Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
265 postów 1170 komentarzy

USOPAŁ nawołuje do jEUROWYBORÓW i ujawnia swoich kandydatów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

więcej dużych liter ...

.

NARÓD POWINIEN odnosić się do TRADYCJI i KULTURY, a nie do RASY czy ETNICZNOŚCIprof. Piotr Gliński, Unia Wolności, kandydat PiS-u na premiera

_____________________________________________

NARODOWA DEFINICJA POLSKOŚCI nie jest związana z AKTEM URODZENIA, OBYWATELSTWEM czy NAZWISKIEM. POCHODZI ONA przede wszystkim z PRZYWIAZANIA do HISTORII, współczesności i TRADYCJI danego narodu”Przemysław Holocher, jeden z liderów tzw. „Ruchu Narodowego”

*****

 

Publikujemy informację nadesłaną przez USOPAŁ, zaznaczając jednak, że w żaden sposób się z nią nie identyfikujemy.

Stręczenie Polakom udziału w farsie wyborczej uważamy za poważny błąd polityczny i działanie, którego jedynym, realnym do osiągnięcia celem, jest dalsza legitymizacji SYTEMU OKUPACYJNEGO, sprawującego władzę w Polsce.

Stanowisko Konwentu Narodowego w kwestii tzw. „wyborów” jest zdecydowane i niezmienne:

ZALECAMY POLAKOM BEZWZGLĘDNY BOJKOT

WYBORÓW do PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO !!!

________________________________________________________________

*****

.

prawdziwy polak holocher

 

//konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/04/09/usopal-nawoluje-do-jewrowyborow-i-ujawnia-swoich-kandydatow/

KOMENTARZE

 • *** OBURZENI żądają sankcji wobec ukraińskiej nomenklatury (sic!)
  .
  http://i60.tinypic.com/2ev41ed.jpg

  .
  .
  Obywatelskie stowarzyszenie OBURZENI domaga się wprowadzenia sankcji finansowych wobec nomenklatury na Ukrainie. (sic!) /PRZECIW LEGALNEMU PREZYDENTOWI, WIKTOROWI JANUKOWYCZOWI, POLAKOWI z POCHODZENIA – red./

  Sz. P. Bronisław Komorowski, Prezydent RP - listy@prezydent.pl
  Sz. P. Donald Tusk, Premier RP -kontakt@kprm.gov.pl
  Sejm RP - na ręce Marszałka p. Ewy Kopacz -Ewa.Kopacz@sejm.pl
  Komisja Europejska -comm-rep-poland@ec.europa.eu
  do wiadomości: Ambasada Ukrainy w Polsce -emb_pl@mfa.gov.ua

  Szanowni Państwo,

  Jako stowarzyszenie, którego celem jest przede wszystkim gruntowna przebudowa niedemokratycznego systemu politycznego, funkcjonującego w wyniku porozumień „Okrągłego stołu” w Polsce, pozwalamy sobie zaapelować do stosownych władz III RP oraz Unii Europejskiej, której Polska jest przecież członkiem, o natychmiastowe podjęcie wszystkich możliwych kroków natury zarówno politycznej jak i ekonomicznej wobec ludzi, którzy obecnie sprawują władzę na Ukrainie, by położyć kres dalszemu przelewowi krwi w sąsiadującym z nami państwem.
  Uważamy, iż dotychczasowe działania w tej sprawie zarówno Polski jak i Unii Europejskiej są niewystarczające w obliczu wyjątkowej brutalności obecnych władz Ukrainy wobec własnego narodu.

  Apelujemy o natychmiastowe zastosowanie sankcji finansowych wobec członków ukraińskiej nomenklatury w postaci zablokowania ich kont bankowych, a także politycznych, np. wprowadzenie zakazu wjazdu na teren państw Unii Europejskiej (Amerykanie już wstrzymali dla nich wydawanie wiz wjazdowych ), a także natychmiastowe podjęcie rozmów UE z innymi państwami w tych sprawach, np. ze Szwajcarią.

