasycznym ich teoriom – Harolda Laswella, Eduarda Hermana i Noama Chomsky’ego, Jacques’a Ellula. Dominowała w niej tzw. zasada transfuzji – wykorzystania przyjętych przez ogół polskiego społeczeństwa wartości chrześcijańskich do ukrytych celów partii. Szczególnym instrumentem owej transfuzji było zniekształcanie rzeczywistości unijnej – sfery społeczno-politycznej i kulturowej – przemilczanie faktu, że jest ona skazana przez Traktat na ostateczną sekularyzację oraz odcięcie od tradycji chrześcijańskiej. W tej grze manipulacyjnej PiS skoncentrował uwagę katolickiego elektoratu na problemach liczbowej reprezentacji Polski w europarlamencie, suwerenności państw członkowskich, dopłatach do rolnictwa i pustych hasłach w rodzaju Europa ojczyzn.

  Na arenie międzynarodowej działania PiS na rzecz chrześcijaństwa są zerowe. Brak jakiejkolwiek inicjatywy w celu obrony chrześcijan na Bliskim Wschodzie i w świecie islamu, gdzie – jak powszechnie wiadomo – dokonuje się ich ludobójstwo, jest skandalem nie tylko moralnym i politycznym, ale również cywilizacyjnym. Oto bowiem przy milczeniu parlamentów krajowych – również polskiego – i unijnego zginęły setki tysięcy chrześcijan – i giną nadal – z powodu wyznawanej wiary w Chrystusa. Wraz z nimi giną ostatnie ślady występującej na tym obszarze od 2000 lat cywilizacji ukształtowanej na chrześcijaństwie. Jasno również teraz widać, że o to właśnie idzie ideologom NWO, autoryzowanego m.in. przez koncepcje Zbigniewa Brzezińskiego oraz Henry Kissingera i firmowanego (wbrew woli przeciętnych Amerykanów ) przez USA. Pomimo tego wszyscy czołowi polscy politycy – również z PiS – i ich partie ślepo popierali i popierają politykę Ameryki w tym rejonie – wojnę prewencyjną z Irakiem, atak prewencyjny na Libię, rewolucję w krajach arabskich i wreszcie walkę z demokratycznie wybranym prezydentem Syrii Baszszarem al.-Asadem. Popierają politykę, która pobudza ekstremizm islamski – i nie tylko – skutkujący ludobójstwem chrześcijan. Ci, którzy mieli reprezentować polskich katolików w sferze polityki, nie chcieli słyszeć głosu Jana Pawła II, który sprzeciwiał się atakowi na Irak, nie chcieli słyszeć papieża Franciszka, który podjął szereg działań, aby powstrzymać atak USA na Syrię. Zwrócił się nawet z prośbą – skuteczną – do Władimira Putina, aby na odbywającym się w Petersburgu na początku września b.r. szczycie G20 powstrzymał jego uczestników przed udzieleniem poparcia dla tego ataku, mogącego skutkować wybuchem trzeciej wojny światowej. W tej sytuacji jawnie wrogie wobec działań papieża było stanowisko, jakie zajął w sprawie Syrii trzy tygodnie później Witold Waszczykowski w wywiadzie dla „Naszego Dziennika” (wydanie z 24 października 2013) jako wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych, w której reprezentuje PiS. W całostronicowym potoku wypowiedzi, poświęconych m.in. zabijaniu niewinnych ludzi w tym kraju, nie padło ani jedno słowo na temat prześladowań syryjskich chrześcijan ze strony rebeliantów, nade wszystko na temat dokonywanych na nich okrutnych mordach. Wysokiej rangi polityk PiS w wywiadzie tym uzasadniał ponadto konieczność zaangażowania Polski w sprawie Syrii po stronie USA, Turcji i ich sojuszników – tych sił w konflikcie, które dozbrajają od kilku lat tzw. rebeliantów, wykrwawiających Syrię. Nawet nie napomknął o pomocy dla syryjskich chrześcijan. Ten wywiad jest jednym z ważniejszych świadectw głębokiego zaangażowania PiS na arenie międzynarodowej w budowę NWO. Z perspektywy cywilizacyjnej politycy PiS umacniają bowiem procesy, które niszczą chrześcijaństwo nie tylko w Europie, ale również poza nią.

  Z tej samej perspektywy trzeba spojrzeć na wielkie zaangażowanie polityków PiS w proces włączania Ukrainy do antychrześcijańskiej Unii, która poprzez jej akcesję poszerzyłaby swoją władzę i umocniła się, wchłaniając nowe, 46 milionowe społeczeństwo (to wygląda tak, jakby ktoś chciał przed 1989 rokiem poszerzać Związek Radziecki). Działania PiS na rzecz włączenia Ukrainy do Unii mają jeszcze jeden cywilizacyjny aspekt: mają osłabić Rosję, która triumfalnie wróciła do chrześcijaństwa i broni go na arenie międzynarodowej, m.in. w Syrii.

