Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
265 postów 1170 komentarzy

List otwarty do prezydenta Władymira Władymirowicza Putina

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„DOWIEDZIELIŚMY się PO NIEWCZASIE, że PLAN ZROBIENIA w POLSCE PRZEWROTU był ZNANY MASONERII w POLSCE już w 1976 roku … DOWIEDZIELIŚMY się, że TEN PRZEWRÓT, ta CAŁA HUCPA z „SOLIDARNOŚCIĄ” to BYŁO od „A” do „Z” zrealizowane PRZEDSTAWIENIE …” !!!

*****

Ruch Narodowy Polski                                                                                                                                 17.09.2014

Dariusz Benedykt Ciesielski

benedykt.dariusz@wp.pl

Sławomir Andrzej Zakrzewski

tel. 669 309 605

Władymir Władymirowicz Putin

Prezydent Federacji Rosyjskiej

Ambasada Rosji w Polsce

Warszawa, ul. Belwederska 49

List otwarty

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.

Szanowny Panie

W dniu, w którym Polakom zdobyć się na taki gest jest najtrudniej, pragniemy wyrazić życzliwość i solidarność z narodem rosyjskim, gdy wrogie strefy wpływu wywierają na Wasze suwerenne państwo tak z zewnątrz jak i od wewnątrz wielką presję.

Chcemy z całą mocą podkreślić, że osoby mające obywatelstwo polskie, pełniące prominentne funkcje w polskim życiu publicznym, nastawiające nas Polaków i opinię międzynarodową przeciwko Rosji i Rosjanom nie mają na to naszej zgody.

O sprawach trudnych w naszych obecnych i historycznych relacjach powinniśmy rozmawiać bez niesłowiańskich pośredników.

Roman Dmowski, klasyk polskiej polityki, wskazał na podstawową zasadę, że każdy naród powinien być gospodarzem w swoim suwerennym państwie. Tego właśnie domagamy się – my przeciwnicy – zawłaszczenia i podporządkowywania Polski przez obce strefy wpływu.

Z zazdrością, wstydem i zażenowaniem, ale z zadowoleniem i z podziwem zauważamy, że Rosja po 2000 roku plasuje się w awangardzie państw, które krnąbrnie, wbrew hegemonom światowego zepsucia i złodziejstwa, chcą realizować własną politykę. Jest jeszcze wiele do zrobienia, ale już dziś chcemy Wam pogratulować postawy i wielu pozytywnych dokonań. Podziękować za przykład, jaki dajecie. Lekcję dla wszystkich narodów. Prawdą jest, że aby przetrwać, jako ludzie, jako narody, jako cywilizacje musimy walczyć. Między innymi za taką postawę winią Was obrońcy „praw człowieka”. Oskarżenia takie noszą w rzeczy samej znamiona pochwały, gdyż za nimi stoją rzeczywiście tylko obrońcy prawa do destrukcji, złodziejstwa i terroryzowania narodów.

Oczywiście też odnotowujemy, że na rosyjskich salonach pojawiają się ważni przedstawiciele kosmopolitów z branży kupieckiej. Takie zdarzenia pobudzają naszą wyobraźnię i skojarzenia z podobnymi wizytami na warszawskich, nawet rządowych salonach.

Nad Wisłą radzą sobie nieźle i robią sobie całkiem intratne interesy. Wcale nas nie dziwi, że próbują coś uhandlować w dużo większej, silniejszej i bogatszej Rosji.

Czasem przyjeżdża ktoś taki do Polski. Podaje się za Rosjanina, ale zdradzają go niesłowiańskie rysy. Był ostatnio taki jeden, co nawet miał nierosyjskie nazwisko i chciał na wzór złodziei z „Zachodu” „uwłaszczyć się”(kupić coś za psi grosz) na polskim narodowym majątku w branży chemicznej. Media w Polsce zaalarmowały, że to Rosjanie chcą kupić polskie „Azoty”. Polacy nie uwierzyli, bo my takich „Rosjan” znamy. Jest ich u nas całkiem sporo.

Ze smutkiem zauważyliśmy nazbyt serdeczne kontakty niektórych polityków rosyjskich ze skompromitowaną złodziejstwem częścią elit Trzeciej RP. Budziło to niekorzystne komentarze i obniżało prestiż Rosji. Wielu Polaków z zazdrością i życzliwością odnotowało wydarzenia późniejsze, konstatując, że stosunek do złodziejstwa naszych słowiańskich i chrześcijańskich narodów jest taki sam.

