Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
265 postów 1170 komentarzy

Kandydat PiS dumny, że jest Żydem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ILU ŻYDÓW JUŻ USTAWIŁ LUB ZAINSTALOWAŁ W POLSCE „TŁUSTY ŻYD” JAROSŁAW KACZYŃSKI ?!!

 

 

Czesław Bielecki, kandydat PiS na prezydenta Warszawy, niegdyś poseł Akcji Wyborczej Solidarność, przyznaje i jest dumny z tego, że jest Żydem.

Bielecki, który wcześniej krytykował PiS i Jarosława Kaczyńskiego, niespodziewanie stał się kandydatem PiS-u. Niektórzy politycy PiS są w szoku – podaje Rzeczpospolita. Pamiętają, jak 13 lat temu w sejmowej restauracji Hawełka Bielecki zgotował Jarosławowi Kaczyńskiemu awanturę. Świadkowie tej sceny wspominają, że Bielecki wymyślał Kaczyńskiemu m.in. od „tłustych Żydów”. Mimo tego incydentu obaj panowie pozostawali w przyjaznych relacjach – pisze dziennik.

Czesław Bielecki natomiast wyjaśnia, że nie była to sprzeczka, ale przekomarzanie się polskiego Żyda z osobą całkowicie wyzutą z antysemickich emocji. Brzmi irracjonalnie, gdy wyjmie się z tego kontekstu – mówi „Rzeczpospolitej”.

Bielecki z dumą podkreśla swoje żydowskie pochodzenie. Niedawno na łamach miesięcznika „Europa” wspominał, jak w 1968 roku poszedł do odpowiedniego wydziału Urzędu Rejonowego Warszawa-Śródmieście i poprosił o zmianę narodowości. „Z polskiej na żydowską. – Dlaczego żydowską, a nie kambodżańską? – zapytała urzędniczka. – Bo moi rodzice byli Żydami, więc ja będę Żydem. I wpisywałem sobie od tamtej pory do wszystkich dokumentów i deklaracji obywatelstwo polskie i narodowość żydowską” – wspomina.

 

//konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/29/kandydat-pis-dumny-ze-jest-zydem/

KOMENTARZE

 • @fan-wolności 12:11:00
  I na takie tanie chwyty jak zwykle można nadal nabierać wyborców:))))

  Pozdrawiam.
 • -------- przynajmniej jest uczciwy
  --- jest żydem, chcesz wyborco, to wybierasz, nie chcesz to nie - nie jak większość zakamuflowanych żydów tzw.patriotów polskich działających z ukrycia przeciwko Narodowi polskiemu / Kaczyński obstawił się swoim środowiskiem, a że żydoskie tylko znał.../
 • @ninanonimowa 12:26:55
  "...a że żydowskie tylko znał.../"

  - to skąd w takim razie wzięła się ta propaganda patriotyczna?

  Czyżby taki przewrotny makijaż?

  Pozdrawiam.
 • skąd w takim razie wzięła się ta propaganda patriotyczna?
  Prosta sprawa, w Polsce mamy dwa silne elektoraty, jeden to ludzie o nastawieniu liberalnym chcący by Polska szybko dążyła do standardów europejskich i to obiecywało wyborcom PO, i drugi katolicko-patriotyczny i to obiecuje swoim wyborcom PiS wspierany przez redemptorystów. Kiedy te partie wypływały SLD było w odwrocie po całkowitej kompromitacji rządu Millera, stąd został mu tylko twardy post-socjalistyczny elektorat. Mamy elektorat chłopski który po zniszczeniu Samoobrony przypada PSL, a ci gwarantują im KRUZ.
  Pozostałych, których nie miała odwagi zagospodarować żadna z tych partii wiszących u klamki kościoła zagospodarował Palikot.
  Stąd propaganda patriotyczno-katolicka, bo inaczej Kaczyńskiemu nie udałoby się przejąć kontroli nad całym prawicowym elektoratem. Wmówili ludziom że są patriotami. Jest tylko jeden szkopuł, z którym Kaczyński zawsze miał problemy, brak przeszłości kombatanckiej wymaganej przez ten elektorat, stąd akcje jak w Stoczni Gdańskiej, podkradanie symboli narodowych jako kotwica Polski Walczącej.
 • @Zawisza Niebieski 13:16:23
  --------------------BINGO ---------------------------/dokładnie tak napisałam ale już się pojawił :) więc skasowałam /
 • --/ z braku czasu /--- ale zgodnie z moją wiedzą - intuicją -faktami
  -wszystkie partie prawicowe po 1989r. Z.CH.N żydzi ! PC żydzi ! UW żydzi !

