Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
265 postów 1170 komentarzy

USOPAŁ nawołuje do jEUROWYBORÓW i ujawnia swoich kandydatów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

więcej dużych liter ...

.

NARÓD POWINIEN odnosić się do TRADYCJI i KULTURY, a nie do RASY czy ETNICZNOŚCIprof. Piotr Gliński, Unia Wolności, kandydat PiS-u na premiera

_____________________________________________

NARODOWA DEFINICJA POLSKOŚCI nie jest związana z AKTEM URODZENIA, OBYWATELSTWEM czy NAZWISKIEM. POCHODZI ONA przede wszystkim z PRZYWIAZANIA do HISTORII, współczesności i TRADYCJI danego narodu”Przemysław Holocher, jeden z liderów tzw. „Ruchu Narodowego”

*****

 

Publikujemy informację nadesłaną przez USOPAŁ, zaznaczając jednak, że w żaden sposób się z nią nie identyfikujemy.

Stręczenie Polakom udziału w farsie wyborczej uważamy za poważny błąd polityczny i działanie, którego jedynym, realnym do osiągnięcia celem, jest dalsza legitymizacji SYTEMU OKUPACYJNEGO, sprawującego władzę w Polsce.

Stanowisko Konwentu Narodowego w kwestii tzw. „wyborów” jest zdecydowane i niezmienne:

ZALECAMY POLAKOM BEZWZGLĘDNY BOJKOT

WYBORÓW do PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO !!!

________________________________________________________________

*****

.

prawdziwy polak holocher

 

//konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/04/09/usopal-nawoluje-do-jewrowyborow-i-ujawnia-swoich-kandydatow/

KOMENTARZE

 • *** OBURZENI żądają sankcji wobec ukraińskiej nomenklatury (sic!)
  .
  http://i60.tinypic.com/2ev41ed.jpg

  .
  .
  Obywatelskie stowarzyszenie OBURZENI domaga się wprowadzenia sankcji finansowych wobec nomenklatury na Ukrainie. (sic!) /PRZECIW LEGALNEMU PREZYDENTOWI, WIKTOROWI JANUKOWYCZOWI, POLAKOWI z POCHODZENIA – red./

  Sz. P. Bronisław Komorowski, Prezydent RP - listy@prezydent.pl
  Sz. P. Donald Tusk, Premier RP -kontakt@kprm.gov.pl
  Sejm RP - na ręce Marszałka p. Ewy Kopacz -Ewa.Kopacz@sejm.pl
  Komisja Europejska -comm-rep-poland@ec.europa.eu
  do wiadomości: Ambasada Ukrainy w Polsce -emb_pl@mfa.gov.ua

  Szanowni Państwo,

  Jako stowarzyszenie, którego celem jest przede wszystkim gruntowna przebudowa niedemokratycznego systemu politycznego, funkcjonującego w wyniku porozumień „Okrągłego stołu” w Polsce, pozwalamy sobie zaapelować do stosownych władz III RP oraz Unii Europejskiej, której Polska jest przecież członkiem, o natychmiastowe podjęcie wszystkich możliwych kroków natury zarówno politycznej jak i ekonomicznej wobec ludzi, którzy obecnie sprawują władzę na Ukrainie, by położyć kres dalszemu przelewowi krwi w sąsiadującym z nami państwem.
  Uważamy, iż dotychczasowe działania w tej sprawie zarówno Polski jak i Unii Europejskiej są niewystarczające w obliczu wyjątkowej brutalności obecnych władz Ukrainy wobec własnego narodu.

  Apelujemy o natychmiastowe zastosowanie sankcji finansowych wobec członków ukraińskiej nomenklatury w postaci zablokowania ich kont bankowych, a także politycznych, np. wprowadzenie zakazu wjazdu na teren państw Unii Europejskiej (Amerykanie już wstrzymali dla nich wydawanie wiz wjazdowych ), a także natychmiastowe podjęcie rozmów UE z innymi państwami w tych sprawach, np. ze Szwajcarią.