Dowiedzieliśmy się po niewczasie, że plan zrobienia w Polsce przewrotu był znany masonerii w Polsce już w 1976 roku. Już wtedy było zaplanowane połączenie państw niemieckich i wtedy też była mowa o krzywdach terytorialnych, jakich podobno Niemcy od nas doznały. Dowiedzieliśmy się, że ten przewrót, ta cała hucpa z „Solidarnością” to było od „a” do „z” zrealizowane przedstawienie, zaplanowane przez obce i krajowe, już wcześniej „sprywatyzowane”, służby. W doprowadzeniu do tego przewrotu i zagospodarowaniu sceny politycznej po przewrocie duże znaczenie miał złodziejski element miejscowy i obcy. Wbrew temu, co głosi legenda – mit „Solidarności” bazą ideową konstruktorów przewrotu nie był patriotyzm ani myśl narodowa. Była nią prywata, zaprzaństwo, darwinizm, kosmopolityzm, trockizm.

Po 1980 roku zostaliśmy wepchnięci do niemieckiej strefy wpływów. Proszę sobie wyobrazić, co to oznaczało dla naszego narodu w czasie „namawiania” nas do Unii Europejskiej. Mieliśmy z wszystkich mediów tylko pro-unijną propagandę. Stają nam przed oczyma naciski grup polityczno-medialnych przed referendum w sprawie przyłączenia Polski do Unii w roku 2003. Niektórzy z nas padli wtedy ofiarą służb mundurowych przymuszanych do szykanowania i usuwania przeciwników UE.

Efekt jest taki, że od 1980 roku poza granice Kraju wyjechało 6 milionów Polaków, a państwo, które było potęgą gospodarczą, w którym Polacy rok po roku stawali się bogatsi i przejmowali władzę, zostało przetransformowane do roli kolonii – rezerwatu. Już drugie pokolenie Polaków wychowywane jest przez antynarodowy system. Rządzą w Polsce polityczne prostytutki „Zachodu”, pospolici paserzy i złodzieje narodowego majątku.

Rozpad bloku socjalistycznego, RWPG i Układu Warszawskiego dawał ogromne możliwości, przejmowania narodowego majątku. Korzystał wewnętrzny element złodziejski, który w wyniku tego przewrotu utrzymał lub pozyskał wpływy. Dopuszczone do tej kradzieży zostało też unijne i światowe złodziejstwo. Zdegenerowane służby specjalne, kreowana psychoza strachu przed Rosją, pokracznie pojęta idea wolności, demokracji i otwarcie się na „Zachód” pozwoliły obcym strefom wpływu na instalacje swoich agencji. Obce media pilnowały, aby wyniki wyborów były zgodne z interesem ich właścicieli. Wpychały kolejne kraje w łapy UE i NATO. Rosja jest najsilniejszym, najbogatszym i najtrudniejszym do skolonizowania państwem.  Państwem, które otrząsnęło się po pieriewałce i chce realizować swoją własną politykę. Światowe złodziejstwo tego rodzaju sytuacji nie respektuje. Dlatego prócz działań destrukcyjnych wewnątrz Rosji stara się doprowadzić do możliwie najgorszych relacji z wszystkimi jej sąsiadami. Państwa skolonizowane stają się miejscem szabru, a ich terytoria są „lotniskowcami” dla zbrojnego ramienia światowego złodziejstwa – NATO.

Jest nam niezwykle przykro, że na terytorium Polski działały i działają wrogie wobec Rosji dywersyjne ośrodki. Najlepszym przykładem prowadzonej w sposób jawny destrukcji wobec wszystkich narodów słowiańskich jest działalność założonej w 1988 roku Fundacji Sorosa. Ta niezwykle zamożna organizacja projektowała, finansowała i nadzorowała wiele destrukcyjnych projektów. Między innymi to ona właśnie przygotowywała i nadzorowała aneksję Polski i Litwy, mającą wybuchnąć na Ukrainie „Pomarańczową Rewolucję”. Polacy nie mogli tego zrozumieć, że w czasie, gdy trwała ta w sposób sztuczny wywołana rewolucja, światowa masoneria i światowe żydostwo wspierało Wiktora Juszczenkę. On przecież otwarcie wyrażał swoje poparcie dla banderowców. Te wolnomularskie wpływy są bardzo silne. Nawet Katolicki Uniwersytet Lubelski imienia Jana Pawła II w dniu 4 czerwca 2009 nadał Wiktorowi Juszczence tytuł doktora honoris causa.

