Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
265 postów 1170 komentarzy

Anna Walentynowicz: „Apel do ludzi dobrej woli” !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

więcej małych liter ...

.

TYLKO w TEN SPOSÓB możemy ROZMONTOWAĆ ten ZŁODZIEJSKI SYSTEM” !!!

*****

Zbliżają się kolejne wybory, lewica i prawica apelują o aktywność w wyborach, bo chcą zachować pozory demokracji. A jakie mają intencje? Spróbujmy zobaczyć ich owoce dotychczasowych rządów.

W 1950 roku UB-ek zastrzelił dowódcę organizacji „Młode Pokolenie Walczy”. … Siostra zabitego przez 8 lat prowadziła proces przeciwko zabójcy Janowi Dłużycowi. W 2001 roku wydano wyrok uniewinniający …

Można by powiedzieć, że to było dawno.

A jak wygląda ostatnie 20-lecie?

Zamordowano Grzesia Przemyka, oskarżono lekarza z pogotowia, a morderców awansowano.

W sposób bestialski zamordowano ks. R. Kotlarza, ks. Niedzielska, ks. Suchowolca, ks. Zycha i za każdym razem słyszało się powiedzenie „jednego klechy mniej” – kto i kiedy przeprosi Rodziny pomordowanych?

Zabójca ks. Popiełuszki już na wolności i będzie uczestniczył w sprawowaniu władzy.

W 1970 roku lewica zaplanowała zaorać Stocznię Gdańską i nie była w stanie tego dokonać. Musiała mieć do pomocy tak zwaną prawicę i nasze poparcie. To PRAWICA ROZWINĘŁA SOLIDARNOŚCIOWY PARASOL OCHRONNY nad RZĄDEM, to PRAWICA i LEWICA na RACHUNEK SOLIDARNOŚCI rozgrabiły MAJĄTEK NARODOWY co spowodowały 3 mln bezrobotnych, głodnych i bezdomnych.

Wspólnie legalizują każdą aferę a przestępców uwalnia się za 150 tys. dolarów.

I to wszystko dzieje się przy naszym poparciu w wyborach.

Ojciec Święty Jan Paweł II radzi nam, abyśmy szli pod prąd. Skorzystajmy z tej rady.

Spróbujmy jeszcze raz stanąć solidarnie w obronie naszej godności i tożsamości.

NIE IDŹMY GŁOSOWAĆ !!!

Bo wybory dokonują się w chwili ustalania listy kandydatów /Antoni Macierewicz, Radio Maryja/.

Okażmy nieposłuszeństwo obywatelskie /zagwarantowane Deklaracją Helsińską/, wobec tych, którzy nas zdradzili i ograbili.

Żądajmy należytego nam prawa. Wyborcy muszą mieć prawo odwołać i rozliczyć każdego posła i senatora, który się sprzeniewierzył. Immunitet poselski musi stać na straży prawa, a nie afer.

TYLKO w TEN SPOSÓB możemy ROZMONTOWAĆ ten ZŁODZIEJSKI SYSTEM.

 

W imieniu ludzi zatroskanych o Dom Ojczysty

Anna Walentynowicz

Gdańsk, 19.08.2001r.

 

abel_lg

 

//konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/04/07/1351/

KOMENTARZE

 • ??????
  "..W 1970 roku lewica zaplanowała zaorać Stocznię Gdańską i nie była w stanie tego dokonać. Musiała mieć do pomocy tak zwaną prawicę i nasze poparcie. To PRAWICA ROZWINĘŁA SOLIDARNOŚCIOWY PARASOL OCHRONNY nad RZĄDEM, to PRAWICA i LEWICA na RACHUNEK SOLIDARNOŚCI rozgrabiły MAJĄTEK NARODOWY co spowodowały 3 mln bezrobotnych, głodnych i bezdomnych.."

  Przecież Pani Walentynowicz była właśnie jedną z tych osób które wykorzystano aby wspiąć się na drabinki hierarchii władzy w celu jej przejęcia. Typowa zwykła pracująca kobieta jakich była polowa kraju,
  która z polityką nie miała nic wspólnego jednak poprzez zbieg wypadków została sztucznie wyniesiona do roli przedstawiciela ludu który miał pomóc "przebiegłym" przejąć państwo. Tak też się i stało.

