Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
265 postów 1170 komentarzy

Bojkot wyborów partyjnych nominatów na europosłów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

więcej dużych liter ...

.

RATUJMY GODNOŚĆ i HONOR POLAKÓW

ZBOJKOTUJMY WYBORY do UNII

NIE IDŹMY 25 maja GŁOSOWAĆ

 

.

Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce

Committee for Commemoration of the Victims of Stalinism

ofiarystalinizmu@wroclaw.com

 

 

Po wejściu do Unii Polacy mają nikłe szanse by poprawić swój los. Znów ci sami, którzy naród gnębili, oszukali, okradli i sponiewierali, chcą zachować władzę (lub przekazać ją swoim dzieciom) i pchają się do Parlamentu Europejskiego. Społeczeństwo nie ma możliwości a nawet woli, by im w tym przeszkodzić.

Tak więc, najgorsze łotry, szubrawcy i ich sługusy wejdą do Parlamentu Europejskiego, bo mądrzy, uczciwi obywatele nie mają szans.

Jest jednak sposób, by pokazać „im” siłę i obywatelską, patriotyczną postawę narodu – zbojkotowanie wyborów.

Co prawda, nie przeszkodzi to, by oni weszli do niego, ale pokaże, co naród naprawdę o nich myśli. Nie oznacza to dystansowania się od samej Unii, ale od tych, którzy nie zasługują na reprezentowanie w niej Polaków.

Jeśli do urn pójdzie połowa uprawnionych, to „oni” jakoś, pokrętnie, ale to wytłumaczą, ale jeśli pójdzie tylko 10-15 %, to nie tylko „oni”, ale także Bruksela i świat zrozumie, że „oni” nie mają poparcia w narodzie. Niewiele już społeczeństwu pozostało praw i możliwości wpływu na rzeczywistość polską.

Mafie rządzące zniszczyły kraj, rozgrabiły, rozkradły majątek wielu pokoleń Polaków, a przede wszystkim pozbawiły społeczeństwo wszelkiej nadziei, więc ratujmy, chociaż resztki honoru i godności narodowej. Zbojkotujmy te wybory i ratujmy HONOR własny i wszystkich Polaków. Przyjrzyjmy się, choćby na własnym terenie, jakie męty pchają się do reprezentowania nas w Europejskim Parlamencie. One pchają się głównie do kasy, po owe 32 tys. złotych miesięcznie plus inne materialne korzyści.

Zastanówmy się, dlaczego, tak szczelnie ukrywają swoją przeszłość, powiązania, kontakty, życiorysy?

Wreszcie pomyślmy, czym się zasłużyli wobec narodu i państwa, że mieli by uzyskać poparcie ludzi przez nich skrzywdzonych, sponiewieranych, poniżonych, zdegradowanych społecznie; robotników, emerytów, chorych, bezdomnych, głodnych dzieci?

Oni plują nam w twarz. Kpią z nas. naigrywają się z naszej naiwności, łatwowierności, nieświadomości, naszego lenistwa myślowego, naszej biedy i nędzy.

Nie głosujmy, więc na nich. Sami się już wystawili, to niech się sami wybierają. Miejmy odwagę zachować godność, przynajmniej sami siebie szanujmy.

Bądźmy chociaż wobec siebie i przyszłych pokoleń w porządku.

W przyszłości swoim dzieciom i wnukom będziemy mogli śmiało spojrzeć w oczy i z podniesionym czołem powiedzieć – ja do tego zła ręki nie przykładałem, nie poparłem oszustów, złodziei, łobuzów, bandytów.

Kiedyś jeden z b. posłów, działacz przedsierpniowej opozycji, słusznie wyraził się o posłach III RP, że powinni siedzieć w więzieniu, a nie w ławach poselskich.

Chyba zbyt oględnie to wyraził, powinien ostrzej sformułować karę za zło, jakie rządzący wyrządzili po sierpniu 1980 i 1989 Narodowi Polskiemu. Miejmy nadzieję, że społeczeństwo rozliczając ich haniebną przeszłość ostro, sprawiedliwie ich osądzi i nie uchroni ich Unia, bo wyroki ludu dosięgną ich wszędzie, nawet poza krajem.

 

 

 Dr Leszek Skonka – Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce

1.    Były działacz przedsierpniowej opozycji demokratycznej , uczestnik Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela, założyciel Wolnych Związków Zawodowych na Dolnym Śląsku w 1979 roku, współorganizator i współkierujący strajkiem w sierpniu 1980 roku we Wrocławiu.