  Również w polityce historycznej i historycznej narracji ta reprezentująca polskich katolików partia stosuje podwójne standardy i prezentuje fałszywą aksjologię. Jest to nade wszystko widoczne w przypadku ofiar ludobójstwa dokonanego z jednej strony przez sowieckie NKWD, z drugiej przez nacjonalistów ukraińskich z OUN-UPA. Przez długie lata zarówno w polityce, jak i narracji historycznej PiS istniał wyłącznie Katyń. Politycy tej partii zwrócili publiczne uwagę na rzeź wołyńską dopiero w związku z jej 70. rocznicą, angażując się jedynie w sejmie w przygotowanie związanej z nią uchwały. Natomiast w kontaktach z władzami i społeczeństwem Ukrainy ludobójstwo Polaków na jej terenie pozostaje dla PiS nadal tematem tabu – zgodnie z wyznawaną przez partię Jarosława Kaczyńskiego doktryną Jerzego Giedroycia, iż koniecznością historyczną jest budowa wielkiej Ukrainy kosztem Polski. Między innymi ta właśnie doktryna była – oprócz innych motywacji – inspiracją wspólnego wystąpienia przywódcy PiS i jego polityków na kijowskim Euromajdanie z Ołunem Tiahnybokiem, przedstawicielem ukraińskich neonazistów, odwołujących się do tradycji OUN-UPA. Ich wspólne wystąpienie było szokiem nawet dla przyzwyczajonych do podwójnych standardów PiS jego zwolenników. Tym większym szokiem, że odbyło się pod sztandarami ukraińskiej neonazistowskiej partii, której gestem i hasłami prezes PiS przywitał zgromadzonych na Euromajdanie zwolenników UE. Działanie takie urąga pamięci o ofiarach rzezi wołyńskiej i przeczy upublicznieniu prawdy o niej, tak jak przeczy zasadom współżycia dwóch sąsiadujących z sobą narodów, którym potrzebne jest pojednanie nie poprzez fałszywą aksjologię i ateistyczną Unię Europejską, ale w prawdzie i na gruncie chrześcijańskich wartości. Podobnie jak we wcześniej przedstawionych posunięciach PiS mamy tu do czynienia z jawnym działaniem na ich szkodę, a zarazem na szkodę polsko-ukraińskiego pojednania.

  Analiza ważniejszych antychrześcijańskich działań PiS mówi bardzo wiele: chrześcijaństwa i jego wartości musimy bronić nie tylko przed NWO i jego ideologiami, takimi jak gender, ale również przed partiami politycznymi, które wartościami tymi manipulują dla osiągnięcia pozachrześcijańskich celów. Najskuteczniejszą bronią jest w taki przypadku demaskowanie fałszywej aksjologii partii.

  (...)
  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/30/razny-pis-czyli-falszywa-chrzescijanska-aksjologia/
 • @Kula Lis 62 16:04:05
  .
  TAK BYŁO !!! WIELE RELACJI TO POTWIERDZA !!!

  "W czasie niemieckiej okupacji pomagaliśmy żydom, a teraz oni od wielu lat rządząc nami – okradają nas i niszczą nasze Państwo !!!"

  A TAK JEST !!! I PRZEDE WSZYSTKIM o TYM TRZEBA NAM PAMIĘTAĆ !!!
 • @KrisJora 00:10:44 ***„PIS UDAJE, że REPREZENTUJE ELEKTORAT KATOLICKI” !!!
  .
  http://i59.tinypic.com/2qimvzl.jpg

  .
  .
  „PIS nie jest zdolne do WSPÓŁPRACY z POLSKIMI ŚRODOWISKAMI NARODOWYMI, ale PODEJMUJE JĄ w RAMACH EUROMAJDANU z RADYKALNYMI NACJONALISTAMI UKRAIŃSKIMI – SPADKOBIERCAMI DUCHOWYMI i POLITYCZNYMI BANDERY” !!!
  *****

  Z profesor ANNĄ RAŹNY, kierownikiem Katedry Rosyjskiej Kultury Nowożytnej w Instytucie Rosji i Europy Wschodniej na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, rozmawia Jan Bodakowski.
  ___________________________________________________

  NCZAS: Prawo i Sprawiedliwość jest partią reprezentującą elektorat katolicki, czy partią cynicznie pasożytującą na elektoracie katolickim? Jak bardzo różnią się realne działania od deklaracji partii Jarosława Kaczyńskiego?

  RAŹNY: PiS udaje, że reprezentuje elektorat katolicki, manifestując swoją obecność na uroczystościach kościelnych, odwołując się do religijnych symboli czy wreszcie występując w katolickich mediach.

  Jego przedstawiciele wypowiadają się często jako jedyni politycy w katolickich dziennikach i tygodnikach, co sprawia, że nabierają one charakteru biuletynów tej partii. Jednakże w sprawach fundamentalnych dla katolicyzmu i jego wyznawców PiS nie uczyniło niczego, co potwierdzałoby działanie na ich rzecz.