  --------ad vocem ---do poniższego tekstu / ktoś bliski mi -zaprzyjazniony z żydówką z N,Y.C zajmującą się religiami świata -usłyszał od niej TO !--------temat posta poniżej -----

  kryptożyd
  Autor: Gość: Waldek IP: *.124.181.212.sioru.com 15.04.13, 10:38
  Dodaj do ulubionych Skasujcie
  Odpowiedz
  Napiszcie w wyszukiwarce:

  kryptożyd

  Kryptożydzi
  Jeśli judaistyczni agenci odegrali główną rolę w sformowaniu i ustanowieniu Kościoła rzymsko-katolickiego, czy możliwym jest że rzymski katolicyzm był żydowskim projektem od samego początku? Istnieje długa i fascynująca historia żydowskiej infiltracji w obrębie Kościoła rzymsko-katolickiego, który co ciekawe był i jest postrzegany jako instytucja nieżydowska.

  Jeśli katolicyzm był projektem kabalistycznych Żydów chcących uzyskać kontrolę nad chrześcijaństwem, oznaczałoby to że ten zjudaizowany Kościół funkcjonował przez prawie 2 tysiące lat jako zamaskowana odnoga judaizmu, której mocodawcy stopniowo i bezustannie pchali zachodni świat chrześcijański w kierunku bardziej zaawansowanej apostazji niż było to możliwe za czasów prześladowanego wczesnego Kościoła, który herezje skutecznie zwalczał, a nie wchłaniał. W dniu dzisiejszym możemy śmiało stwierdzić że Kościół rzymsko-katolicki jest jedynie odnogą żydomasonerii stworzoną w celu włączenia apostazyjnego świata chrześcijańskiego w obręb nadchodzącego, mesjanistycznego królestwa Antychrysta.

  Nie jest to jedyny pseudo-chrześcijański Kościół stworzony przez kabalistycznych Żydów. Założycielem kościoła mormonów, kolejnej zjudaizowanej wersji chrześcijaństwa, był praktykant kabały Joseph Smith. Smith otaczał się grupą 12 apostołów z których najbliżsi mu byli żydowscy kabaliści Orson Hyde i Alexander Neibaur. Lance Owens pisał o dogłębnej znajomości kabały przez Neibaura i jego silnym wpływie na osobę Josepha Smitha:

  “To że Neibaur wniósł kabałę w mury Nauvoo opisywane było już w kilku pracach na temat tego okresu. Dla przykładu – Newel i Avery w swojej biografii Emmy Smith napisali: Dzięki osobie Alexandra Neibaura, Joseph Smith poznał starożytną wiedzę żydowską znaną jako kabała… Nie tylko wiedział co nie co o kabale, lecz prawdopodobnie posiadał też w Nauvoo kolekcję oryginalnych książek kabalistycznych, jak udokumentowano w zródłach praktycznie pomijanych przez mormońskich historyków.
  Wiecej:
  Napiszcie w wyszukiwarce:
  kryptożyd
 • ILU PODOBNYCH ŻYDÓW ZOSTAŁO ZAINSTALOWANYCH w POLSCE i PRZEROBIONYCH NA "PATRIOTYCZNYCH POLAKUF" przez STRUKTURY ORGANIZACJI PiS
  „GDYBY NIE JAROSŁAW KACZYŃSKI, JACEK ROSTOWSKI NIE MIAŁBY POLSKIEGO OBYWATELSTWA i NIE MÓGŁBY ZOSTAĆ MINISTREM FINANSÓW! TO WŁAŚNIE OBECNY SZEF PIS PODPISAŁ ROSTOWSKIEMU AKT PRZYZNANIA OBYWATELSTWA.” !!!