  Wyrażamy swoją solidarność z narodem ukraińskim w tych trudnych dla niego chwilach, mając w pamięci własną historię, zwłaszcza tę najnowszą oraz ważne dla Polaków słowa Lelewela: „Za wolność naszą i Waszą!”

  W imieniu Rady Koordynacyjnej
  stowarzyszenia obywatelskiego „OBURZENI”
  dr Marek Ciesielczyk
  Wiceprzewodniczący
  www.oburzeni.org.pl

  23 stycznia 2014

  http://marekciesielczyk.neon24.pl/post/105182,oburzeni-zadaja-sankcji-wobec-ukrainskiej-nomenklatury
 • Wychodzi na to że Polska, to na Polonię...
  nie za bardzo może liczyc...
  Albo oni nie widzą co się dzieje, albo także jak do Watykanu, przeniknął tam Szatan...
 • @Konwent Narodowy 17:43:38
  Coś to mi ta deklaracją (że to niby oni chcą oblic układ okrągłostołowy:-) pachnie jakąś taką groteską:-)
  brzmi to mniej więcej tak: Szanowny Panie Prezydencie, Panie Premierze itd, chcemy was obalic, ale chcemy byście na tego Janukowcza nałozyki jakieś sankcje:-)... ale jaja, większego kabaretu juz dawno nie widziałem.
  No takie cyrki, że oni chyba mają nas wszystkich za durni!!!
 • @Jan Paweł 21:19:32
  .
  "Wychodzi na to że Polska, to na Polonię...
  nie za bardzo może liczyc..."

  ZDAJE SIĘ, że JEST TO EFEKT oddziaływania "NOWEGO OTOCZENIA" JANA KOBYLAŃSKIEGO - OSTATNIE KOMUNIKATY to JEDEN WIELKI CHAOS i ZNOSZĄCE się WZAJEMNIE TREŚCI !!!

  ZWRACALIŚMY na TO UWAGĘ w dyskusjach pod ich PUBLIKACJAMI, ale widać, że NIE TYLKO SYSTEM OKUPACYJNY liczy na NIEPAMIĘĆ POLAKÓW i BRAK ORIENTACJI POLITYCZNEJ !!!

  SMUTNE ...
 • @Jan Paweł 21:24:31 *** TO ABSOLUTNA FIKCJA
  .
  "Coś to mi ta deklaracją (że to niby oni chcą oblic układ okrągłostołowy:-) pachnie jakąś taką groteską:-)"

  SYSTEM, żeby ISTNIEĆ musi skłonić POLAKÓW do udziału w PARODII DEMOKRATYCZNEJ czyli NAKŁONIĆ ICH do udziału w tzw. "WYBORACH" - BEZ TEGO NIE MIAŁBY żadnej LEGITYMACJI do PRZEJMOWANIA i NISZCZENIA POLSKI !!!

  POLACY PAMIĘTAJCIE, że ADMINISTRACJA OKUPACYJNA robi to w WASZYM IMIENIU i NA WASZE KONTO !!!

  I O TĘ LEGITYMIZACJĘ TOCZY SIĘ GRA !!! nie o to KTO WYGRA tę FARSĘ, bo WYGRAJĄ ZAWSZE "SWOI" !!!
 • Jan Paweł 21:19:32.CET
  .
  http://www.bibula.com/?p=13709
  .
 • Jan Paweł 21:24:31.CET
  .
  Logo i panienki doktorka full wypas. Typowy znak grafiki dziarganych od kminy .Umieszczany na palcach prawej reki tatuaz L O V E znaczyl , ze doktorek jest git czlowiek - symbolika wiezienna , pod cela.
  8-))))
  Kobylanski spuscil kolesia do scieköw.
  Na 3obiegu drukuje swoje " przemyslenia " jakby do koryta €-pejsöw w krotkim klusie Wielkiej Pardubickiej sie dobrac.
  Poranny , cieply strumien nocnego moczu na dzialanosc " WKURWIONYCH "
  Smutek chu*a we wsi Glucha Dolna.
 • *** BOJKOTUJMY GŁOSOWANIA do PARLAMENTU UNII !!!
  .

  http://i60.tinypic.com/n53rya.jpg

  .
  .
  „RZĄDZĄCY SAMI się JUŻ WYBRALI, to NIECH SAMI na SIEBIE GŁOSUJĄ; NAM NIC do TEGO” !!!
  _______________________________________________________

  * BOJKOTUJMY GŁOSOWANIA do PARLAMENTU UNII *

  Najbliższe głosowania mają się odbyć już 25 maja bieżącego roku do Parlamentu Europejskiego.