  Epokowe pod tym względem znaczenie ma postawa tej partii wobec ochrony dzieci nienarodzonych na gruncie ustawodawstwa polskiego i unijnego, zgoda na ateistyczny i zarazem antychrześcijański traktat lizboński, milczenie na forum krajowym i unijnym w sprawie zagłady chrześcijan na Bliskim Wschodzie i w krajach islamu, brak oficjalnego stanowiska w sprawie gender, sprzeczne z etyką chrześcijańską poparcie dla Euromajdanu, współtworzonego z nacjonalistycznym partiami – Swobodą i Prawym Sektorem – które nie odcięły się od nazizmu ukraińskiego Bandery-OUN-UPA i nie potępiły dokonanego przez te siły ludobójstwa na Polakach na Wołyniu i w Galicji Wschodniej.

  Na ile zaślepienie wyborców PiS jest wynikiem technik manipulacyjnych PiS, a na ile przejawem demoralizacji katolików, którzy zadowalają się tylko frazesami?

  Wyborcy PiS, podobnie jak reszta Polaków, są poddawani różnym odmianom manipulacji. Tymi wyborcami manipulują jednak nade wszystko ludzie PiS – politycy i ich środowiska. Jest to przeważnie szara manipulacja, która miesza autentyczne fakty z ich jednostronną interpretacją, prawdę z mistyfikacją (smoleńską), ideały prawicy z ideałami lewicy.

  W szarej manipulacji PiS selekcjonuje się ważne dla Polski informacje z punktu widzenia interesów tej partii i jej protektorów. Selekcja obejmuje nie tylko bieżącą politykę Polski, ale również politykę historyczną. Jest to przede wszystkim polityka przemilczania tego wszystkiego w przeszłości Polski XX wieku, co było i jest niezgodne z doktryną Giedroycia.

  W pisowskiej narracji historycznej i odpowiadającej jej polityce historycznej mamy więc jedną zbrodnię ludobójstwa, która powinna zostać osądzona – Katyń. Ludobójstwo dokonane na Polakach przez nazistów ukraińskich w czasie II wojny światowej na Wołyniu i w Galicji Wschodniej nie wymaga ani potępienia, ani nawet wyjaśnienia.

  PiS nie jest zdolne do współpracy z polskimi środowiskami narodowymi, ale podejmuje ją w ramach Euromajdanu z radykalnymi nacjonalistami ukraińskimi – spadkobiercami duchowymi i politycznymi Bandery. Gdy partia Jarosława Kaczyńskiego doszła do pełni władzy w 2005 roku, koalicję z LPR – podobnie jak z Samoobroną – potraktowała jako przejściowy przymus dziejowy, z którego uwolniła się (m.in. dzięki prowokacjom służb), wnioskując w 2007 roku – skutecznie – o rozwiązanie parlamentu i przedterminowe wybory.

  Wykluczenie otwarcia na polskie partie narodowo-konserwatywne przy jednoczesnej współpracy z ukraińskimi partiami nacjonalistycznymi to już nie jest nawet moralność selektywna, ale brak moralności. Te ukraińskie partie, nade wszystko Swoboda i Prawy Sektor, otrzymały od PiS – w tym przypadku także od PO i SLD – jasny przekaz, że ludobójstwo dokonane na Polakach na Wołyniu i w Galicji Wschodniej nie tylko nie zostanie potępione i rozliczone, ale kontynuatorzy jego ideologii będą traktowani w Polsce jako partnerzy polityczni nawet wówczas, gdy będą głosić hasła poszerzenia Ukrainy o polskie powiaty.

  Dostali sygnał, że w razie zagrożenia Polska może ich przyjąć, bo już teraz bojówkarze-terroryści postbanderowscy są leczeni w naszych szpitalach.

  Niestety, katolicki elektorat PiS jest ślepy i nie widzi jego fałszywej, selektywnej moralności, sprzecznej z etyką chrześcijańską. Taka postawa wyborców jest efektem gigantycznej manipulacji PiS, dokonywanej poprzez wykorzystanie symboli religijnych i katolickich mediów oraz instrumentalizację wartości chrześcijańskich. Jest także wynikiem tych zmian posoborowych, które doprowadziły w Kościele do spłycenia religijności katolików i ukierunkowały ich na tzw. atrakcyjność życia religijnego oraz fałszywie pojęty dialog z innymi religiami – taki, w którym katolik traci swą tożsamość religijną.
  (…)