  Minister Jacek Rostowski, a właściwie Jan – Vincent Rostowski urodził się Brytyjczykiem i aż do początku lat 90. nie miał polskiego obywatelstwa. Wystąpił o jego przyznanie. O kulisach sprawy i rodzinie ministra pisze „Gazeta Wyborcza”.

  – Nadał mi je prezydent Wałęsa, ale akt podpisał minister stanu w jego kancelarii Jarosław Kaczyński – mówi „gazecie Wyborczej” Rostowski.

  Dziadkowie ze strony ojca mieszkali przed II wojną światową we Lwowie. Dziadek Jakub Rothfeld był znanym neurologiem, profesorem Uniwersytetu Jana Kazimierza.

  http://komitetnarodowy.pl/komitet/ogloszenia/item/2026-rostowski-dosta%C5%82-obywatelstwo-od-kaczy%C5%84skiego
 • @ninanonimowa 12:26:55 - NIE JEST UCZCIWY. I PANI TEŻ NIE JEST. WŁAŚNIE SIĘ SZANOWNA PANI ZDEMASKOWAŁA.
  Bardzo mi przykro, że ukrywa Pani aferę na Kolskiej (2004-2006), w której ja padłem ofiarą Kaczyńskiego za to, że uniemozliwiłem okradanie polskich pacjentów. PiS w tej sprawie milczy dotąd. Do tej pory obowiązuje nieoficjalny rozkaz, żeby milczeć o wprowadzeniu monitoringu w warszawskiej izbie wytrzeźwień. Jest zapis (za-PiS, hehehe!) na Sendeckiego, bo ujawniłem, że kampania prezydencka Lecha Kaczyńskiego (2005) była uzgodniona z esbekami. On wraz z bratem i Macierewiczem już wtedy zapewniał esbekom krycie, nienaruszalność prawa do okradania obywateli narodowości polskiej.
  Pani wztrwałe plucie na mnie zawsze mi było przykre i się zastanawiałem - dlaczego pani tak robi? Kto Pani zlecił opluwanie Sendeckiego. Teraz już wiem. To, że Pani "nic nie wie" o Kolskiej - zdemaskowalo Szanowną Panią.
 • Co w tym ZŁEGO?
  Myślę ze Każdy czuje się dumny ze swej Narodowości , przynamniej powinien.
  Zyd to raczej nie narodowość a Wyznanie ,które się stało zwyczajowo
  i talmudycznie Narodowością.
  Pomijając, to Stara Kultura i Wysoka. Zasymilowani w Polsce ,o Wielkich Nazwiskach i Osiągnięciach.Wielu jest (było) większymi Patriotami niż niektórzy Polacy.
  W ODRÓŻNIENIU od Żydokomuny ,która to jest Międzynarodowym
  siedliskiem Wszelkich kryminalnych mętów społecznych i to żydzi sami powinni zróznicować bo również się od Odżegnują.Inaczej są narażeni na Antysemityzm a to Nieprawda.
 • @koniecPOLSKI 15:38:21
  Cytuję:

  "W ODRÓŻNIENIU od Żydokomuny....."

  w związku z tym pańskim zastrzeżeniem mam pytanie:

  Czy sądzi Pan, że obecnie zdecydowana większość zamieszkujących w III RP Żydów nie jest właśnie tą "Żydokomuną"?