  Wyrażamy swoją solidarność z narodem ukraińskim w tych trudnych dla niego chwilach, mając w pamięci własną historię, zwłaszcza tę najnowszą oraz ważne dla Polaków słowa Lelewela: „Za wolność naszą i Waszą!”

  W imieniu Rady Koordynacyjnej
  stowarzyszenia obywatelskiego „OBURZENI”
  dr Marek Ciesielczyk
  Wiceprzewodniczący
  www.oburzeni.org.pl

  23 stycznia 2014

  http://marekciesielczyk.neon24.pl/post/105182,oburzeni-zadaja-sankcji-wobec-ukrainskiej-nomenklatury
 • Wychodzi na to że Polska, to na Polonię...
  nie za bardzo może liczyc...
  Albo oni nie widzą co się dzieje, albo także jak do Watykanu, przeniknął tam Szatan...
 • @Konwent Narodowy 17:43:38
  Coś to mi ta deklaracją (że to niby oni chcą oblic układ okrągłostołowy:-) pachnie jakąś taką groteską:-)
  brzmi to mniej więcej tak: Szanowny Panie Prezydencie, Panie Premierze itd, chcemy was obalic, ale chcemy byście na tego Janukowcza nałozyki jakieś sankcje:-)... ale jaja, większego kabaretu juz dawno nie widziałem.
  No takie cyrki, że oni chyba mają nas wszystkich za durni!!!
 • @Jan Paweł 21:19:32
  .
  "Wychodzi na to że Polska, to na Polonię...
  nie za bardzo może liczyc..."

  ZDAJE SIĘ, że JEST TO EFEKT oddziaływania "NOWEGO OTOCZENIA" JANA KOBYLAŃSKIEGO - OSTATNIE KOMUNIKATY to JEDEN WIELKI CHAOS i ZNOSZĄCE się WZAJEMNIE TREŚCI !!!

  ZWRACALIŚMY na TO UWAGĘ w dyskusjach pod ich PUBLIKACJAMI, ale widać, że NIE TYLKO SYSTEM OKUPACYJNY liczy na NIEPAMIĘĆ POLAKÓW i BRAK ORIENTACJI POLITYCZNEJ !!!

  SMUTNE ...
 • @Jan Paweł 21:24:31 *** TO ABSOLUTNA FIKCJA
  .
  "Coś to mi ta deklaracją (że to niby oni chcą oblic układ okrągłostołowy:-) pachnie jakąś taką groteską:-)"

  SYSTEM, żeby ISTNIEĆ musi skłonić POLAKÓW do udziału w PARODII DEMOKRATYCZNEJ czyli NAKŁONIĆ ICH do udziału w tzw. "WYBORACH" - BEZ TEGO NIE MIAŁBY żadnej LEGITYMACJI do PRZEJMOWANIA i NISZCZENIA POLSKI !!!

  POLACY PAMIĘTAJCIE, że ADMINISTRACJA OKUPACYJNA robi to w WASZYM IMIENIU i NA WASZE KONTO !!!

  I O TĘ LEGITYMIZACJĘ TOCZY SIĘ GRA !!! nie o to KTO WYGRA tę FARSĘ, bo WYGRAJĄ ZAWSZE "SWOI" !!!
 • Jan Paweł 21:19:32.CET
  .
  http://www.bibula.com/?p=13709
  .
 • Jan Paweł 21:24:31.CET
  .
  Logo i panienki doktorka full wypas. Typowy znak grafiki dziarganych od kminy .Umieszczany na palcach prawej reki tatuaz L O V E znaczyl , ze doktorek jest git czlowiek - symbolika wiezienna , pod cela.
  8-))))
  Kobylanski spuscil kolesia do scieköw.
  Na 3obiegu drukuje swoje " przemyslenia " jakby do koryta €-pejsöw w krotkim klusie Wielkiej Pardubickiej sie dobrac.
  Poranny , cieply strumien nocnego moczu na dzialanosc " WKURWIONYCH "
  Smutek chu*a we wsi Glucha Dolna.
 • *** BOJKOTUJMY GŁOSOWANIA do PARLAMENTU UNII !!!
  .

  http://i60.tinypic.com/n53rya.jpg

  .
  .
  „RZĄDZĄCY SAMI się JUŻ WYBRALI, to NIECH SAMI na SIEBIE GŁOSUJĄ; NAM NIC do TEGO” !!!
  _______________________________________________________

  * BOJKOTUJMY GŁOSOWANIA do PARLAMENTU UNII *

  Najbliższe głosowania mają się odbyć już 25 maja bieżącego roku do Parlamentu Europejskiego.