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/03/15/prof-anna-razny-pis-udaje-ze-reprezentuje-elektorat-katolicki/
 • @Konwent Narodowy 18:41:56
  --Kaczyński nie robi NIC innego ! jak tylko powiela -KOŃ TROJAŃSKI sprawdza się od wieków

  https://www.google.pl/search?q=marchia+wschodnia&client=firefox-a&hs=FGC&rls=org.mozilla:pl:official&channel=fflb&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=4ElAU8WkLISetAbM64CABg&ved=0CD0QsAQ&biw=1366&bih=593
 • @SpiritoLibero 23:54:38
  Masz rację...
 • Zgadzam się że PIS jest o wiele bardziej groźny dla Polski od reszty, bo...
  zakamuflowany jako niby chrześcijański, katolicki. A do kościoła chodzą jak do kawiarni po świętokradczą komunię.
 • @come prima 12:51:49
  GŁOSOWANIE Nr 14 - POSIEDZENIE 24.
  Dnia 08-09-2006 Godz. 09:20

  Pkt 5. porz. dzien. Pierwsze czytanie rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia

  Głosowanie nad przyjęciem wniosku o odrzucenie w pierwszym czytaniu rządowego projektu ustawy o rekompensatach za przejęte przez państwo nieruchomości oraz niektóre inne składniki mienia, zawartego w druku nr 133

  Głosowało - 419 Za - 35- czyli przeciw ustawie i przeciw ,,zwrocie" majątku żydom Przeciw - 381 - czyli tylu było za ,,oddaniem" majątku żydom. Wstrzymało się - 3 Nie głosowało - 41
  Klub/Koło Liczebność Głosowało Za Przeciw Wstrzymało się Nie głosowało
  PiS 155 146 1 145 - 9
  PO 131 118 - 117 1 13
  SLD 55 45 - 45 - 10
  Samoobrona 53 51 4 47 - 2
  LPR 29 28 27 - 1 1
  PSL 25 20 - 19 1 5
  niez. 7 6 - 6 - 1
  NKP 5 5 3 2 - -
  To jest pierwsze głosowanie na wniosek 15 posłów o odrzucenie w I czytaniu w całości ustawy o zwrocie żydom 65 mld$.
  Wniosek poparło tylko 35 posłów, (w tym oczywiście ja) a więc druzgącoca większość posłów było za uchwaleniem tej ustawy. W takiej sytuacji zaproponowaliśmy aby powołać nadzwyczajną komisję sejmową aby ta komisja zajęła się wyjątkowo wadliwą ustawą, zgodzili się na to szefowie klubów POPISPSLSamob i LPR. Większość w tej komisji było po naszej stronie, chodziło o to aby uwalić ta pisowską ustawę w komisji i to się udało. Efekt nie ma ustawy i nie ma ,,zwrotu" 65 mld$ dla żydów.
  GDYBY NIE TEN RUCH Z NASZEJ STRONY DOSZŁOBY DO III GŁOSOWANIA A WIĘC UCHWALENIA USTAWY, CZEGO USILNIE DOMAGAŁO SIĘ SLD, co zresztą widać w głosowaniu.
  Resumując, głosowanie nr. 14 jest za ustawą a głosowanie nr. 15 jest za powołaniem sejmowej komisji.
  Bizoń rozpowszechnia świadowmie zły nr. głosowania, to głosowanie nr. 14 jest za ,,oddaniem" kasy żydom a nie głosowanie nr. 15, które ratowało sytuację.
  Podkreślam, gdybyśmy przegrali głosowanie nr. 15 i nie powołali komisji, Marszałek Sejmu musiałby poddać pod głosowanie rządową ustawę a wiec ilość posłów by się powtórzyła z głosowania nr. 14 a więc ustawa weszła by w życie po podpisaniu przez prezydenta Kaczyńskiego.
  Bizoń celowo wprowadza w błąd, ponieważ chroni tych co byli przeciwni wywalenia do kosza ustawy. Podkreślam, tylko 35 posłów było przeciwnych ,,oddania" żydom 65 mld $ patrz głosowanie nr. 14 z dnia 08-09-2006 rok.
 • @Jan Paweł 21:56:42
  To teraz wiesz Janie P. dlaczego taqk konsekwentnie walczę z tą pisiorską zarazą?
  To jak się prowadzi obecny rząd to każdy widzi. Robią za piesków. raz Merkelowej, raz Putina a tak naprawdę to Syjonu. Ale wiadomo o co im chodzi. Natomiast kaczor ze swoją ekipą zawłaszcza polskie symbole i polskich patriotów robiąc najbardziej wrażą robotę. Czy on żyd czy nie żyd to mnie zwisa kalafiorem. Jest na pewno antyPolakiem.
 • @Wrzodak Z. 23:20:22 *** TO WAŻNE !!!
  .
  Bardzo dziękujemy za to istotne uzupełnienie. Demaskuje ono piramidalny układ zafałszowań i kłamstw, którym poddawani są Polacy.

  CZAS z TYM SKOŃCZYĆ - z OKUPANTEM nie należy SIADAĆ do ŻADNEJ GRY !!!
  ___________________________________________________
  .

  * BOJKOTUJMY GŁOSOWANIA do PARLAMENTU UNII !!!
  .
  http://i61.tinypic.com/2qs9q3b.jpg
  .