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 15:53:39
  Jak Najbardziej TAK.! I wtym "sęk". Jak Odróznić i Oddzielić Żydów od
  Zydokomuny ale to powinien być ICH problem nie Nasz.!
  Dopiero wtedy w Polsce będzie możliwe Porozumienie i Zgoda.
 • @koniecPOLSKI 16:25:59
  Tego oddzielenia właśnie się nie da zrobić, bo tak to celowo zagmatwano.

  Pozdrawiam.
 • @AdNovum 16:30:39
  Żydzi mają głowy tzn."kiepełę" ja k Muszą .Nie takie sztuki już "robili".
  PO co my się tym zajmujemy. Tylko po to by wrzeszeli że Polacy to "Antysemici" ?
  Pzdr.
 • -------mamy PREMIERA z PLANEM - CELEM --POLAK -
  -------POTRZEBA ! tylko Polaków do wsparcia

  http://www.youtube.com/watch?v=ueTvHwWikRo
 • @ninanonimowa 16:35:15
  Potrzeba PRZYWÓDCY z charyzmą i "jajami" .Dopóki się taki nie zjawi ,wszystkie próby skanalizowania ,tworzenia i dzielenia są bezsensowne bo sztuczne. Ostatnim był Marszałek Józef Piłsudzki.
  W naturze nawet "pszczółki" bez swej Królowej lataja ,ale MIODu nie mają !
 • @koniecPOLSKI 16:51:01
  --------otóż to !!! dla mnie Pan Zimiński ma te wszystkie cechy / nie tylko jestem kobietą i patrzę z innego punktu :) / przede wszystkim byłam pracodawcą - a tu nigdy się nie mylę -FACHOWCA rozpoznaję ! w przypadku Pana Zimińskiego zadałam sobie wiele trudu / zapoznanie się z dorobkiem /
  ------------nie ma lepszego kandydata -
 • @ninanonimowa 17:00:15
  --zapomniałam NAJWAŻNIEJSZEGO !! Pan Zimiński jest już !! UKSZTAŁTOWANYM POLITYKIEM !!! -------BEZCENNE
 • I co z tego?
  Chyba lepiej, że żyd dostaje zadania do wykonania, niż je sam zleca.
 • @koniecPOLSKI 15:38:21
  "Wkroczenie Niemców w czerwcu 1941 r. do Międzyrzeca Koreckiego pan Julian zapamiętał równie dobrze jak Sowietów w 1939 r. W jakiejś mierze było ono podobne do ich wejścia do miasta. NOWYCH OKUPANTÓW WITAŁ TEN SAM KAHAŁ ŻYDOWSKI. [ "Zasymilowany w Polsce" SIC!]

  - Byłem znowu na rynku i widziałem, z jakim entuzjazmem Żydzi witali Niemców - wspomina Julian Jamróz. "

  http://www.kresy.pl/kresopedia,historia,ii-wojna-swiatowa?zobacz/ten-sam-kahal-wital-niemcow
 • @Konwent Narodowy 23:16:40
  Żydzi witali Niemców , witali potem Bolszewików. Witali. Nie wiele na tym
  skorzystali. pewno witali bo chcieli jakieś korzyści mieć .Żydzi to żydzi tamto a żydzi kierują się Swoimi interesami. Trudno się dziwić. Żydzi są Mądrzy?
  Polacy - Czym się kierują i Kogo Witają ,Kogo Fetują ,Kogo Wybierają ???
  żeby im Rządził ? Wybierają Żyda a potem grymaszą że :???? Polacy są Mądrzy ?

  Bez animozji i stronniczości. PRAWDA?
 • @koniecPOLSKI 00:11:36
  "Żydzi witali Niemców , witali potem Bolszewików. Witali. Nie wiele na tym
  skorzystali. pewno witali bo chcieli jakieś korzyści mieć .Żydzi to żydzi tamto a żydzi kierują się Swoimi interesami. Trudno się dziwić. Żydzi są Mądrzy?
  Polacy - Czym się kierują i Kogo Witają ,Kogo Fetują ,Kogo Wybierają ???
  żeby im Rządził ? Wybierają Żyda a potem grymaszą że :???? Polacy są Mądrzy ?"