  Głosowania, a nie wybory, bo te odbywają się w partiach i innych klikach, poza społeczeństwem i bez jego udziału.

  Tak było i jest od lat.

  Właściwie jedyne wolne wybory w kraju odbyły się w 1947 roku, ale ich wyniki zostały przez ówczesnych rządzących niemal oficjalnie sfałszowane. Znana była wówczas słynna wypowiedź Władysława Gomułki: “nie oddamy władzy za kartę wyborczą“.

  Następne wyniki kolejnych głosowań były już ustalane z góry, przed “wyborami” – przeważnie określano także ich frekwencje w granicach około 100%.

  Ponieważ w Polsce od lat nie ma demokracji, wolności i wolnych wyborów, to mądrą, obywatelską i patriotyczną postawą oraz nakazem obywatelskim, będzie odmowa udziału w głosowaniu; nie branie udziału w tej farsie wyborczej - władze same rządzą, to niech same się wybierają, bez naszego udziału.

  Wyznaczeni już, czyli desygnowani przez partie do Parlamentu Europejskiego kandydaci i tak wejdą do niego, ale niech to się stanie bez poparcia światłych, rozumnych i przyzwoitych obywateli.

  Prawi Polacy będą wówczas mieli czyste ręce i sumienia; a to jest ważne dla narodowego morale i oceny przez przyszłe pokolenia. Tym bardziej, że za nieobecność w głosowaniu dziś już nie grożą żadne konsekwencje.

  A więc obecnie nie trzeba się szmacić i tłumaczyć, że się głosowało tylko w obawie przed represjami władz.

  Przyzwoici obywatele powinni też docierać i przekonywać najbliższe otoczenie o konieczności zachowania się godnie i honorowo, przyzwoicie i przykładnie, przyjmując postawę i zasadę wzajemności, i tak postąpić, jak rządzący zachowują się wobec społeczeństwa.

  W ciągu minionych 25 lat stracili zaufanie rządzonych i nie powinni otrzymać nowego kredytu zaufania.

  Pamiętajmy, że bojkot, absencja wyborcza obywateli, nie pójście do urn wyborczych, to także forma głosowania, ale negatywna, za co obywatelom nie grożą żadne konsekwencje; głosowanie jest tajne.

  A więc 25 MAJA spełnijmy SWOJĄ OBYWATELSKĄ i PATRIOTYCZNĄ POWINNOŚĆ, i ZOSTAŃMY w DOMU.

  RZĄDZĄCY SAMI się JUŻ WYBRALI, to NIECH SAMI na SIEBIE GŁOSUJĄ; NAM NIC DO TEGO !!!

  Dr Leszek Skonka –

  1. Były działacz opozycji demokratycznej, uczestnik Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela, współorganizator i współkierujący strajkiem w sierpniu 1980 roku we Wrocławiu.
  2. Członek prezydium w pierwszym składzie Zarządu Regionu Dolnośląskiego NSZZ. Organizator i prowadzący pierwsze kursy ( jeszcze w czasie strajku) na temat organizowania i działania związkowego, a następnie w MKZ po zakończeniu strajku, dla działaczy i organizatorów nowych związków.
  3. Sprzeciwiał się wprowadzaniu KOR-u i upolitycznieniu Związku, zrywaniu Umowy Gdańskiej, awanturnictwu politycznemu. Chciał by związek nie wychodził poza swój statut. Za swą postawę oskarżony został publicznie bez jakichkolwiek podstaw o sprzyjanie PZPR, działanie na szkodę Związku, współpracę z SB. Usunięty ze wszystkich funkcji, również ze Związku ”Solidarność”, spotwarzony publicznie, bez prawa do obrony, skazany na karę śmierci cywilnej 19 października 1980 r.
  4. Założyciel i przewodniczący istniejącego od 1988 roku Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce oraz Instytutu Badań Stalinizmu i Patologii Władzy, zbudował w 1989 roku pierwszy w Polsce i na świecie Pomnik Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu. Założyciel w 1990 r. Stronnictwa Sprawiedliwości Społecznej. Wrocław – Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu i Solidarności –