  Bzdurny apel, niedający żadnej korzyści lecz same straty.
  @Konwent Narodowy, bojkot wyborów do Unii jest czymś zgoła diametralnie różnym niż bojkot polityczny wewnątrz Polski i brak udziału w likwidowaniu szkód działania pseudo polityków i krętaczy. Polskę trzeba poprzez właściwy program i postawę w glosowaniu na swoich przedstawicieli demokratycznie przejąc i naprawić. Tak jak dzieje się na Węgrzech za sprawą Orbana lub przedtem w Islandii. Inaczej się nie da!
  Panią Walentynowicz trzeba zostawić w spokoju. Osoba która przez
  politycznych wywrotowców została wplątana w przemiany na których się absolutnie nie znała dla tego tez została przez nich wykorzystana.

  PS: już raz jednemu panu napisałem, pokarzcie mi paragraf który przy
  małej frekwencji delegalizuje władze rządzącą w Polsce a osobiście poprę
  ten bojkot (oczywiście po uprzednim zapoznaniu się z alternatywą).
 • !!! POLACY !!!
  .
  http://i59.tinypic.com/2hgfned.jpg
  .
  „GDYBYŚCIE ZBOJKOTOWALI TE WYBORY, MÓWIĄC, ŻE NIE MA KANDYDATÓW POLAKÓW I NIE POSZLI GŁOSOWAĆ NA ICH WYBÓR – TO BY *ŻYDZI* NIE ZOSTALI WYBRANI !!!
  __________________________________

  Gdy ludzie nadal pytali kobietę o nazwisko ona uparcie odmawiała podania go i prosiła o wyrozumiałość. Ale dla mnie było jasne kto jest jej synem. Otóż dwa lub trzy razy powiedziała “ten cholerny śliniak” o swym synu. A w czasie PRL-u wszyscy w opozycji mieli pseudonimy, które, albo sami wymyślali, albo koledzy im nadawali. W czasie tych pięciu lat, gdy byłem członkiem biura politycznego i codziennie otrzymywaliśmy raporty MSW z działalności opozycji, obok nazwisk były pseudonimy. A takie pseudo, miał Michał Boni, obecny minister i prawa ręka Tuska. Ten od sprawy ACTA, za którą premier musiał naród przepraszać. W każdym szanującym się państwie za takie podprowadzenie premiera minister wyleciałby z hukiem. Ale nie w Polsce. Tu premier wykonuje “ich” polecenia, a nie rady ministrów czy sejmu. A dlaczego śliniak go nazywali? Bo ci którzy znają go z wystąpień w TV czy na żywo, mogli się napatrzeć jak Boni ciągle się ślinił i oblizywał. – A co pani może powiedzieć o aferach w Polsce? – padło pytanie z sali.

  - Proszę pana o jakie afery konkretnie pan się pyta? Bo chyba sam pan wie, że tak zmodyfikowano prawo by złodziej nie był karany. Uczynił to, oczywiście syn Żyda, pan Kwaśniewski, pisząc nowe prawo zasadnicze, czyli nową konstytucję [tzn. on tylko afirmował swoim podpisem, a pisali ją "specjaliści" - admin]. Co sprawia, że żadna afera nie została ani wyjaśniona ani ukarana, ale te afery o które pan się pyta to “mały pikuś”, jak mówią. Największą aferą, za którą powinni wisieć ci, co ją w życie wprowadzili, to sprawa, która przerasta kopalnie, zagarnięte huty czy fabryki. Chodzi o przemysł alkoholowy. Wpływy z tego przemysłu do Skarbu Państwa, czyli do budżetu, do 1989 r. stanowiły 50% wszystkich wpływów. Pozbycie się przez państwo polskie wyłączności na produkcję i zbyt alkoholu, nastąpiło w wyniku tajnej uchwały tzw. Sejmu Kontraktowego w 1989 r. To był początek tzw. wolnej Polski i III RP. Średni zysk roczny obecnych prywatnych właścicieli branży alkoholowej wynosi 9,5 miliarda dolarów rocznie. Czyli połowa budżetu wypływa za granicę a powinna zasilać budżet państwa. Ale ktoś musiał się nachapać i dał też innym fortuny za fakt przyzwolenia na tę ustawę. Przypomnę – jeszcze za czasów Księstwa Warszawskiego a także przed wojną było to 50% budżetu państwa. Tak też było za PRL. Była to połowa budżetu i mimo obciążeń na zbrojenie półmilionowej polskiej armii i złej gospodarki, państwo mogło egzystować. I tu ciekawe zjawisko, bo w 1980 r. wpływ do budżetu państwa w przeliczeniu na dolary był większy od całego budżetu państwa netto III RP w 2000 roku. I tu widzicie jak na dłoni czego pozbawili naród polski żydowscy kombinatorzy, tacy jak obecny doradca Tuska, a kiedyś premier – Jan Krzysztof Bielecki. A polscy posłowie uchwalali pod dyktando Żydów wszystkie ustawy, które naród polski pozbawiały dochodu. Był taki minister skarbu w III RP [Emil Wąsacz], który powiedział: “Ta ustawa zrobi z Polaków dziadów, będą grzebać w śmietnikach żeby przeżyć”. I nie mylił się proszę państwa. Nie byłoby dziś potrzeby podwyższania wieku emerytalnego i straszenia Polaków, że nie będzie komu na nich pracować i nie będzie emerytury. Zabrano narodowi największy dochód jaki państwo osiągało. Przeszło to w ręce cwaniaków, którzy w dodatku podkreślają – jak ciężko dla Polski pracują, a wy ich co kadencję wybieracie!