W roku 2001 można było przeczytać na stronach tej fundacji, że realizacja przewrotu na Ukrainie leży w zakresie ich możliwości. Słusznie się obawiali, że nie uzyskają tak łatwo wystarczających wpływów i zadowalających rezultatów na Białorusi. Według naszej oceny w dużej mierze to właśnie ta fundacja i ludzie z nią związani są odpowiedzialni za „Pomarańczową Rewolucję” jak również za powtórne „podgrzanie” Majdanu. W tej sprawie zjednoczyły się nawet oficjalnie przeciwstawne obozy polityczne. Wśród Interesujących powiązania tej fundacji warta odnotowania jest współpraca z Fundacją Konrada Adenauera.

Wystąpienia „elit” z Polski zmuszają do analizy ich wszystkich finansowych kontekstów i powiązań. Owi popierający anszlus Ukrainy, podgrzewający Majdan, gotowi szkolić, zbroić i finansować eskalację konfliktu i konfrontację z Rosją są zamieszani nad Wisłą w liczne afery. Dziwnie „nic nie wiedzieli” o gigantycznych wyciekach pieniędzy z budżetu Polski, nie reagowali na czynione na majątku narodowym powszechne złodziejstwo, paserstwo, które stało się elementem rządów pookrągłostołowych w Polsce. Tacy to są „przyjaciele Ukrainy”. Niemiecka Unia Europejska ma tylko takich mędrców. Oni dla realizacji swych celów są gotowi podpalać granice i domy sąsiadów.

Od samego początku, my przeciwnicy aneksji Polski przez tak zwaną „Unię Europejską”, byliśmy przeciwni ekonomicznemu zniewalaniu narodów i aneksji – likwidacji kolejnych państw.

Anszlus do Unii Europejskiej to transformacja z państwa do kolonii, a z narodu właściciela i gospodarza do narodu odartych z wszystkiego niewolników. To istne Eldorado dla zagranicznych banków i międzynarodowego, w szczególności niemieckiego kapitału. Udostępnienie kraju, jako rynku zbytu i safari do nowoczesnego, współczesnego połowu niewolniczej siły roboczej. Takie państwo zwykle ma fasadową demokrację, która w rzeczy samej jest totalitarną dyktaturą mediów, służb i ośrodków finansowych, które się w nim zainstalują. Kolejne anektowane państwo to kolejna kroplówka dla tego zrodzonego w chorych głowach projektu pod nazwą Unii Europejskiej.

Od wielu lat zwracamy uwagę, że pokój w Europie jest pozorny. Na wszystkich możliwych frontach trwa totalna wojna informacyjna. Państwo, które zrezygnuje ze swojej własności, wykastruje własne służby, wpuści obce media, agencje obcych stref wpływu nie zapewni bezpieczeństwa swojemu narodowi i nie będzie mogło przetrwać.

Pragniemy podkreślić, że atak na państwo i jego bogactwa w doktrynie tej wojny zaczyna się od destrukcji moralnej, alkoholu, narkotyków, niszczenia kultury, szkolnictwa, obyczajowości, rodziny, od podważenia zasad etyki. Dopiero zdegenerowane pokolenie narodu może samodzielnie wydać wyrok na siebie i przyszłe pokolenia. Tego mogą chcieć wykolejeńcy, degeneraci, kosmopolici, pewne mniejszości, ale nie zdrowy i świadomy naród.

Pewnej nadziei w tym względzie możemy upatrywać w łączącym nas chrześcijaństwie, które z zasady winno opierać się moralnej destrukcji. Wiemy, że to nie wystarczy. W wielu nie tylko słowiańskich krajach księża wraz z wiernymi, ba nawet czasem i z państwowymi władzami otwarcie przeciwstawili się płynącemu z zachodu zepsuciu. Sodomici nie przeszli w Gruzji. Bronili się Estończycy. Nie dopuszczono do przemarszu w Sofii. Bronili się wbrew brutalnym państwowym służbom bohatersko Słowacy.