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/04/02/jedna-z-obszernej-wersji-agitacji-przeciw-udzialowi-w-glosowaniu-na-kandydatow-postsolidarnosci/
 • *** TOTALNY BOJKOT tzw. "WYBORÓW" - jeśli oczywiście Polacy zechcą odzyskać należną im rolę SUWERENA !!!
  .
  http://i59.tinypic.com/10csoer.jpg

  .
  .
  Zbigniew Zukowski powiedział:

  TOTALNY BOJKOT tzw. "WYBORÓW" - jeśli oczywiście Polacy zechcą odzyskać należną im rolę SUWERENA we WŁASNEJ OJCZYŹNIE - jest PIERWSZYM i PODSTAWOWYM WARUNKIEM dla rozpoczęcia ODZYSKIWANIA POLSKI dla POLAKÓW.

  PIERWSZYM KROKIEM do RZECZYWISTEJ RESTYTUCJI i ODRODZENIA POLSKI.

  Ten kto tego nie rozumie, jest albo debilem, lub człowiekiem złej woli i zdrajcą interesów NARODOWEJ WSPÓLNOTY POLAKÓW - przeczytaj dlaczego odmówiłem w 2012 roku przyjęcia KRZYŻA OFICERSKIEGO ORDERU ODRODZENIA POLSKI...bo POLSKA dopiero może się ODRODZIĆ, ale muszą być spełnione w/w warunki.

  Kiedy już będzie za późno, POZOSTANIE już tylko ODZYSKIWAĆ POLSKĘ za SPRAWĄ CZYNU ZBROJNEGO - czyli po raz kolejny POLSKA ZIEMIA NASIĄKNIE KRWIĄ PATRIOTÓW

  - zob link: www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,14706

  -komentarz przeklejony -
 • @Konwent Narodowy 17:43:38
  czy to słoneczko na koszulce pana doktora Marka Ciesielczyka nie jest przypadkiem głową ośmiornicy -masońskiego symbolu ludobójstwa umieszczonego między innymi na replice historycznego balonu braci Montgolfier zbudowanego przez z podtarnowskiego producenta keczupów ?
 • ------------ CZAS NA ZMIANY
  https://www.youtube.com/watch?v=CmwRaHa9dxI
 • @eradycator 14:17:52
  .
  "czy to słoneczko na koszulce pana doktora Marka Ciesielczyka nie jest przypadkiem głową ośmiornicy -masońskiego symbolu ludobójstwa umieszczonego między innymi na replice historycznego balonu braci Montgolfier zbudowanego przez z podtarnowskiego producenta keczupów ?"

  SŁONECZKO JEST BARDZO INTERESUJĄCE - dysponujemy jednak dość słabej jakości obrazem ...
 • @Konwent Narodowy 17:23:40
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=dnXDR6QI2dI#t=78
 • @Konwent Narodowy 17:23:40
  Ponieważ w Polsce od lat nie ma demokracji, wolności i wolnych wyborów, to mądrą, obywatelską i patriotyczną postawą oraz nakazem obywatelskim, będzie odmowa udziału w głosowaniu; nie branie udziału w tej farsie wyborczej - władze same rządzą, to niech same się wybierają, bez naszego udziału.
  Drobina porządku jest bardzo ważna przy farsie wyborczej.
  Porządek świata jest zapisany wspaniałymi słowami - regułami: wierność, szlachetność, sprawiedliwość, prawość, dobroć, pokój, zwycięstwo.

  Kwiaty polskie - fragment.
  „Lecz nade wszystko - słowom naszym,
  Zmienionym chytrze przez krętaczy,
  Jedyność przywróć i prawdziwość:
  Niech prawo zawsze prawo znaczy,
  A sprawiedliwość - sprawiedliwość.”…

  Serdecznie Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031