  Więc ja nie bez powodu powiedziałam: “czy aby tylko Żydzi są winni obecnej sytuacji?” A powiem więcej. Czas rozkradania polskiej gospodarki już się skończył. Chyba, że przeforsują ustawę o prywatyzacji lasów państwowych. Bo to ich jeszcze boli że nie jest w ich rękach. Ale wątpię, bo Polacy budzą się pomału ze snu. Zaczął się natomiast jeszcze gorszy czas niż rozkradanie polskiego majątku. Zaczął się czas usuwania ze swej drogi ludzi, którzy w jakikolwiek sposób są przeszkodą, by całkowicie mieć władzę w swym żydowskim ręku. Jeśli by im się to udało to pozwolą wtedy żyć tylko tym z których będą mieć pożytek dla własnych interesów.

  - Co w tej sytuacji robić? – spytał ktoś z głębi sali.

  - Co robić? – powtórzyła. – Polacy to bardzo dziwny naród. Polakom to trzeba ‘do boląca’ dokuczyć. Tak by to bardzo boleśnie odczuli. Inne narody rozumieją zagrożenie szybciej, bez tych bolesnych doświadczeń. Wy jesteście inni. Ulegacie byle komu i wierzycie byle komu. Oddajecie władzę też byle komu, chociaż wiecie ile zła już wam wyrządzili ci co obdarzacie ich władzą i zaufaniem. U nas musi popłynąć morze krwi i zginąć wielu ludzi, żeby Polacy przejrzeli na oczy. Pytacie co zrobić w tej sytuacji. A jeśli powiem co zrobić to wiem, że tego na razie nie zrobicie, bo nie umiecie kalkulować i myśleć. Taka Islandia potrafiła zrzucić jarzmo międzynarodowych mafijnych karteli bankowych i pociągnęła do odpowiedzialności polityków, za zdradę narodu islandzkiego i państwa islandzkiego. Na czele z premierem tego kraju Geir Haarde. I był to rzeczywiście, pierwszy premier na świecie postawiony przed sądem za przyzwolenie na obrabowanie swego narodu i państwa przez międzynarodowe mafijne koncerny bankowe, co doprowadziło Islandczyków i Islandię na skraj bankructwa. I nie tylko premiera, posadzili na ławie oskarżonych ale i szefów banków takich jak Lehman Brothers i Goldman Sachs. Naród islandzki powiedział: “Ci co doprowadzili Islandię do takiego kryzysu, muszą spłacić sami te długi, bo nie naród je zrobił, a oni”. A u nas? U nas do tego na razie nie dojdzie, bo naród śpi snem błogim. Ale jak się obudzi to zemści się na tych co nie uciekną z Polski. W Polsce jest inna sytuacja niż w Islandii. Tam mało było Żydów. A tu co krok to niby-Polak ale wcześniej czy później wyjdzie z niego żyd.