  WYDAJE SIĘ, ŻE POMIESZANO TUTAJ DWIE ZUPEŁNIE RÓŻNE KATEGORIE POJĘĆ. NAZYWANIE ZACHOWANIA ŻYDÓW w CYWILIZACJI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z MĄDROŚCIĄ, A OKREŚLANE jest MIANEM ZDRADY, PODŁOŚCI, NIKCZEMNOŚCI - CHOCIAŻ WIEMY, że W TALMUDYCZNYM, ŻYDOCENTRYCZNYM POJMOWANIU ŚWIATA PODOBNE, ODRAŻAJĄCE DLA NAS POSTAWY SĄ TAK KLASYFIKOWANE.

  CZY POLACY SĄ MĄDRZY ?
  POLACY SĄ PRZEDE WSZYSTKIM DOBRZY I SZLACHETNI, a MIERZĄC SWOJĄ MIARĄ OBCYCH HOCHSZTAPLERÓW, TAKŻE NAIWNI ... ALE PRZEDE WSZYSTKIM SĄ PERMANENTNE OKŁAMYWANI - I STĄD BIERZE SIĘ RZEKOMY OBRAZ POLITYCZNEJ NIEDOJRZAŁOŚCI POLAKÓW, PRZESADNIE EKSPONOWANEJ PRZEZ OKUPANTÓW - ALE ...

  KOŃCZĄC…
  WYRAŻONA PRZEZ "koniecPOLSKI" OPINIA JEST WSPÓŁBRZMIĄCA Z RELACJĄ WYPOWIEDZI POLSKIEJ ŻYDÓWKI, PRZYTOCZONEJ PRZEZ ALBINA SIWAKA:

  "[POLACY], GDYBYŚCIE ZBOJKOTOWALI TE WYBORY, MÓWIĄC, ŻE NIE MA KANDYDATÓW POLAKÓW I NIE POSZLI GŁOSOWAĆ NA ICH WYBÓR – TO BY *ŻYDZI* NIE ZOSTALI WYBRANI !!!"

  i dodaje:

  "Czas rozkradania polskiej gospodarki już się skończył. Chyba, że przeforsują ustawę o prywatyzacji lasów państwowych. Bo to ich jeszcze boli że nie jest w ich rękach. Ale wątpię, bo Polacy budzą się pomału ze snu. Zaczął się natomiast jeszcze gorszy czas niż rozkradanie polskiego majątku. Zaczął się czas usuwania ze swej drogi ludzi, którzy w jakikolwiek sposób są przeszkodą, by całkowicie mieć władzę w swym żydowskim ręku. Jeśli by im się to udało to pozwolą wtedy żyć tylko tym z których będą mieć pożytek dla własnych interesów."

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/09/24/146/

  ALE TO JESZCZE NIE KONIEC POLSKI !!!
 • @Konwent Narodowy 09:38:35
  Czytamy te same teksty i myślimy podobnie. PRAWDA porusza. O to idzie.
  Co Nas obchodzą żydzi jacy są. A Są Tacy ;dbają o swoje Interesy i trzymają się w "kupie" i żaden się nie "wychyli",bo nawet jak inaczej myśli
  to milczy i się nie odzywa a Większość zgodnie robi "swoje".
  A MY przecież jesteśmy w Swoim domu i Goście zachowują się tak jak im pozwala i narzuca zwyczaj i kultura gospodarzy,jak nie to fora ze dwora i nie zapraszamy
  Jeszcze nie koniec Polski ! Pzdr..
 • @fan-wolności 12:11:00
  Z dwojga złego Lepiej Mądry żyd niż Durna żydówka.
 • @koniecPOLSKI 11:43:40
  "Z dwojga złego Lepiej Mądry żyd"

