Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
265 postów 1170 komentarzy

„NIE LĘKAJCIE SIĘ. JAM ZWYCIĘŻYŁ ŚWIAT.„

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Umęczony Narodzie Polski powstań z kolan.

Ofiara Twoja wielka i długa, ale zwycięstwo też będzie wspaniałe i niepohamowane. Idziesz przez wieki za Tym, który ma Słowa Życia i choć w wielkim trudzie, nie kroczysz w ciemności. Chociaż znów przygnieciony nędzą, odarty z majątku pracy Twych Pokoleń, uginasz się, zewsząd smagany pogardą złoczyńców, to patrzeć musisz jeno Odwiecznego Światła, by dogi swojej prostej nie pobłądzić.

Zdradziło Cię wielu i wielu Ci urąga, w ubóstwie Twoim widząc pohańbienie, ale jak kiedyś, z wieczernika zawartego w obawie przed żydami wyszli pierwsi Apostołowie Chrystusa, tak i ty Narodzie Polski w końcu odwagę w sobie odszukać potrafisz i siłą skruszysz okowy niewoli nikczemnej, a ci, którzy Cię dzisiaj okradają i ciemiężą, pierzchną jak żołdactwo sprzed Grobu naszego Zbawiciela.

„Nie lękajcie się” mówi Pan, Zwycięzca śmierci, piekła i szatana. Szerzone za żydowskie pieniądze kłamstwo przegrało z Prawdą Zmartwychwstania.

Umiłowany Narodzie Polski, niech Trumf tego Zwycięstwa spłynie na Ciebie i niech Cię osłoni swoją Mocą, a ona powiedzie Cię do upragnionej Wolności.
 

Alleluja

NASZ PAN, JEZUS CHRYSTUS, ŻYJE !

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031