  „RZĄDZĄCY SAMI się JUŻ WYBRALI, to NIECH SAMI na SIEBIE GŁOSUJĄ; NAM NIC do TEGO” !!!
  ____________________________________

  Najbliższe głosowania mają się odbyć już 25 maja bieżącego roku do Parlamentu Europejskiego.

  Głosowania, a nie wybory, bo te odbywają się w partiach i innych klikach, poza społeczeństwem i bez jego udziału.

  Tak było i jest od lat.

  Właściwie jedyne wolne wybory w kraju odbyły się w 1947 roku, ale ich wyniki zostały przez ówczesnych rządzących niemal oficjalnie sfałszowane. Znana była wówczas słynna wypowiedź Władysława Gomułki: “nie oddamy władzy za kartę wyborczą“.

  Następne wyniki kolejnych głosowań były już ustalane z góry, przed “wyborami” – przeważnie określano także ich frekwencje w granicach około 100%.

  Ponieważ w Polsce od lat nie ma demokracji, wolności i wolnych wyborów, to mądrą, obywatelską i patriotyczną postawą oraz nakazem obywatelskim, będzie odmowa udziału w głosowaniu; nie branie udziału w tej farsie wyborczej - władze same rządzą, to niech same się wybierają, bez naszego udziału.

  Wyznaczeni już, czyli desygnowani przez partie do Parlamentu Europejskiego kandydaci i tak wejdą do niego, ale niech to się stanie bez poparcia światłych, rozumnych i przyzwoitych obywateli.

  Prawi Polacy będą wówczas mieli czyste ręce i sumienia; a to jest ważne dla narodowego morale i oceny przez przyszłe pokolenia. Tym bardziej, że za nieobecność w głosowaniu dziś już nie grożą żadne konsekwencje.

  A więc obecnie nie trzeba się szmacić i tłumaczyć, że się głosowało tylko w obawie przed represjami władz.

  Przyzwoici obywatele powinni też docierać i przekonywać najbliższe otoczenie o konieczności zachowania się godnie i honorowo, przyzwoicie i przykładnie, przyjmując postawę i zasadę wzajemności, i tak postąpić, jak rządzący zachowują się wobec społeczeństwa.

  W ciągu minionych 25 lat stracili zaufanie rządzonych i nie powinni otrzymać nowego kredytu zaufania.

  Pamiętajmy, że bojkot, absencja wyborcza obywateli, nie pójście do urn wyborczych, to także forma głosowania, ale negatywna, za co obywatelom nie grożą żadne konsekwencje; głosowanie jest tajne.

  A więc 25 MAJA spełnijmy SWOJĄ OBYWATELSKĄ i PATRIOTYCZNĄ POWINNOŚĆ, i ZOSTAŃMY w DOMU.

  RZĄDZĄCY SAMI się JUŻ WYBRALI, to NIECH SAMI na SIEBIE GŁOSUJĄ; NAM NIC DO TEGO !!!

  Dr Leszek Skonka

  (...)
  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/04/02/jedna-z-obszernej-wersji-agitacji-przeciw-udzialowi-w-glosowaniu-na-kandydatow-postsolidarnosci/
 • @SpiritoLibero 08:31:16
  Masz rację, kaczor z całą pewnością jest groźnym antyplakiem
 • @ninanonimowa 07:51:00
  tobie znowu na mozgi POpadło ty kreaturo. Życzę ci aby polska ziemia szybko toba się zajeła padalcu ludzki
 • @Konwent Narodowy 14:38:52
  czyli Komorowski też jest Żydem po Matce, ale to wam towarzysze juz nie przeszkadza........
 • @Alia 11:27:19
  tak, tej Baraniej Kawalerii Narodowej , takie parchy jak Sasza Stolzman, czy Bul z Ruskiej Budy nie przeszkadzają....a wiesz dlaczego :
  bo oni zawsze będą chronić tych UB-eckich dzieci.
  Zal mi trochę Zygmunta Wrzodaka. On nienawidzi śmiertelnie Kaczyńskiego,
  bo śmiał z trybuny sejmowej oświadczyć , że Zyga to ruski szpion.
  Zygmuncie, ja bym go podała do sądu - Ty : dupa blada !
  Bez urazy i tak cię "lubię" !
 • @come prima 12:23:31
  Chodzi o to, że ja też nie byłem mu dłużny i miał świadków, Ja poddałem się na wykrywaczu kłamstw wzywałem jego do poddania się badaniom na okoliczność bycia funkcjonariuszem mossadu ale tchórz nie zgodził się.
 • @Wrzodak Z. 12:34:08
  Zygmuncie, to mogłeś mu przyjebać w ryj z bańki !
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:31:16
  A co do faktów


  Dlaczego jak był premierem to na frontonie Urzędu Rady Min.

  było i jest tylko Honor Ojczyzna

  A gdzie jest BÓG

  NIE ZAUWAŻYŁ PATRIOTA
 • @Alia 11:25:22
  ------ ::)))

  http://polonuska.wordpress.com/page/2/
 • @liberalkonserwatywny 16:41:31 *** KACZYŃSKI i MICHNIK to JEDNA RODZINA ?!!
  .
  http://i58.tinypic.com/2gtwz9e.jpg

  .
  .
  CUD PURIMOWY !!!