  Albin Siwak – “Chciałbym dożyć takich dni”
  (…)
  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/
 • @Konwent Narodowy 14:29:31
  "„GDYBYŚCIE ZBOJKOTOWALI TE WYBORY, MÓWIĄC, ŻE NIE MA KANDYDATÓW POLAKÓW I NIE POSZLI GŁOSOWAĆ NA ICH WYBÓR – TO BY *ŻYDZI* NIE ZOSTALI WYBRANI !!!"

  Po co takie bajki pisać? Po pierwsze zawsze znajdzie się ktoś głosujący na stary establishment (chociażby Żydzi). Po drugie pokażcie polski paragraf gdzie pisze ze przy małej frekwencji osoby te nie będą mogły zasiadać w Rządzie? Prawie tak samo jest w Illinois. Tylko Chicago i okolice to ponad 1 milion "naszych" ludzi. Statystycznie co siódmy samochód w mieście powinien być Polaka. Jednak Amerykanie polskiego pochodzenia praktycznie tam się nie liczą. Nie są zrzeszeni wokół siebie, nie mają swoich własnych planów ani kandydatów na których mogą głosować. Dla tego tez poza ekonomią (jedni z bogatszych grup) nie mają nic do powiedzenia, i zamiast stanowić największą polityczną siłę nie maja tam we władzach żadnego głosu a mogli by rządzić.
  W demokracji aby zaistnieć trzeba po prostu chcieć.
 • @Stara Baba 20:09:07
  .
  "Po drugie pokażcie polski paragraf gdzie pisze ze przy małej frekwencji osoby te nie będą mogły zasiadać w Rządzie?"

  A ŻE NIE MA PARAGRAFU w ŻYDOWSKIM "prawie" dla POLAKÓW ... O TO POWAŻNY PROBLEM !!!
 • @Konwent Narodowy 21:33:51
  Najważniejszy jeżeli chodzi o bojkot i jego skutek według obowiązującego prawa! Chcecie działać inaczej rozniećcie rewolucję lub wojnę domową.

  Banały, banały i jeszcze raz dziecinne banały!
 • *** TOTALNY BOJKOT tzw. "WYBORÓW" - jeśli oczywiście Polacy zechcą odzyskać należną im rolę SUWERENA !!!
  .
  http://i59.tinypic.com/10csoer.jpg

  .
  .
  Zbigniew Zukowski powiedział:

  TOTALNY BOJKOT tzw. "WYBORÓW" - jeśli oczywiście Polacy zechcą odzyskać należną im rolę SUWERENA we WŁASNEJ OJCZYŹNIE - jest PIERWSZYM i PODSTAWOWYM WARUNKIEM dla rozpoczęcia ODZYSKIWANIA POLSKI dla POLAKÓW.

  PIERWSZYM KROKIEM do RZECZYWISTEJ RESTYTUCJI i ODRODZENIA POLSKI.

  Ten kto tego nie rozumie, jest albo debilem, lub człowiekiem złej woli i zdrajcą interesów NARODOWEJ WSPÓLNOTY POLAKÓW - przeczytaj dlaczego odmówiłem w 2012 roku przyjęcia KRZYŻA OFICERSKIEGO ORDERU ODRODZENIA POLSKI...bo POLSKA dopiero może się ODRODZIĆ, ale muszą być spełnione w/w warunki.

  Kiedy już będzie za późno, POZOSTANIE już tylko ODZYSKIWAĆ POLSKĘ za SPRAWĄ CZYNU ZBROJNEGO - czyli po raz kolejny POLSKA ZIEMIA NASIĄKNIE KRWIĄ PATRIOTÓW

  - zob link: www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,14706

  -komentarz przeklejony-
 • @Konwent Narodowy 22:12:44
  Panie @Konwent, Zbigniew Zukowski jest żadną polityczną figura aby poważnie rozpatrywać jego słowa. Jeżeli trzeba, przytoczę słowa zwykłego człowieka ze wsi które są bardziej trafne niż większość uzurpatorów do miana Narodowców!
  Polski na dzisiaj nie można wyrwać z łap banksterow i korporacyjnych "mafii" w inny sposób jak tylko przez początkowe działania demokratyczne takie jakie stosuje Orban. Kto tego nie rozumie jest " albo debilem, lub człowiekiem złej woli i zdrajcą interesów NARODOWEJ WSPÓLNOTY POLAKÓW"
  Jeżeli stanowisko Konwentu jest takie jak powyżej w poście lub wpisach
  nie mamy o czym rozmawiać. Przynosicie więcej szkody niż pożytku.
 • *** BOJKOTUJMY GŁOSOWANIA do PARLAMENTU UNII !!!
  .