Broni się Rosja i Białoruś. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przeciwstawiali się tej fali zepsucia i zwyrodnienia płynącej z Berlina i Tel Avivu.

W Pańskim Kraju są silne, pozornie patriotyczne środowiska, które otwarcie wypowiadają się, że Polska jest tym lepsza im jest słabsza, a najlepiej byłoby gdyby nie istniała. Podobne stanowisko wobec Rosji jest często prezentowane w Polsce. Obóz Narodowy rozumie nieracjonalność i krótkowzroczność tego rodzaju polityki. Aby realizować dobrą politykę musimy zdawać sobie sprawę, jakie siły chcą naszej słabości. Jakim siłom zależy najbardziej na tym, aby relacje między naszymi państwami i narodami były jak najgorsze. W tym miejscu chcemy wskazać tylko na jeden często pomijany i niedoceniany w analizach politycznych element.

Chodzi tu o pewien aspekt polityki Zachodu, a w szczególności Niemiec. Otóż złe relacje między Polską i Rosją powodują, że relacje Polski i Rosji wobec Zachodu i Niemiec układają się tak, że z germańskiego punku widzenia są korzystne i opłacalne. Nasza historia, aż do dnia dzisiejszego domaga się postawienia właśnie takiej tezy.

Promowana współcześnie koncepcja Europy przypomina znaną z lat 40-tych ubiegłego wieku budowę niemieckiej Europy z banderowskim poparciem. Krew polskich i rosyjskich męczenników sprzeciwia się proponowanym przez „Zachód” nowym europejskim porządkom i nakłada na nasze narody obowiązek rozwagi. Jak pokazało historyczne doświadczenie dawanie posłuchu masonerii i realizowanie niemieckiej polityki Słowianom nie służy.

Procesy uruchomione przez unijnych mędrców, światowe finansowe i biznesowe grupy wiodą do kolejnego ogrania Słowian i samozniszczenia Europy.  Antynarodowa UE bardzo skrzywdziła najpierw nas, tak stare kraje jak Grecja, tak młode państwowości jak Litwa, wiele krajów Europy środkowo-wschodniej, teraz chce skrzywdzić i Was. Gdy kolejny raz urządza się nam Europę „po nowemu” i już widać antychrześcijańskie i antysłowiańskie tendencje owych nowych mód – pragniemy przypomnieć Wam łacińskie powiedzenie „cokolwiek czynisz, mądrze czyń i zważaj na koniec dzieła”.

Wiemy, że przyszłość przygotowywana Wam przez WASP-ów jest podobna do tej zgotowanej nam. Nie zgodzimy się nigdy, podobnie jak i Wy, na podrzędną rolę parobka we własnym gospodarstwie. Na zmuszanie do masowej emigracji zarobkowej i poniżanie przez ekonomiczne procesy.

My Słowianie nie mamy się czego wstydzić. Mamy bardzo bogate ziemie, najpiękniejsze dziewczyny, inteligentnych i silnych mężczyzn. Mamy wspaniałą kulturę, której to zalewające nas współczesne dziadostwo, w żaden sposób dorównać nie może.

Nie zgadzamy się z promowanymi w Polsce koncepcjami, które budują wizję współpracy międzynarodowej z wyłączeniem Rosji i w opozycji do Rosji.

Są one naszym zdaniem obliczone na to, aby Słowianie nie stanowili zorganizowanego na różnych polach, silnego politycznego bloku. Koncepcja ta wychodzi naprzeciw aspiracjom światowego złodziejstwa, które gotowe jest nam dostarczać darmo amunicję, jeśli zdecydujemy się tylko do siebie strzelać.

Koncepcja Obozu Narodowego jest odmienna.

Widzimy szerokie możliwości współpracy gospodarczej, kulturalnej, obronnej… opartej na zgodnych, życzliwych relacjach w całej rodzinie państw słowiańskich.

Polacy chcą dobrosąsiedzkich stosunków z Rosją i na jak najlepszych zasadach z wszystkimi narodami.

Nie zgadzamy się na tę mającą miejsce agresywną ingerencję w Wasze wewnętrzne sprawy i Wasze relacje z innymi państwami. Nie zgodzimy się na udział wojska polskiego w operacji militarnej w Waszym państwie.