  „PRAPRADZIADEK Adama Michnika, HILEL SCHMEIDLER, był bratem SARY, której mąż SYMCHE WACHTEL miał brata BERLA, męża EIDEL MENDELOHN, której siostra CHAWA była teściową JULII BERGSON, której pierwszy mąż, znany malarz ALEKSANDER LESSER to brat hrabiego ZYGMUNTA LESSERA, żonatego z LAURĄ HR. KRASICKĄ, wdową po EDWARDZIE HR. DUNIN-BORKOWSKIM, bracie ciotecznym HELENY z WOLSKICH, żony generała JANA KRUKOWIECKIEGO. Synową generałostwa KRUKOWIECKICH była BRONISŁAWA OLSZEWSKA, siostra JULII, której praprawnukami są *LECH i JAROSŁAW KACZYŃSCY*”

  !!! AJ WAJ !!!

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/29/kaczynski-i-michnik-to-jedna-rodzina-cud-purimowy-mamy-genealogie-michnikow/
 • @Alia 11:27:19 *** MORDERCA ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH to również RODZINA BRACI KACZYŃSKICH ?!!
  .
  "czyli Komorowski też jest Żydem po Matce, ale to wam towarzysze juz nie przeszkadza........"

  KONWENT NARODOWY POLSKI to towarzysze ?!!!

  W znaczeniu RZECZYPOSPOLITEJ z pewnością TAK - w tym, co niósł ze sobą ZBRODNICZY KOMUNIZM, zdecydowanie NIE !!!


  _______________________________

  PREZES NAJWYŻSZEGO SĄDU WOJSKOWEGO ERY STALINIZMU - PUŁKOWNIK WILHELM ŚWIĄTKOWSKI * RODZINA BABKI JAROSŁAWA I LECHA KACZYŃSKICH * !!!

  .
  http://i57.tinypic.com/nyxo21.jpg


  .

  * MORDERCA ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH !!!
  _____________________________________________

  Zbigniew Nowak

  Prezes Najwyższego Sądu Wojskowego ery stalinizmu, pułkownik armii czerwonej - Wilhelm Świątkowski, zrazem RODZINA do babci KACZYŃSKICH Franciszki Świątkowskiej, URODZONY w GRENÓWCE koło ODESSY !!!

  http://raportnowaka.pl/doc/sw.pdf
 • @Konwent Narodowy 17:56:21 - A JA WIDZIAŁEM INFORMACJE - ŻE TEN FACET Z FOTOGRAFII...
  ...się nazywał Aleksander Tomaszewski, który był zaprzyjaźniony z Kaczyńskimi. Ktoś twierdził, że po nim ma drugie imię Lech Aleksander Kaczyński.
 • @Wrzodak Z. 12:34:08
  Panie Zygmuncie ponawiam pytanie czy dawny elektorat Samoobrony w 50% nie chodzi na wybory tak jak dawny elektorat LPR?Ilu z dawnych wyborców Samoobrony głosuje na Pisuary???Pozdrawiam
 • @Eugeniusz Sendecki 21:42:41
  Witam panie Eugeniuszu,
  Proszę pozwolić że się spytam jak tam pana proces z panem Bublem?
  Dobrze panu idzie w tej kwestii?Pozdrawiam
 • @wit87 21:49:51 - PROCESÓW MAM DWA. CYWILNY I KARNY.
  Proces cywilny jest objęty utajnieniem. W związku z tym - nie wypowiadam się na temat żadnego z nich, bo się boję zostać wtrąconym do więzienia za złamanie tajemnicy procesowej.
 • @wit87 21:48:09
  Elektorat Samoobrony róznie się zachowuje, cześć głosuje na różne partie, ale znaczna część nie chodzi na wybory, podobnie zresztą jak elektorat LPR, jeżeli pójdą to głosują raczej w/g wskazóek OTR a więc PiS, SP, NP JKM, ale w większosci nie chodzą na wybory, ponieważ wybóru nie ma, kogo by nie wybrał będzie to samo.
  Pozdrawiam
 • *** KANDYDAT PIS DUMNY, że JEST ŻYDEM !!!
  .
  ILU ŻYDÓW JUŻ USTAWIŁ LUB ZAINSTALOWAŁ W POLSCE „TŁUSTY ŻYD” JAROSŁAW KACZYŃSKI ?!!
  ________________________________________
  .
  http://i60.tinypic.com/2sbae6h.jpg


  .
  .
  CZESŁAW BIELECKI, kandydat PIS na PREZYDENTA WARSZAWY, niegdyś poseł Akcji Wyborczej Solidarność, PRZYZNAJE i JEST DUMNY z tego, że JEST ŻYDEM.