  Działalność i postawy żydów, KTÓRĄ SIĘ "koniecPOLSKI" zachwyca, nie mają nic wspólnego z mądrością - NIECH RĘKA BOSKA BRONI POLAKÓW i POLSKĘ PRZED "MĄDRYM ŻYDEM" !!!
 • @ninanonimowa 17:00:15 Apel o bojkot wyborów
  Pan Zimiński i jego towarzysze są przeciwnikami JOW.JOW to papierek lakmusowy na polskość.Kto jest przeciwny JOW,ten jest za utrwalaniem obecnego układu z Magdalenki.Jesteśmy w posiadaniu apelu pani Anny Walentynowicz o bojkot wyborów.Apel ten znajduje się na naszej stronie internetowej www.stowarzyszeniedemokracjausa.com Stefan Michał Dembowski za ca prezesa Stowarzyszenie Demokracja USA Nowy York.
 • @Konwent Narodowy 11:46:09
  Ot i "Konwennt Nodowy" ! Co to przyszło Mu do głowy:
  "Działalność i postawy żydów, KTÓRĄ SIĘ "koniecPOLSKI" zachwyca, nie mają nic wspólnego z mądrością"

  Jak Sobie Konwent "wykombinował" ; koniecPolski zachwyca się Żydami !
  Chroń Panie Boże Polskę przed takimi "Konwentami"

  A POLSKA INTELIGENCJA? Ta z Pierwszego pokolenia ,cienka bo cienka ale Zawsze ,tylko Gdzie?
 • Dawid Wildstein na Twitterze szerzy skompromitowane kłamstwa Grossa
  „Z ROZPĘDU NAPISAŁEM KILKUDZIESIĘCIU, CHODZIŁO OCZYWIŚCIE O KILKUSET” czyli O SZERZENIU PODŁYCH, ANTYPOLSKICH OSZCZERSTW przez „DZIENNIKARZY” ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA ZATRUDNIONYCH W RÓŻNEGO RODZAJU GAZETACH „polskich” i INNYCH „niezależnych” DZIEŁACH PRZY NICH POWSTAŁYCH ?!!!

  Członek nowej redakcji kwartalnika Fronda i publicysta mediów Gazety Polskiej Dawid Wildstein, 10 lipca szerzył na Twitterze antypolskie kłamstwa o polskiej odpowiedzialności za Jedwabne. Czy oznacza to że środowisko PiS podążyło drogą środowiska Gazety Wyborczej?

  Dawid Wildstein, kreowany przez część pro PIS-owskich mediów na reprezentanta młodej polskiej prawicy, był łaskaw stwierdzić na Twitterze w dniu 72 rocznicy zbrodni w Jedwabnym, że:

  „DZIŚ ROCZNICA OKRUTNEGO WYMORDOWANIA KILKUDZIESIĘCIU ŻYDOWSKICH MIESZKAŃCÓW JEDWABNEGO PRZEZ POLAKÓW, DZIAŁAJĄCYCH Z INSPIRACJI NIEMCÓW”.

  Po godzinie dodał, że:

  „Z ROZPĘDU NAPISAŁEM KILKUDZIESIĘCIU, CHODZIŁO OCZYWIŚCIE O KILKUSET”.

  Antypolskie brednie Grossa, powtarzane przez Dawida Wildstaina, mają się ni jak do ustaleń historyków i publicystów opisujących historie Polski. Warto więc przypomnieć niektóre artykuły o Jedwabnym, z bardzo wielu, opublikowanych już kilkanaście lat temu, opublikowane na łamach Najwyższego Czasu.