Prosimy o zrozumienie trudnej sytuacji naszego narodu, który nie do końca ma wpływ na przebieg zdarzeń.

Życzymy Rosjanom Bożego błogosławieństwa.

Życzliwych, braterskich relacji między naszymi narodami.
Z wyrazami szacunku.

Szczęść Boże.

Dariusz Benedykt Ciesielski

Sławomir Andrzej Zakrzewski

 

//konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/09/20/list-otwarty-do-prezydenta-federacji-rosyjskiej-wladymira-wladymirowicza-putina/

 

KOMENTARZE

 • jak nie wyścig szczurów wg "aszkeNAZI uebermenschen",
  to para-feudalna podległość spadkobiercom mongołów... "ech, żyzń!" ;)))
 • @
  ten Konwent , to jakaś forma kabaretu ?
 • W pełni podpisuję się pod tym...
  A ty Talbot, nie mąć. Bo jesteś cwanym mącicielem.
 • @sosenkowski 11:26:09
  chyba nie czytałes tego uważnie. Nie chodzi o podległośc a o dwa mocne, niezależne, sąsiadujące ze sobą państwa słowiańskie. Tak tam jest napisane
 • @puuuq 11:46:04
  ty jesteś kabaretem, tak jak te wszystkie teraz kabarety, które docierając do Polaków poprzez bardzo nośną satyrę, mają zadania antypolskie, tak jak ty.
 • @Jan Paweł 11:54:20
  A ty Talbot, nie mąć.

  To nie ja mącę, tylko KNP.

  http://konwent-narodowy-pol.neon24.pl/tag/83404,zbrodnie-rosji-radzieckiej-na-polakach
 • @Talbot 12:02:58
  Bardzo słusznie to zauważyłeś: zbrodnie Rosji RADZIECKIEJ...
  Gdy był porewolucyjny Związek Radziecki to nie było Rosji. Rosja była wtedy pod taką samą okupacją jak powojenna Polska. Ten czerwony reżim który Polakom zrobił Katyń, zamordował wcześniej ok 60mln Rosjan. Więc jak byk wychodzi że jesteś mącicielem, stawiając znak równości pomiedy Rosją a Związkiem Radzieckim
 • @Jan Paweł 11:57:39
  lubię Rosyjską Kulturę taką rubaszną i ciepłą,
  http://www.youtube.com/watch?v=OxISmIlNKsM
  ale obawiam się że tzw. partnerstwo z Rosją nas nie wzmocni... tym bardziej że jesteśmy strasznie ciency po dekadach wszech-dominacji aszkeNAZIoli ;)))
 • @Jan Paweł 11:59:33
  ze zwykłej ciekawości zapytałem , bo treść i forma tego listu z uwagi na adresata może być jedynie śmieszna
 • @Jan Paweł 12:09:41
  Bardzo słusznie to zauważyłeś: zbrodnie Rosji RADZIECKIEJ...

  Rosyjska wikipedia:

  “Po upadku Związku Radzieckiego w końcu 1991 roku, Federacja Rosyjska została uznana przez społeczność międzynarodową jako państwo-sukcesor Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich [7] i zajęła jego miejsce w Radzie Bezpieczeństwa ONZ [8].

  [7] – Termin “państwo-następca Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich” w stosunku do Federacji Rosyjskiej został użyty w ustępie 3 artykułu 1 i w ustępie 7 artykułu 37 ustawy federalnej “O traktatach międzynarodowych Federacji Rosyjskiej” z dnia 15 lipca 1995 roku.

  [8] – 13 stycznia 1992 roku MSZ Rosji wysłał do szefów misji dyplomatycznych w Moskwie notę, w której stwierdzono, że Federacja Rosyjska nadal będzie korzystać z praw i wypełniać obowiązki wynikające z wszystkich umów zawartych przez ZSRR. Na podstawie przedmiotowej noty społeczność międzynarodowa milcząco przyznała Federacji Rosyjskiej status państwa-następcy prawnego ZSRR.”