  Głosowania, a nie wybory, bo te odbywają się w partiach i innych klikach, poza społeczeństwem i bez jego udziału.

  Tak było i jest od lat.

  Właściwie jedyne wolne wybory w kraju odbyły się w 1947 roku, ale ich wyniki zostały przez ówczesnych rządzących niemal oficjalnie sfałszowane. Znana była wówczas słynna wypowiedź Władysława Gomułki: “nie oddamy władzy za kartę wyborczą“.

  Następne wyniki kolejnych głosowań były już ustalane z góry, przed “wyborami” – przeważnie określano także ich frekwencje w granicach około 100%.

  Ponieważ w Polsce od lat nie ma demokracji, wolności i wolnych wyborów, to mądrą, obywatelską i patriotyczną postawą oraz nakazem obywatelskim, będzie odmowa udziału w głosowaniu; nie branie udziału w tej farsie wyborczej - władze same rządzą, to niech same się wybierają, bez naszego udziału.

  Wyznaczeni już, czyli desygnowani przez partie do Parlamentu Europejskiego kandydaci i tak wejdą do niego, ale niech to się stanie bez poparcia światłych, rozumnych i przyzwoitych obywateli.

  Prawi Polacy będą wówczas mieli czyste ręce i sumienia; a to jest ważne dla narodowego morale i oceny przez przyszłe pokolenia. Tym bardziej, że za nieobecność w głosowaniu dziś już nie grożą żadne konsekwencje.

  A więc obecnie nie trzeba się szmacić i tłumaczyć, że się głosowało tylko w obawie przed represjami władz.

  Przyzwoici obywatele powinni też docierać i przekonywać najbliższe otoczenie o konieczności zachowania się godnie i honorowo, przyzwoicie i przykładnie, przyjmując postawę i zasadę wzajemności, i tak postąpić, jak rządzący zachowują się wobec społeczeństwa.

  W ciągu minionych 25 lat stracili zaufanie rządzonych i nie powinni otrzymać nowego kredytu zaufania.

  Pamiętajmy, że bojkot, absencja wyborcza obywateli, nie pójście do urn wyborczych, to także forma głosowania, ale negatywna, za co obywatelom nie grożą żadne konsekwencje; głosowanie jest tajne.

  A więc 25 MAJA spełnijmy SWOJĄ OBYWATELSKĄ i PATRIOTYCZNĄ POWINNOŚĆ, i ZOSTAŃMY w DOMU.

  RZĄDZĄCY SAMI się JUŻ WYBRALI, to NIECH SAMI na SIEBIE GŁOSUJĄ; NAM NIC DO TEGO !!!

  Dr Leszek Skonka –

  1. Były działacz opozycji demokratycznej, uczestnik Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela, współorganizator i współkierujący strajkiem w sierpniu 1980 roku we Wrocławiu.
  2. Członek prezydium w pierwszym składzie Zarządu Regionu Dolnośląskiego NSZZ. Organizator i prowadzący pierwsze kursy ( jeszcze w czasie strajku) na temat organizowania i działania związkowego, a następnie w MKZ po zakończeniu strajku, dla działaczy i organizatorów nowych związków.
  3. Sprzeciwiał się wprowadzaniu KOR-u i upolitycznieniu Związku, zrywaniu Umowy Gdańskiej, awanturnictwu politycznemu. Chciał by związek nie wychodził poza swój statut. Za swą postawę oskarżony został publicznie bez jakichkolwiek podstaw o sprzyjanie PZPR, działanie na szkodę Związku, współpracę z SB. Usunięty ze wszystkich funkcji, również ze Związku ”Solidarność”, spotwarzony publicznie, bez prawa do obrony, skazany na karę śmierci cywilnej 19 października 1980 r.
  4. Założyciel i przewodniczący istniejącego od 1988 roku Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce oraz Instytutu Badań Stalinizmu i Patologii Władzy, zbudował w 1989 roku pierwszy w Polsce i na świecie Pomnik Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu. Założyciel w 1990 r. Stronnictwa Sprawiedliwości Społecznej. Wrocław – Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu i Solidarności –