  Już 13 lat temu na łamach Najwyższego Czasu Tadeusz Płużański w w artykule „Niemcy niewinni?” informował o tezach znanego autora antypolskich horrorów Grossa. Gross swoją publikacje oparł na tych fragmentach zeznań zawartych w stalinowskich aktach procesów z 1949 i 1953 roku które pasowały do jego antypolskiej tezy. Gross w swej książce oskarżył Polaków o dokonanie 10 lipca 1941, po wkroczeniu Niemców do miasta, zbiorowego mordu żydowskich mieszkańcach Jedwabnego. Według Grossa wkroczenie Niemców bardzo uradowało Polaków, Polacy liczyli że Niemcy umożliwią im włączenie się w eksterminacje Żydów.

  Gross twierdził że Polacy mordowali swoich sąsiadów Żydów by zrabować ich mienie. Przyczyną mordu miał być też wielowiekowy antysemityzm wszystkich Polaków. Co ciekawe zdaniem Grossa Polacy są kolektywnie odpowiedzialni za Jedwabne, podczas gdy Żydzi nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za kolaboracje z ZSRR i reżimem PRL. Według Płużańskiego książka Grossa wpisała się w politykę szkalowania Polaków, w antypolską kampanie której przejawem był tekst Michała Cichego w „Gazecie Wyborczej” „Polacy Żydzi: Czarne karty Powstania” w którym to Cichy oskarżył Polaków o mordowanie Żydów podczas Powstania Warszawskiego.

  Do tematu Jedwabnego i antypolskiej nagonki powrócił T. M. Płużański w swym artykule „Jedwabne, czyli Gross, ''Wyborcza'' i Kneset”. Według Płużańskiego Gross w swej książce dał wyraz swej rasistowskiej metodzie pseudo badawczej polegającej na bezkrytycznej wierze w relacje żydowskich światków, przy lekceważeniu relacji nie żydowskich świadków. Zapewne to spowodowało że został wykreowany przez „Gazetę Wyborczą”.

  W trzecim artykule „Jedwabne A.D.1941” Płużański poinformował czytelników że Żydzi stali się militarnym i administracyjnym zapleczem rządów sowieckich. W 1939 roku w Jedwabnym Żydzi kolaborowali z sowietami, Żydzi przygotowali i przeprowadzili akcje aresztowania Polaków (według przygotowanych przez siebie przed wybuchem wojny list proskrypcyjnych). Polaków wyznaczonych przez Żydów zabijano na raty poprzez wywożenie w głąb ZSRR. Ostatnie transporty Polaków sowieci przy pomocy Żydów wywieźli na kilka dni przed mordem w Jedwabnym.

  Płużański przypomniał też że w 1967 w Ludwiksbergu Centrala Ścigania Zbrodni Nazistowskich uznała, że za zbrodnie w Jedwabnym odpowiada Wolfgang Birkner dowódca Einsatzkommando Białystok. Niemcy zgodnie z rozkazem Heinricha mieli inscenizować samoczynne pogromy. Tezom Grossa zaprzeczają też takie fakty jak te które dobitnie wskazują że w Jedwabnym nie można było zabić 1642 Żydów - bo ich nigdy tylu nie było w tym mieście i okolicach, oraz to że nie zmieściło by się ich tylu w stodole.

  W 2001 na łamach Najwyższego Czasu Tomasz Mysłek w artykule „Niemcy o Jedwabnym i książce Grossa” poinformował że według śledztwa IPN w Jedwabnym znaleziono 200 a nie 1600 zwłok, oraz 100 łusek z niemieckiej broni palnej.

  Tematowi śledztwa IPN był też poświęcony artykuł Płużańskiego „Prezes Kieres i łuski w Jedwabnym”. Płużański opisał w swoim artykule jak DECYZJĄ MINISTRA SPRAWIEDLIWOŚCI LECHA KACZYŃSKIEGO O NIE PRZEPROWADZENIU EKSHUMACJI zwłok uniemożliwiła ostateczne obalenie antypolskich kłamstwa Grossa.
  (…)
  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/10/15/dawid-wildstein-na-twitterze-szerzy-skompromitowane-klamstwa-grossa/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031