  Zatem Rosja dzisiejsza, to prosta kontynuacja Rosyjskiej Federacyjnej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej, a na dodatek sukcesor prawny całego byłego Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich."
 • @Talbot 12:22:41
  ta sama społecznośc międzynarodowa teraz wspiera banderowców na Ukrainie, więc jak chyba sam widzisz jest ona mało wiarygodna a raczej wyraźnie stronnicza
 • @Talbot 12:56:02
  Jeżeli np masz na myśli Carycę Katarzynę, to była ona Niemką a i podobno oprawcy z Katynia nie byli narodowości rosyjskiej
 • @Kodiak 13:24:06
  Oczywiście, że to całe tałatajstwo stosuje okultystyczne sztuczki. Jednak my Chrześcijanie mamy na to swoje antidotum, panie Kodiak (i reszta) jest to Modlitwa Różańcowa. Jeżeli nie pamiętasz to przypomnę, Jan Paweł II osobiście to potwierdził
 • @Kodiak 13:43:56
  Na razie, to Rosja spowodowała, że amerykański okręt wojenny spieprzał w popłochu z Morza Czarnego a marynarze zeszli z niego i powiedzieli że nie będą służyli w takich warunkach:-) Oni tylko potrafią wprowadzac "demokrację" gdzieś tam na pustyni, kolbami i buciorami rozwalając lepianki w poszukiwaniu bin Ladena
 • @Jan Paweł 13:06:10
  warto tu przypomnieć ,że ponad 80 % terytorium Rzeczypospolitej zajęła po rozbiorach Rosja , zapewniając lepsze warunki niż w pozostałych zaborach , z bolszewikami też niepotrzebnie zadarliśmy bo przecież oni wszystkich wokół kochali , Stalin uległ presji starozakonnym przy decyzji o mordzie w Katyniu bo sam by na to nigdy nie wpadł , a Ty chyba jesteś co najmniej mężem emerytowanej nauczycielki języka rosyjskiego
 • @puuuq 13:49:26
  ty ciągle mylisz Rosję ze Związkiem Radzieckim
 • @szczurobronny 12:42:27
  Zgadzam się!
  Masz rację - ukraino-bandero-orkowa nacja znów podnosi łby jak hydra!
 • @Kodiak 14:15:59
  Panie Kodiak!
  Wiemy że piszesz gdzies z plazy w Jaffie czy z bunkra w Kijowie!
  Te propagande to was towarzyszu uczyli w Mossadzie?
 • @puuuq 13:49:26
  bezczelnośc Niemców jest już w Polsce tak duża, że na Opolszczyźnie nad którą góruje słowiańska Piastowska Wieża, napisy na tablicach miejscowości są w języku niemieckim i polskim, bo oni ciągle uważają że są to ziemie niemieckie:-).
  Przypuszczam że gdyby mogli, to zburzyliby tą wieżę.
  Himler w czasie wojny, szukał po całych Niemcach korzeni germańskich a do samego Hanoweru znajdował bardzo dobrze zachowane dowody wysokiej kultury słowiańskiej. Podobno od razu je zakopywał
 • @Jan Paweł 14:25:09
  niczego nie mylę ,staram się jedynie zachować daleko posunięty dystans wobec zawsze nieprzychylnych sąsiadów , nie ma potrzeby bratania się z kimkolwiek a już tym bardziej w formie jakichś komicznych listów , trochę to przypomina tych osłów na Śląsku , co to niedawno apelowali na ten sam adres by ich oszczędzić w razie inwazji , trochę honoru warto chyba zachować ?
 • śmieszne to wszystko.
  Jak widzę ludzie zapominają podstaw. Na świecie liczą się tylko z mocnymi.
  Tak wiec zamiast jęczeć weźcie sie do roboty, posprzątajcie na wschodzie i zachodzie. Pomalujcie graniczne slupy, wyp....cie germańskie napisy. Przejmijcie z rak obcych co polskie a dopiero wtedy przystępujcie do międzynarodowej polityki. Jak na razie widać tylko jęczenie i lizanie dupy.
  Co więcej, nikt nikomu nie kazał w ~1980tych za czasu Solidarności być głupim. To Polaków wina co się stało wiec trzeba to wziąć na klatę i zabrać się do sprzątania domu. Listy takie jak te robią z Polaków klownów.
  Weźcie się q.....wa w końcu do konkretnej roboty a nie po rowach skomleć.
 • @Jan Paweł 11:57:39
  pomyśl koleś sypią u nich na niebie ? sypią a u ukrai ńców sypią? u nas sypią i w europie sypią reszte se dośpiewaj.
 • @ Konwent Narodowy
  Po Solidarności, jakoś przeżyłem zmuszanie do masowej emigracji zarobkowej i poniżanie przez ekonomiczne procesy.

