Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
265 postów 1170 komentarzy

Władimir Putin odznaczył Naczelnego Rabina Rosji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

więcej dużych liter ...

.

„UKRAINIEC będzie MYŚLAŁ, że WALCZY przeciwko EKSPANSJI ROSJI, że WALCZY o SWOJĄ NIEZALEŻNOŚĆ, będzie MYŚLAŁ, że w końcu ZDOBYŁ swoją WOLNOŚĆ, podczas gdy CAŁKOWICIE WPADA w ZALEŻNOŚĆ od NAS.TAK samo będą MYŚLEĆ również ROSJANIE, że niby BRONIĄ ONI swoich INTERESÓW NARODOWYCH” !!!

*****

ORDER dla CHABADNIKA BERELA LAZARA

“W tych czasach, gdy “wszystkie królestwa świata powstają jedno przeciw drugiemu”, musimy wiedzieć i wierzyć, że wojna między królestwami świata nie dotknie, zbaw Boże, Żydów. Wręcz przeciwnie, wszystkie zachodzące wydarzenia będą korzystne tylko dla narodu żydowskiego …” (przywódca “Chabad – Lubawicz” Rabin “Rebe” MENACHEM MENDEL SCHNEERSON).

Władimir Putin odznaczył Naczelnego Rabina Rosji Berela Lazara kolejnym orderem.

O odznaczeniu orderem “Za Zasługi dla Ojczyzny” IV stopnia, odpowiedni dokument został w środę umieszczony na oficjalnym portalu informacji prawnej.

Należący do sekty lubawiczerskich chasydów Berel Lazar urodził się w 1964 roku we Włoszech , studiował w Nowym Jorku, gdzie otrzymał dyplom rabina.

Po raz pierwszy Lazar przybył do Rosji w 1988 roku. Rok później, przywódca sekty “Chabad -Lubawicz” Rabin “Rebe” Menachem Mendel Schneerson, wysłał go do pracy w Moskwie, gdzie w 1991 roku został rabinem moskiewskiej synagogi w Maryjnym Gaju (ros. Марьиной Роще).

Na pierwszym zjeździe Chasydzkiej Federacji Żydowskich Wspólnot Rosji”, który został otwarty 15 listopada 1999 roku, został wybrany Głównym Rabinem Rosji. 29 maja 2000 roku otrzymał obywatelstwo rosyjskie od Putina, a po kilku miesiącach na podstawie dekretu Putina Lazar został członkiem “Rady do spraw współpracy ze związkami wyznaniowymi przy Prezydencie Federacji Rosyjskiej”.

W latach 2005 – 2010 Lazar, zgodnie z dekretem Prezydenta Rosji, został członkiem Izby Społecznej Federacji Rosyjskiej . W tym czasie z udziałem B. Lazara zostały odtworzone gminy żydowskie w ponad 350 miastach Rosji i WNP, żydowskie szkoły i przedszkola, w kilkudziesięciu miastach funkcjonują synagogi.

W 2004 r., dekretem Putina Lazar został odznaczony Orderem Przyjaźni “za zasługi w rozwoju kultury duchowej i umacniania przyjaźni między narodami.”

 

Na tle tego, co dzieje się na Ukrainie, interesujące jest przypomnienie, co powiedział założyciel sekty, do której należy B. Lazar:

Ukrainiec będzie myślał, że walczy przeciwko ekspansji Rosji, że walczy o swoją niezależność, będzie myślał, że w końcu zdobył swoją wolność, podczas gdy całkowicie wpada w zależność od nas.

Tak samo będą myśleć również Rosjanie, że niby bronią oni swoich interesów narodowych, odzyskują  “bezprawnie” zabrane u nich ziemie i tp. Wszystko to my będziemy robić pod pretekstem różnych suwerenności, walki o swoje ideały narodowe. W tym czasie nie pozwolimy żadnej ze stron na samookreślenie na podstawie wartości i tradycji narodowych.

W tej wojnie głupców słowiańskie bydło samo będzie się osłabiać i umacniać nas, głównych dyrygentów zamieszek, rzekomo stojących na uboczu i nie tylko nie uczestniczących w krwawych wydarzeniach, ale i nie mieszających się do nich. Ponadto, my w pełni zapewnimy sobie bezpieczeństwo. W świadomości Słowian – profanów założymy takie stereotypy myślenia, przy których najstraszniejszym słowem stanie się słowo “antysemita”. Słowo “Żyd” będą wymawiać szeptem.”