  Bielecki, który wcześniej krytykował PiS i Jarosława Kaczyńskiego, niespodziewanie stał się kandydatenm PiS-u. Niektórzy politycy PiS są w szoku – podaje Rzeczpospolita. Pamiętają, jak 13 lat temu w sejmowej restauracji HAWEŁKA BIELECKI zgotował JAROSŁAWOWI KACZYŃSKIEMU AWANTURĘ. Świadkowie tej sceny wspominają, że BIELECKI wymyślał Kaczyńskiemu m.in. od „TŁUSTYCH ŻYDÓW”. Mimo tego incydentu OBAJ PANOWIE POZOSTAWALI w PRZYJAZNYCH RELACJACH – pisze dziennik.

  Czesław Bielecki natomiast wyjaśnia, że nie była to sprzeczka, ale przekomarzanie się POLSKIEGO ŻYDA z OSOBĄ CAŁKOWICIE WYZUTĄ z ANTYSEMICKICH EMOCJI. Brzmi irracjonalnie, gdy wyjmie się z tego kontekstu – mówi „Rzeczpospolitej”.

  Bielecki z dumą podkreśla swoje żydowskie pochodzenie. Niedawno na łamach miesięcznika „Europa” wspominał, jak w 1968 roku poszedł do odpowiedniego wydziału Urzędu Rejonowego Warszawa-Śródmieście i poprosił o zmianę narodowości. „Z polskiej na żydowską. – Dlaczego żydowską, a nie kambodżańską? – zapytała urzędniczka. – Bo moi rodzice byli Żydami, więc ja będę Żydem. I wpisywałem sobie od tamtej pory do wszystkich dokumentów i deklaracji obywatelstwo polskie i narodowość żydowską” – wspomina.

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/29/kandydat-pis-dumny-ze-jest-zydem/
 • Konwent Nienarodowy!
  Co to jest za bełkot??? mam korzenie niemiecko-żydowskie i nie miałem na to wpływu!!! pracowałem przez ok 40 lat na rzecz swojej Ojczyzny, Polski i dla mnie i pewnie tysiecy Polaków nie ma znaczenia jakie kto ma pochodzenie, ale co robi dla Polski i jak się zachowuje!!! WY macie w glowach tylko jedną opcję: wygnać wszystkich, który nie mają korzeni polskich do trzeciego pokolenia wstecz!!! To jest nierealne i pietnujcie tych Polaków zydowskiego pochodzenia, którzy szkodzą Polsce i Polakom, jak mgr Rostowski, którego skaptował prawdziwy premier, bo ryzy matoł jesy figurantem, sterowanym przez rózne gremia i jest to Jan Krzysztof Bielecki, który steruje , jako szef Rady Gospodarczej przy Premierze , z tylnej kanapy sprawami Polski!!! Nagłaśniajcie wypowiedż matoła, że:"polskość to nienormalność"!!! i za takie slowa wypadłby na mordę w kazdym , normalny kraju!!!Takich ludzi trzeba krytykować i gnębić na forach a nie J. Kaczyńskiego, któremu nie jesteście godni czyścić butów!!!Pozdrawiam prawdziwego oszołoma -patriotę niejakiego Wrzodaka!!!
 • @ninanonimowa 07:51:00
  jak znasz lepszych patriotów od J. Kaczynskiego i PIS , to napisz, bo ten komentarz to bzdury!!!
 • @Konwent Narodowy 14:38:52
  I co z tego, jeżeli św.p. Prezydent RP pracował i działał dla Polski i Polaków oraz został zamordowany za to i za swoje PATRIOTYCZNE POGLĄDY!!!
  Z takim podejsciem i poglądami to możecie coś zdzialać , ale w kraju, ktory naprawdę nienawidzi zydów, np Palestyna lub kraje arabskie!!! POlacy tego BEŁKOTU nie kupują i nie kupią, bo przypomina on belkot Janusza Korwina Mikke!!!
 • @Kula Lis 62 14:48:13
  Witam. Zapomnialeś o żydowskiej żonie zdradka S!!!
 • @Kula Lis 62 16:08:37
  To nie jest unijne bango , tylko EUROKOŁCHOZ!!!
 • @Konwent Narodowy 18:41:56
  Zamiast pisać dlugi i niezrozumiałe dla przeciętnego czytelnika epistoły, napiszcie prosto i zrozumiale, co to jest ta fałszywa i podwójna aksjologia oraz podwójne standardy!!!
 • @Jan Paweł 21:56:42
  A ty pewnie nosisz krymkę i palisz swiece chanukowe!!!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 08:31:16
  A ty jesteś niewiadomego wyznania i pochodzenia, co widać po komentarzach!!! Nie obrażaj J. Kaczyńskiego i PIS, bo jego rząd wykonał ok . 100 punktów ze swego programu przez 14 miesiecy. Jego rząd rozwaliła afera gruntowa, którą zmontowały służby specjalne , sterowane przez pejsatych i parę innych nacji, bo Kaczyński nadepnął im na odciski i zaczął czyścić POLSKĘ ze złodziei , malwersantów, szpiegów itp!!! Nagłaśniajcie nieudolnoć nieżondu ryżego matoła a od Kaczyńskiego i PIS to się odpieprzcie!!! Za takie teksty i pisanie bzdur ten Konwent Nie narodowy nigdy nie będzie miał więcej niż 1-2 punkty!!! Polacy nie dadzą się nabrać na takie plewy i promujcie sobie tego oszołomaJKM!!!
 • @Jan Paweł 10:58:44
  Kup słownik ortograficzny, bo robisz błędy jak absolwent 3 klasy szkoły zbiorczej!!! "antyplakiem' to ty jesteś!
 • @come prima 12:39:02
  Za pisanie bzdur , tobie trzeba przyjebać w ten głupi mózg!!!
 • @Konwent Narodowy 16:36:30
  Poszukajce pejsatych w swoich szeregach i pewnie jest ich sporo.Jak widać
  jeden żyd nie poznaje drugiego!!!
 • @zibi 22:29:21
  ------- NIE ODDAŁABYM władzy !!! w 2007r--PROSZĘ / ŻĄDAM ! wyjaśnienia ! -dlaczego PIS oddał ją -------- bo ??
 • *** Anna Walentynowicz: „APEL DO LUDZI DOBREJ WOLI” !!!
  .
  http://i59.tinypic.com/2h7m9o7.jpg