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/04/02/jedna-z-obszernej-wersji-agitacji-przeciw-udzialowi-w-glosowaniu-na-kandydatow-postsolidarnosci/
 • *** TOTALNY BOJKOT tzw. "WYBORÓW" - jeśli oczywiście Polacy zechcą odzyskać należną im rolę SUWERENA !!!
  .
  http://i59.tinypic.com/10csoer.jpg

  .
  .
  Zbigniew Zukowski powiedział:

  TOTALNY BOJKOT tzw. "WYBORÓW" - jeśli oczywiście Polacy zechcą odzyskać należną im rolę SUWERENA we WŁASNEJ OJCZYŹNIE - jest PIERWSZYM i PODSTAWOWYM WARUNKIEM dla rozpoczęcia ODZYSKIWANIA POLSKI dla POLAKÓW.

  PIERWSZYM KROKIEM do RZECZYWISTEJ RESTYTUCJI i ODRODZENIA POLSKI.

  Ten kto tego nie rozumie, jest albo debilem, lub człowiekiem złej woli i zdrajcą interesów NARODOWEJ WSPÓLNOTY POLAKÓW - przeczytaj dlaczego odmówiłem w 2012 roku przyjęcia KRZYŻA OFICERSKIEGO ORDERU ODRODZENIA POLSKI...bo POLSKA dopiero może się ODRODZIĆ, ale muszą być spełnione w/w warunki.

  Kiedy już będzie za późno, POZOSTANIE już tylko ODZYSKIWAĆ POLSKĘ za SPRAWĄ CZYNU ZBROJNEGO - czyli po raz kolejny POLSKA ZIEMIA NASIĄKNIE KRWIĄ PATRIOTÓW

  - zob link: www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,14706

  -komentarz przeklejony -
 • @Konwent Narodowy 17:43:38
  czy to słoneczko na koszulce pana doktora Marka Ciesielczyka nie jest przypadkiem głową ośmiornicy -masońskiego symbolu ludobójstwa umieszczonego między innymi na replice historycznego balonu braci Montgolfier zbudowanego przez z podtarnowskiego producenta keczupów ?
 • ------------ CZAS NA ZMIANY
  https://www.youtube.com/watch?v=CmwRaHa9dxI
 • @eradycator 14:17:52
  .
  "czy to słoneczko na koszulce pana doktora Marka Ciesielczyka nie jest przypadkiem głową ośmiornicy -masońskiego symbolu ludobójstwa umieszczonego między innymi na replice historycznego balonu braci Montgolfier zbudowanego przez z podtarnowskiego producenta keczupów ?"

  SŁONECZKO JEST BARDZO INTERESUJĄCE - dysponujemy jednak dość słabej jakości obrazem ...
 • @Konwent Narodowy 17:23:40
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=dnXDR6QI2dI#t=78
 • @Konwent Narodowy 17:23:40
  Ponieważ w Polsce od lat nie ma demokracji, wolności i wolnych wyborów, to mądrą, obywatelską i patriotyczną postawą oraz nakazem obywatelskim, będzie odmowa udziału w głosowaniu; nie branie udziału w tej farsie wyborczej - władze same rządzą, to niech same się wybierają, bez naszego udziału.
  Drobina porządku jest bardzo ważna przy farsie wyborczej.
  Porządek świata jest zapisany wspaniałymi słowami - regułami: wierność, szlachetność, sprawiedliwość, prawość, dobroć, pokój, zwycięstwo.

  Kwiaty polskie - fragment.
  „Lecz nade wszystko - słowom naszym,
  Zmienionym chytrze przez krętaczy,
  Jedyność przywróć i prawdziwość:
  Niech prawo zawsze prawo znaczy,
  A sprawiedliwość - sprawiedliwość.”…

  Serdecznie Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930