  Coraz gorzej się dzieje, naprzeciw aspiracjom światowego złodziejstwa, które gotowe jest nam dostarczać darmo amunicję, jeśli zdecydujemy się tylko do siebie strzelać.

  Serdecznie Pozdrawiam
 • @Talbot 12:22:41
  Pamięć mamy lepszą od Ciebie. Pamiętamy wszystko! Pamiętamy okres kiedy ruska żydo-komuna przeniosła się do Ameryki. Pamiętamy też bardzo dobrze opanowanie uniwersytetów i media w USA przez tą żydo-komunę. Pamiętamy też, że rządzą oni teraz Stanami Zjednoczonymi na polecenia z Tel Avivu. Pamiętamy, że każdy Sekretarz Stanu USA od czasów Carter'a był i jest Żydem.
  Ty, natomiast "zapomniałeś" że byłym ZSRR są obecnie USA (Nowy Izrael), i odwrotnie.

  Obecna Federacja Rosyjska, jako PAŃSTWO - kraj, jest prawnym sukcesorem bylego ZSRR. Nie znaczy to, że krajem tym rządzą radzieccy żydo-komuniści. Ten fakt też "zapomnialeś".
 • Panowie konwentu narodowego ale nie polskiego
  Gdyby płukownik KGB a następnie prezydent Rosji dnia 24 grudnia 2004r. nie ogłosił święto narodowe Rosji w rocznice wypędzenie w 1612r,Polaków z Moskwy, to bym może uwierzył w dobre intencje W.Putina.Zresztą wnet ogłoszeniu tego świeta nakręcono film Rok 1612 w którym przedstawiono Polaków jako gwałcicieli,morderców.Taki zaczął wdrażać scenariusz dobrosąsiedzkich stosunków z Polska w. Putin,bo dzisiaj każdemu dziecku w Rosji na lekcji historii jest tłumaczone jacy są Polacy zli,i tylko dzięki wstawiennictwu Matki Boskiej Kazańskiej wielki naród Rosji ma prawo bytu.
  Kiedy nasz wielki prezydent L.Wałesa przy wódce załatwił z B Jelcynem odejście wojsk rosyjskich z Polski cały naród wył z radości,gdzie byliście panowie?Kiedy z kolei nasz drugi sławetny prezydent wielki przyjaciel Rosji A.Kwaśniewski stworzył a następnie w 1997r. jako prezydent podpisał ,został otwarte drzwi do rozbioru polski w sensie jej narodowego majątku.Zresztą ten sam scenariusz nastał w Rosji.Efektem tej przyjażni z Rosją jest i nasze uzależnienie energetyczne i cena jaką płacimy naszym przyjacielą.Dzisiaj tylko można stwierdzić my nie mamy przyjaciół w Rosji tak samo jak w Niemczech .Takie jakieś wykłady które są zawarte w piśmie Pan W.Putin ma gdzieś głęgoko,może tylko satysfakcje że Polskę według jego scenariusza udało sie skłócić i znaleść swoich popleczników w razie może i już planowanej interwencji na nasz kraj.
 • @Zdzich 16:43:42
  Pamiętamy też bardzo dobrze opanowanie uniwersytetów i media w USA przez tą żydo-komunę. Pamiętamy też, że rządzą oni teraz Stanami Zjednoczonymi na polecenia z Tel Avivu. Pamiętamy, że każdy Sekretarz Stanu USA od czasów Carter'a był i jest Żydem. "

  To nie żydzi rządzą w USA, to rządzą Chazarzy i Iluminaci.

  http://youtu.be/61yVipEvRsk

  Putin jest w tej samej sekcie...
 • @Talbot 19:23:11
  Rosja Putina – pod jarzmem iluminatów i zgnilizny

  http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/21/rosja-putina-pod-jarzmem-iluminatow-i-zgnilizny/
 • -----------NIE PODOBA mi się ten list !!!
  Zabrakło mi !!! z papieskim błogosławieństwem tak !! po słowiańsku

  Ps. prosty Ślązak gdy brakuje mu słowa na określenie jakiejś bezdennej głupoty mówi ! Ty CIULU :)