  .
  „TYLKO w TEN SPOSÓB możemy ROZMONTOWAĆ ten ZŁODZIEJSKI SYSTEM” !!!
  ____________________________________________

  Zbliżają się kolejne wybory, lewica i prawica apelują o aktywność w wyborach, bo chcą zachować pozory demokracji. A jakie mają intencje? Spróbujmy zobaczyć ich owoce dotychczasowych rządów.

  W 1950 roku UB-ek zastrzelił dowódcę organizacji „Młode Pokolenie Walczy”. (…) Siostra zabitego przez 8 lat prowadziła proces przeciwko zabójcy Janowi Dłużycowi. W 2001 roku wydano wyrok uniewinniający (…)

  Można by powiedzieć, że to było dawno.

  A jak wygląda ostatnie 20-lecie?

  Zamordowano Grzesia Przemyka, oskarżono lekarza z pogotowia, a morderców awansowano.

  W sposób bestialski zamordowano ks. R. Kotlarza, ks. Niedzielska, ks. Suchowolca, ks. Zycha i za każdym razem słyszało się powiedzenie „jednego klechy mniej” – kto i kiedy przeprosi Rodziny pomordowanych?

  Zabójca ks. Popiełuszki już na wolności i będzie uczestniczył w sprawowaniu władzy.

  W 1970 roku lewica zaplanowała zaorać Stocznię Gdańską i nie była w stanie tego dokonać. Musiała mieć do pomocy tak zwaną prawicę i nasze poparcie. To PRAWICA ROZWINĘŁA SOLIDARNOŚCIOWY PARASOL OCHRONNY nad RZĄDEM, to PRAWICA i LEWICA na RACHUNEK SOLIDARNOŚCI rozgrabiły MAJĄTEK NARODOWY co spowodowały 3 mln bezrobotnych, głodnych i bezdomnych.

  Wspólnie legalizują każdą aferę a przestępców uwalnia się za 150 tys. dolarów.

  I to wszystko dzieje się przy naszym poparciu w wyborach.

  Ojciec Święty Jan Paweł II radzi nam, abyśmy szli pod prąd. Skorzystajmy z tej rady.

  Spróbujmy jeszcze raz stanąć solidarnie w obronie naszej godności i tożsamości.

  NIE IDŹMY GŁOSOWAĆ !!!

  Bo wybory dokonują się w chwili ustalania listy kandydatów /Antoni Macierewicz, Radio Maryja/.

  Okażmy nieposłuszeństwo obywatelskie /zagwarantowane Deklaracją Helsińską/, wobec tych, którzy nas zdradzili i ograbili.

  Żądajmy należytego nam prawa. Wyborcy muszą mieć prawo odwołać i rozliczyć każdego posła i senatora, który się sprzeniewierzył. Immunitet poselski musi stać na straży prawa, a nie afer.

  TYLKO w TEN SPOSÓB możemy ROZMONTOWAĆ ten ZŁODZIEJSKI SYSTEM.

  W imieniu ludzi zatroskanych o Dom Ojczysty
  Anna Walentynowicz

  (...)
  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/04/07/1351/
 • @Konwent Narodowy 23:53:35
  .
  https://www.youtube.com/watch?v=p7H25Kc4sFI
  .

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031