  http://i60.tinypic.com/n53rya.jpg

  .
  .
  „RZĄDZĄCY SAMI się JUŻ WYBRALI, to NIECH SAMI na SIEBIE GŁOSUJĄ; NAM NIC do TEGO” !!!
  _______________________________________________________

  * BOJKOTUJMY GŁOSOWANIA do PARLAMENTU UNII *
  Najbliższe głosowania mają się odbyć już 25 maja bieżącego roku do Parlamentu Europejskiego.

  Głosowania, a nie wybory, bo te odbywają się w partiach i innych klikach, poza społeczeństwem i bez jego udziału.

  Tak było i jest od lat.

  Właściwie jedyne wolne wybory w kraju odbyły się w 1947 roku, ale ich wyniki zostały przez ówczesnych rządzących niemal oficjalnie sfałszowane. Znana była wówczas słynna wypowiedź Władysława Gomułki: “nie oddamy władzy za kartę wyborczą“.

  Następne wyniki kolejnych głosowań były już ustalane z góry, przed “wyborami” – przeważnie określano także ich frekwencje w granicach około 100%.

  Ponieważ w Polsce od lat nie ma demokracji, wolności i wolnych wyborów, to mądrą, obywatelską i patriotyczną postawą oraz nakazem obywatelskim, będzie odmowa udziału w głosowaniu; nie branie udziału w tej farsie wyborczej - władze same rządzą, to niech same się wybierają, bez naszego udziału.

  Wyznaczeni już, czyli desygnowani przez partie do Parlamentu Europejskiego kandydaci i tak wejdą do niego, ale niech to się stanie bez poparcia światłych, rozumnych i przyzwoitych obywateli.

  Prawi Polacy będą wówczas mieli czyste ręce i sumienia; a to jest ważne dla narodowego morale i oceny przez przyszłe pokolenia. Tym bardziej, że za nieobecność w głosowaniu dziś już nie grożą żadne konsekwencje.

  A więc obecnie nie trzeba się szmacić i tłumaczyć, że się głosowało tylko w obawie przed represjami władz.

  Przyzwoici obywatele powinni też docierać i przekonywać najbliższe otoczenie o konieczności zachowania się godnie i honorowo, przyzwoicie i przykładnie, przyjmując postawę i zasadę wzajemności, i tak postąpić, jak rządzący zachowują się wobec społeczeństwa.

  W ciągu minionych 25 lat stracili zaufanie rządzonych i nie powinni otrzymać nowego kredytu zaufania.

  Pamiętajmy, że bojkot, absencja wyborcza obywateli, nie pójście do urn wyborczych, to także forma głosowania, ale negatywna, za co obywatelom nie grożą żadne konsekwencje; głosowanie jest tajne.

  A więc 25 MAJA spełnijmy SWOJĄ OBYWATELSKĄ i PATRIOTYCZNĄ POWINNOŚĆ, i ZOSTAŃMY w DOMU.

  RZĄDZĄCY SAMI się JUŻ WYBRALI, to NIECH SAMI na SIEBIE GŁOSUJĄ; NAM NIC DO TEGO !!!

  Dr Leszek Skonka –

  1. Były działacz opozycji demokratycznej, uczestnik Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela, współorganizator i współkierujący strajkiem w sierpniu 1980 roku we Wrocławiu.

  2. Członek prezydium w pierwszym składzie Zarządu Regionu Dolnośląskiego NSZZ. Organizator i prowadzący pierwsze kursy ( jeszcze w czasie strajku) na temat organizowania i działania związkowego, a następnie w MKZ po zakończeniu strajku, dla działaczy i organizatorów nowych związków.