2.    Sprzeciwiał się wprowadzaniu KOR-u, funkcjonariuszy SB i aktywistów PZPR i upolitycznieniu Związku, zerwaniu Umowy Gdańskiej, awanturnictwu politycznemu. Chciał by Związek „Solidarność” nie wychodził poza  statut związku pracowniczego. Za tę postawę oskarżony został publicznie, bez jakichkolwiek podstaw, o sprzyjanie PZPR, działanie na szkodę Związku, współpracę z SB i usunięty ze wszystkich funkcji, również ze Związku ”Solidarność”, spotwarzony publicznie, bez prawa do obrony, skazany na karę śmierci cywilnej 19 października 1980 r. przy biernej, milczącej postawie Kościoła.

3.    Założyciel i przewodniczący istniejącego od 1988 roku Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce oraz Instytutu Badań Stalinizmu i Patologii Władzy, zbudował w 1989 roku pierwszy w Polsce i na świecie Pomnik Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu. Założyciel w 1990 r. Stronnictwa Sprawiedliwości Społecznej.

 

PROSIMY OSOBY i ORGANIZACJE WYRAŻAJĄCE PODOBNĄ POSTAWĘ o PRZYŁĄCZENIE SIĘ do APELU i PRZEKONYWANIA INNYCH o JEGO SŁUSZNOŚCI

 

Kontakt  stalinism@wp.pl, tel. kom. 691 830 350


//konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/05/18/bojkot-wyborow-partyjnych-nominatow-na-europoslow/

KOMENTARZE

 • *** SŁAWOMIR ZAKRZEWSKI DORADZA BOJKOT !!!
  .

  https://www.youtube.com/watch?v=zR-xnq_Z3Ag
 • BZDURA !!!
  Zauważcie, że wzrost ruchów anty-unijnych i narodowych zawdzięczamy głównie Nigelowi Farage'owi, który właśnie w Parlamencie Europejskim był w stanie skutecznie ośmieszać ZeSRE, Barroso, van Rompuya itp. !!!!

  Jak to wytłumaczycie ???

  Gdzie byśmy byli, gdyby nie Farage ?

  Każdy, kto wzywa do bojkotu wyborów wspiera obecny system i jest ZDRAJCĄ !!!
 • Popieram, choć...
  ...nie jestem "fanem" doktora Skonki, bo miałem z nim do czynienia w latach 80.
  1. Nie przyłożyłem nigdy nawet palca do tej hucpy.
  2. Nie rozumiem, dlaczego wypinanie się na E-Komunę ma być "zdradą" i czego.
  3. Ponieważ parlamentaryzm w Polsce - żeby użyć określenia rolniczego - "wyrodził się", potrzebny jest totalny bojkot WSZYSTKICH WYBORÓW.
  Jeśli nie będzie takiej mobilizacji Polaków, to nikt nigdy nie zmieni tak bardzo wygodnej dla "polityków" ordynacji wyborczej.

  PS. Argument, że "najgorsze łotry, szubrawcy i ich sługusy wejdą do Parlamentu Europejskiego, bo mądrzy, uczciwi obywatele nie mają szans" jest nietrafiony i trąci demagogią. Mądrzy i uczciwi brzydzą się partyjniactwa - nie chcą się pobrudzić i stracić twarz, i dopóki to partyjniactwo będzie przy korytach, dopóty łotry, szubrawcy i ich sługusy, odporne na brud i pomyje, będą poddawani do wybierania.
 • ------- proponuję GŁOSOWAĆ !--NA partię JKM
  ------- jak się im uda ! Polska skorzysta --jak NIE ! będziemy mieć z głowy JKM :))) MŁODZIEŻ glosować będzie i tak za -JKM

  -----------------GREMIALNIE !! będą głosować ZMYWAKI !!!
 • @Konwent Narodowy 12:13:26
  Bojkot to relikt PRLu. Trzeba oddawać głosy EWIDENTNIE NIEWAŻNE, tu jest w kilku zdaniach wyjaśnione dlaczego:
  http://polacy.eu.org/4808/bojkot-wyborow-nie-/
  Ale najlepiej tym razem zagłosować na Ruch Narodowy - pokoleniowa zmiana i tak zajdzie, im szybciej tym lepiej!
  Pozdrawiam myślących.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031