  - tylko CIUL nie rozumie ,że Polska jest strzępem RZECZPOSPOLITEJ bo !! doprowadził ją do tego stanu Watykan i żydoska religia katolicka i tylko CIUL brnie w Słowiaństwo z żydowszczyzną na ustach

  CIUL ślepy i głuchy jest NA !! ŚWIATOWE PODSTĘPNE RZĄDY JEZUITÓW i Watykanu wespólzespół z pejsami
 • @Kodiak 02:59:02
  Dobrze ,ze przynajmniej tacy jak ty potrafią trzezwo oceniać sytuacji i dostatecznie argumentować ,chociaż jak sam doznajesz ta agenturalność niektórych opcji jest aż nadto zauważalna.To,że niektóre super mocarstwa swoje postępowania w zastraszaniu swych obywateli doprowadzili do perfekcji tez jest doznajemy na codzień.
  Ja tylko jako zwykły obywatel rolnik chciałbym żyć w spokoju,cieszyć się z tego że nasza ziemia jest taka piękna i takie daje plony.I tylko mie krew zalewa do czego dążymy,jak ta zasrana UE doprowadziła i takie środowiska wiejskie do rozwalenia bo teraz mamy tylko wyścig na wsi o te dotacje,a nie o prawdziwą produkcję.
  A jedno jeszcze dotyczące Ukrainy,Ukraina to ziemia -i to bardzo żyzna ziemia i tej coraz bardziej brakuje.
 • 19.09.2014 WARSZAWA - DEMONSTRACJA POD AMBASADĄ UKRAINY
  .
  http://youtu.be/ya_uCls5Lqs?list=UUYp_UNxPx4x2f77WP2EnNtw
 • @Konwent Narodowy 10:04:43
  Na plus zaliczam ! ładne / czyste / zachowanie przed Ambasadą i zaakcentowanie stanowiska Narodu polskiego !.
  Ważnym jest aby do Rosjan / niekoniecznie Putina / poszedł przekaz ! że My Polacy nie mamy powodu dzisiaj nienawidzić ich.

  Ps. rozmawiałam z Rosjanką ,ona mówiła , że u nich w TV - zabierają głos / Rosjanie pejsatego chowu /

  Za wszelką cenę musimy pozbyć się pośredników / zabawa ! głuchy telefon/ w przekazach CO Polak ma na myśli !.

  Ważne b. ważne jest !! podkreślanie SŁOWIAŃSKOŚCI ! to jest TA !!! NIEWIDZIALNA NIĆ - duchowy przekaz ! powiedziałabym nawet SZYFR ! rozpoznawalny tylko dla nas !! tzw. GOIM słowiańskich !
 • @Talbot 19:33:22
  PO CZYNACH ICH POZNACIE.

  Syjonistą/ Illuminatem jest Komorowski, Sikorski, Obama, itp.
  Putin jest przeciwnikiem Komorowskiego, Sikorskiego, Obamy, itp.

  Jesli Żydzi chca kogoś zniszczyc, najpierw przypisuja mu ... Żydowskie pochodzenia. Jesli ten ktoś się broni, przylepia się mu etykietkę "anty-semita".
  Jeśli Ty wyzywasz Putina od Żydów, "to wszystko pozwala mówić o żydowskim pochodzeniu Talbot'a i czyni to bardzo prawdopodobnym".
 • @night rat 20:35:07
  A Obama dostal Pokojowa Nagrode Nobla, Wojtas deklaruje siebie jako Cywilizowany Polak, oraz wiele osob widzialo UFO.
 • @night rat 04:32:47
  Dokładnie jak napisałeś. Jest jeszcze "Wiara i Polska", z którą szarpią się Syjoniści wiedząc, że tracą odwieczną walkę z Gojami. Tym bardziej musimy stać stanowczo na naszym tysiąc-letnim fundamencie, którym w przypadku Polski jest Katolicka Polska i Polscy Katolicy, czyli Goim Słowiański.
 • Jest coraz gorzej
  Prawdopodobnie Sejm Walny zmieni wkrótce Marszałka, ale o tym innym razem. Tylko Rosja umiała się zachować 8/9.V.2015 we właściwy sposób (kolejny raz) Sejm Walny vs urnowy Prezydent Duda partyjny 24.5.15; Kodeks Gertrudy vs Kodeks Wyborczy. https://youtu.be/-QmuTuOBxq8 Co KEP ukrywa przed Polakami ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031