  3. Sprzeciwiał się wprowadzaniu KOR-u i upolitycznieniu Związku, zrywaniu Umowy Gdańskiej, awanturnictwu politycznemu. Chciał by związek nie wychodził poza swój statut. Za swą postawę oskarżony został publicznie bez jakichkolwiek podstaw o sprzyjanie PZPR, działanie na szkodę Związku, współpracę z SB. Usunięty ze wszystkich funkcji, również ze Związku ”Solidarność”, spotwarzony publicznie, bez prawa do obrony, skazany na karę śmierci cywilnej 19 października 1980 r.

  4. Założyciel i przewodniczący istniejącego od 1988 roku Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce oraz Instytutu Badań Stalinizmu i Patologii Władzy, zbudował w 1989 roku pierwszy w Polsce i na świecie Pomnik Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu. Założyciel w 1990 r. Stronnictwa Sprawiedliwości Społecznej. Wrocław – Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu i Solidarności –

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/04/02/jedna-z-obszernej-wersji-agitacji-przeciw-udzialowi-w-glosowaniu-na-kandydatow-postsolidarnosci/
 • @Konwent Narodowy 23:08:35
  W końcu się zdecydujcie i nie róbcie z ludzi idiotów. Albo wam chodzi o glosowanie 25.V czyli do parlamentu Unii czego jestem zdecydowanym przeciwnikiem, albo chodzi o glosowanie w Polsce w ramach struktur władzy polskiej gdzie jestem zdecydowanym zwolennikiem czynnego uczestnictwa w życiu politycznym każdego Polaka (nie tylko glosowanie).

  Glosowanie w ramach Unii jest czymś zdecydowanie różnym niż uczestnictwo polityczne w przemianach stricto polskich.
  (Apel pani Walentynowicz nawet treścią nie ma nic wspólnego z Unia)
 • *** Krzysztof Szczurko: „W POLSCE ,,SYJON” już BUDUJĄ” !!!
  .
  http://i57.tinypic.com/28ixdvr.png

  .
  .
  „Wnet NAS tutaj MNIEJSZOŚĆ BĘDZIE - gdzie NIE spojrzysz ŻYDZI WSZĘDZIE” !!!
  _______________________________________________________

  Za komuny pracowali,
  - w Polskich Bankach kredyt brali.
  Za nie domy budowali,
  - i kredyty też spłacali.
  Nawet im część umarzali.

  Dzisiaj w domach tych mieszkają,
  - na opłaty też nie mają.
  Woda , śmieci , gaz i prąd,
  - a pieniądze na to skąd?

  Dzisiaj starsi i kaleki,
  - uciekają od apteki.
  Ludzie już się załamują,
  - tempa dziś nie wytrzymują.

  Lecz rządzący mają rację,
  - bo dziś mamy demokrację.
  O WYBORACH znów się GADA,
  - a LUD GINIE KRAJ UPADA.

  Młodych szukać wnet ze świecą,
  - Młodzi do Londynu lecą.
  I pod obcym są tam niebem,
  - bo za godnym jadą chlebem.

  Rząd udaje ,że nie widzi,
  - mówić się o biedzie wstydzi.
  Nie ma u nich o tym gadki,
  - nie są u nich Polskie Matki.

  Jest WE WŁADZY takich ,,WIELA”,
  - ICH KORZENIE z IZRAELA.
  Choć tu setki lat mieszkają,
  - o swych przodkach pamiętają.

  I z TRADYCJĄ swą się CZUJĄ,
  - w POLSCE ,,SYJON” już BUDUJĄ.
  Kto by od nas to nie widział,
  - po rozumu ma iść przydział.

  KTO się z WŁADZĄ DZIŚ UKŁADA,
  - TO jest NARODOWA ZDRADA.
  SYJONIŚCI WSZĘDZIE SIEDZĄ,
  - lecz NIE WSZYSCY o tym WIEDZĄ.

  MAJĄ POLSKIE też NAZWISKA,
  - DOBRZE im się PATRZY z ,,PYSKA”.
  Wizerunek ładny mają,
  - i Polaków omamiają.

  Wnet NAS tutaj MNIEJSZOŚĆ BĘDZIE,
  - gdzie nie SPOJRZYSZ ŻYDZI WSZĘDZIE.
  Kiedyż my się przebudzimy,
  - obcych z władzy wyprosimy?
  Kto odpowiedź na to ma?
  - to posłucham jak się da.

  Krzysztof Szczurko

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/04/09/krzysztof-szczurkow-polsce-syjon-juz-buduja/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031