 

To przemówienie „Lubawiczerskiego Rabina” Menachema Mendela Schneersona, wygłoszone w 1994 roku, zostało opublikowane w Wołogodzkiej gazecie “Słowianin”, nr – 4 ( 32 ), 2001 rok. Po publikacji sąd nie zdołał “przyszyć” Redaktorowi Naczelnemu W. F. Popowowi artykułu 282, ponieważ operował on faktami, i wystąpili w jego obronie uczeni rosyjscy: Akademik J. K. Biegunow i dr nauk prawniczych  O. G. Korotajew.

Można długo dyskutować o wiarygodności wyżej powiedzianego, tak jak niegdyś spierano się o autentyczność “Protokołów Mędrców Syjonu”, ale niezaprzeczalnym faktem jest to, że praktycznie wszystkie postawione przez Żydów cele i zadania, postawione przez Schneersona, dzisiaj już są  zrealizowane.

 

Charakterystyczne, że Eduard Hodos w ​​swojej książce “Żydowskie Tornado” poświadcza te słowa “Lubawiczerskiego Rebe”:

„W tych dniach, gdy “wszystkie królestwa świata powstają jedno przeciw drugiemu”, musimy wiedzieć i wierzyć, że wojna między królestwami świata nie dotknie, zbaw Boże, Żydów. Wręcz przeciwnie, wszystkie zachodzące wydarzenia będą korzystne tylko dla narodu żydowskiego … “.

 

Tłumaczył Janusz Sielicki

17.5.2014 r.

Z rosyjskiego portalu Институт высокого коммунитаризма / Instytut Wysokiego Komunitaryzmu:

htp://communitarian.ru/

 za: //gazetawarszawska.com/


//konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/05/21/wladimir-putin-odznaczyl-naczelnego-rabina-rosji-berela-lazara-kolejnym-orderem/

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  No cóż, może właśnie taki los jest naznaczony gojom, którzy nie umieją poradzić sobie z knuciem narodu wypranego?

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 19:56:05
  .
  To zaledwie kilka dni przed "Listem otwartym ..." w sprawie utworzenia "Związku Słowian" - strach pomyśleć, komu Putin mógłby powierzyć jego prowadzenie ...
 • Rosja Putina i Miedwiediewa – H. Pająk
  Rosja Putina – pod jarzmem iluminatów i zgnilizny

  http://wolna-polska.pl/rosja-putina-i-miedwiediewa-h-pajak
 • -------------- nam ustanowiono DATĘ od narodzin Jezusa
  ---------- żydzi mają inną -DLACZEGO ?!
 • Chyba nie najmniejszej wątpliwości, że
  Tylko Matka Boska Królowa Polski na Jasnej Górze. Tylko że Polacy o tym nie wiedzą i to wydaje się byc największą tragedią Polski.
 • @Jan Paweł 08:47:49
  Polska ginie dlatego, że nie zna Słowa Bożego zawartego w Biblii, czyli w Piśmie Świętym, jak mówi prorok Ozeasz: "Naród mój ginie z powodu braku poznania... / Oz 4, 6 /
  Zastąpiono posłuszeństwo Bogu kultem obrazów. Zamiast w Bogu pokładać nadzieję, to wymyślili sobie kult marjawicki i miliony pielgrzymów wali na Jasną Górę.
  Dlatego Bóg mówi: "Przeciw tobie kapłanie skargę podnoszę." / Oz 4, 4 /

  Jezus powiedział: Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie, ale trzci mnie na próżno, ucząc zasad podanych przez ludzi.
  / Patrz Ewangelia wg. św. Mateusza, rozdział15, wersety 8-9 /
 • @Apacz 10:40:35
  A gdzie lud ma się modlic jak nie w świątyni?. I to jeszcze Takiej. gdzie Matka Boska Królowa Polski króluje. Bo chyba co do tego to nie masz wątpliwości? Czy chodzi o to co teraz dzieje się na Zachodzie? że tez im kiedyś mówili, że Bóg jest wszędzie, nie musisz chodzic do kościoła i... polikwidowali już tysiące kościołów w zdecydowanej większości są ateistami lub należą do jakichś sekt, Dekalog w ogóle tam nie obowiązuje itd, itd...
  Chciałbyś mieszkac w takim pogaństwie?, miec za sąsiada kogoś kto pluje na Dekalog?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031